Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Zeměplocha

Wu-lin
Zaslal: čt červen 17, 2004 20:50 Citovat
Založen: 29.11.2003 Příspěvky: 10 Bydliště: Taros/Brno
Myslím,že knihy z tohoto světa by mohly velmi dobře sloužit jako studnice pro dobrodružství. Mám jich přečtených celkem šest(důvod mého dlouhého neobjevování na auditoriu,ale DrD+Asterion jsem nezanedbával) a tak bych řekl, že přidání některých nápadů by hru na Asterionu jen obohatilo. Knihy jsou napsány s humorem, ale pozor jde se o humor inteligentní a nejedná se o snůšku nesourodých nápadů a snahy o vtip za každou cenu. Takže mohu jen doporučit všem milovníkům fantasy, kteří se i rádi zasmějí.

_________________
Kdo máš lucernu jdi první(Staré přísloví)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Yb
Zaslal: čt červen 17, 2004 22:17 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Wu-lin napsal:
Myslím,že knihy z tohoto světa by mohly velmi dobře sloužit jako studnice pro dobrodružství. Mám jich přečtených celkem šest(důvod mého dlouhého neobjevování na auditoriu,ale DrD+Asterion jsem nezanedbával) a tak bych řekl, že přidání některých nápadů by hru na Asterionu jen obohatilo. Knihy jsou napsány s humorem, ale pozor jde se o humor inteligentní a nejedná se o snůšku nesourodých nápadů a snahy o vtip za každou cenu. Takže mohu jen doporučit všem milovníkům fantasy, kteří se i rádi zasmějí.


To je pravda, nicméně příběhy ze Zeměplochy bych na Asterion nedával. Mimochodem máš nějaký určitý tip?

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Galahad
Zaslal: pá červen 18, 2004 6:08 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 56 Bydliště: Toho času Minkor
Tiež by som sa priklonil k troške opatrnosti pri preberaní príbehov zo Zeměplochy. Sú do veľkej miery prepojené s charaktermi postáv a celého zemeplošského sveta a stavajú na tom, ako tú-ktorú rasu TP vidí. Sú odrazom modernej doby (a aj politiky a súčasného diania) a také prvky aj obsahujú. Osobne si to neviem celkom dobre predstaviť na Asterione. Snáď iba nejaké čiastkové princípy ako fungovanie hliadky, univerzity a pár vecí pre spestrenie - chrliče, strieborná horda, vlkodlačia šľachta... Neviem. Fakt skús uviesť príklad prosím

_________________
Váš problém - moja príležitosť.
-Galahad, erinský lovec odmien-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Wu-lin
Zaslal: so červen 19, 2004 21:11 Citovat
Založen: 29.11.2003 Příspěvky: 10 Bydliště: Taros/Brno
Ano to je pravda, že se to váže hodně na postavy a Zeměplošské reálie, ale přesto se dají některé nápady po úpravě použít. Konkrétně, při čtení se mi to živě vybavovalo jak by to na Asterionu vypadalo, ale musím si to ještě jednou důkladně přečíst, já jsem totiž schopen přečíst 400stran za dva dny, ale s tou drobností, že si toho mnoho nejsem schopen po-té vybavit.(Toto téma jsem nezaložil jen proto, abych dostál rčení: O kom se nemluví ten nežije a je jedno jak je toho dosaženo) Určitě mě něco napadne jen to chce čas.. Wink

_________________
Kdo máš lucernu jdi první(Staré přísloví)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hrabe Stig
Zaslal: pá leden 28, 2005 14:32 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
To Wu-lin : Asi to chce hodne casu????????


Ale to jedno!!!!Jaky dily si cetl?????????

Ja uz teda taky nejaky precet a podle me nejaky veci pouzili v DrD+ (jestli znate zapujceni od Baby Zlopoceasne tak to ma treba Theurg)A tak dale!!!!Je pravda neco se da pouzit ale ne vsechno!!!!!!!(proste je toho docela dost malo!!!)

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Blind Guardian
Zaslal: so březen 12, 2005 9:32 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Něco se vždycky najde. Já mám přečteno ze Zeměplochy skoro všechno a je tam toho dost. Jestli ste četli Stráže!Stráže! tak to sem použil na jedno dobrodružství a dost se to ujalo (a podle Noční hlídky sem se částečně inspiroval při Erinské revoluci)

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.