Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  DrD+

Těšíte se na DrD+

Ano   [ 81 ]  
89%
  89%
Ne   [ 10 ]  
10%
  10%

Celkem hlasů : 91
M´te
Zaslal: so červen 19, 2004 18:51 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
jj tak třeba, při koukání na pána prstenů a tamní skřety jsem se musel docela smát představě těch chudáčků, co jsou v DrD popsáni.... A nějak se mi holt zdáli ti PPčkoví takoví reálnější.. Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hektor
Zaslal: so červen 19, 2004 22:06 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 15
hehe tak nějakej slovní průjem ode mě... na pluska se těšim a i když se někdy nazívám chronickym pesimistou (třeba při fotbale - btw dneska ten zápas s Nizozemskem byl opravdu infarktovej), tak to semnou nebude tak strašný, protože při tomhle neztrácim naději a důvěru v autory a stále (naivně?) věřim. Ani mi tolik nevadí, že se to tolikrát odložilo, ať si to odložej na rok 2005 (neberte to vážne autoři pluska Smile , jen ať to stojí pak za to. Řekli jsme si u nás, že v plusku budu Jeskyňák, zatím to ještě odehraje starý PJ a ja už si připravuju třetí dobrodrůžo Smile

_________________
Ať nenávídí, jen když se bojí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alwarin
Zaslal: po červen 21, 2004 18:21 Citovat
Založen: 12.10.2003 Příspěvky: 10
A kdy se už bude dat DrD+ objednat, vzdyt na Gameconu se to má prodávat a tak uz by se snad melo aj predobjednavat, ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hektor
Zaslal: po červen 21, 2004 19:46 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 15
hehe to by si zase chtel moc... bud rad ze nam to vubec vydaji Smile

_________________
Ať nenávídí, jen když se bojí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: út červen 22, 2004 18:27 Citovat
Anonymní
Hektor napsal:
hehe tak nějakej slovní průjem ode mě... na pluska se těšim a i když se někdy nazívám chronickym pesimistou (třeba při fotbale - btw dneska ten zápas s Nizozemskem byl opravdu infarktovej), tak to semnou nebude tak strašný, protože při tomhle neztrácim naději a důvěru v autory a stále (naivně?) věřim. Ani mi tolik nevadí, že se to tolikrát odložilo, ať si to odložej na rok 2005 (neberte to vážne autoři pluska Smile , jen ať to stojí pak za to. Řekli jsme si u nás, že v plusku budu Jeskyňák, zatím to ještě odehraje starý PJ a ja už si připravuju třetí dobrodrůžo Smile


Až si v roce 2010 bude někdo číst tvůj příspěvek, řekne si: chronický pesimista? 2005? Cha, cháá Smile ...

to drd+team: Nenechte se snad odradit, dělám si jen blbou legraci... Vím, že někomu na drd+ záleží a všichni se do toho jen navážej Sad
Hektor
Zaslal: út červen 22, 2004 18:32 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 15
ja ne Smile)))
Ja to chapu a na drd+ s pokorou cekam

_________________
Ať nenávídí, jen když se bojí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: čt červen 24, 2004 18:44 Citovat
Anonymní
No jo, jenže my čekáme už větší část desetiletí Smile ...
Lounel
Zaslal: pá červen 25, 2004 18:44 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 7 Bydliště: Frýdek-Místek
Jestli mají DrD+ opravdu udělat takovou díru do světa jako třeba AD&D ve světě (a já bych to autorům opravdu přál), nesmí se nic uspěchat.

Vím, že spousta lidí čeká už opravdu dlouho, ale naše družina si čekání krátí hraním na Asterionu a neustálé oddalování termínu vydání už zdaleka neprožívá tak intenzivně jako na začátku. Radím to i všem osattním "čekatelům", zbytečně se s důvodu oddalování termínu nestresujte!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hektor
Zaslal: so červen 26, 2004 20:10 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 15
spravne bratre! mluvis mi z duse Very Happy

_________________
Ať nenávídí, jen když se bojí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: st červenec 07, 2004 16:50 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
No... pokud jsem dobře pochopil, na pluskách pracují dobří lidé... Smile uvidí se co z toho bude, i když pravidla mi asi svým stzlem nesednou, budou neporovnatelně lepší než DrD a tak jako tak dobré...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: so srpen 07, 2004 14:18 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Co kdyby sme tuhle rubriku konzervovali a otevřeli až příští prázdniny??? Možná by jsme tady furt ještě mohli rozebírat jaká to bude díra do světa???Možná to bude taky černá díra a bude z toho prdlajz, jak dlouho se na to už čeká???Ví i tohle někdo??? Já se tak těšiim, jako malý dítě, až do tý doby než budu mít fousy až na zem...howg domluvil jsem Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 17:52 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Čeká se asi jenom cca: 6 let... Laughing to není zas tak dlouho, Razz Razz myslím, že autoři by už mohli mít hotovej prolog a jejich oblíbené "Vítej dobrodruhu" Cool , ale jestli mi to DrD+ nedaj do vánoc, tak se budu chovat, jako skřítek, kterýmu byl padesát let odepřenej čaj a všechny skřítčí lahůdky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Autoři, nic ve zlym, [já jenom chci ]to DrD+ !!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: pá srpen 13, 2004 16:50 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Čeká se asi jenom cca: 6 let... Laughing to není zas tak dlouho, Razz Razz myslím, že autoři by už mohli mít hotovej prolog a jejich oblíbené "Vítej dobrodruhu" Cool , ale jestli mi to DrD+ nedaj do vánoc, tak se budu chovat, jako skřítek, kterýmu byl padesát let odepřenej čaj a všechny skřítčí lahůdky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Autoři, nic ve zlym, [já jenom chci ]to DrD+ !!!!!!!!!!!!!!!!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

... Pánové... ani nevíte, jak jsem se při čtení posledních několika přizpěvků bavil Laughing Laughing Laughing .... Dnes je 13. srpna a nečekaně stále nic Laughing Laughing Laughing ... Chlape Tan-min-wu... já bych fakt moc rád vyděl ten tvůj "skřítčí výraz" Laughing Laughing Laughing ... a tu rubriku už jsem si uložil... zasměji se jí určitě i o vánocích 05, 06, 07... a však to znáte Cool

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 16, 2004 18:06 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To se radši chtěj setkat se Zin Zarem, nebo s Drikem, než se mnou !!!!!
Já taky chci ten blikající obrázéééééééék !!!!!!!!! Moooooooooooc !!!!!!!!!!!
Jinak budu zlej !!!!!!!!!!


P.S: Jinak sem celkem fajn Cool

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: po srpen 16, 2004 23:30 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
... věřím že ta podívaná by mě stála život... "já sic už dávno svou víru ztratil, nic to však nemní na tom, že kdys i já patřil k oněm věrcům, jež svími nebohými životními silami plýtvali čekáním ná příchod posvátné knihy... já však svou víru ztratil:-( ..." ale vím jak ti asi bylo... tohle jsem prožíval tak v devadesátýmdevatým, dvoutísícím, dvoutisícímprvním, dvoutisícímdruhým, dvoutisícímtřetím... a už se ani nebojím... tak nějak jsem se smířil i dvoutisícímčtvrtýmSad(((((((... poslední dva roky už to však není tak hrozné překvapení... když zase nic:(... "já jsem již svou víru ztratil dávno"... tak v tom dvoutisícímdruhým Laughing ... "a ačkoli se, poutníku, důkazi o existenci a příchodu této knihy na náš svět"... tím světem myslím pulty.... "objevují stále více a zřetelněji neuvěřím, dokud neuzřu"Smile))))))))))))))))))))))))))))))))... víra s tebou... já už tu svou ztratil dávno:( Twisted Evil ...

Sakra... já snad napíšu knihu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.