Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Kněz ve hře

Shark
Zaslal: út červen 08, 2004 8:54 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Pokud používáte kněze jako vlastní postavu, jaké máte zkušenosti s hraním? Jsou kněží jako vlastní postavy užiteční? Jaký kněz se vám zdá nejvhodnější?

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: st červen 09, 2004 7:43 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
V naší družině se občas kněz vyskytne.A to kněží Siarona,Auriona a Gora.
Jinak jako PJ,používám kněze jako CP.A líbí se mi všichni.I když je pravda,že ne všichni jsou určení pro hraní v družině.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: čt červen 10, 2004 11:10 Citovat
Anonymní
Taky bysme někdy kněze v družině chtěli zkusit, náš PJ se rozplývá nad možnostmi, které přítomnost kněze v družině poskytuje (tedy hlavně pro něj Smile )...
Ivrin
Zaslal: čt červen 10, 2004 20:02 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
V naší družince máme kněze dva.
Jeden je kněz Rytíře(Tirion), který díky svému umění a meči z dob Eldebranského císařství(tedy doufám), jde po cestě přiblížit se svému bohu nejrychlejší cestou(ikdyž občas jako každý člověk klopýtne, ale je to velká vzácnost a čím čas plyne dále, stává se to méně a méně).
Druhý(lépe druhá) je kněz Pána Slunce(Xillos-Sheyla). Blíží se svému bohu v oblasti boje, ale jako u správného Aurionovce mi schází fanatičnost ke svému bohu a možná místy pochybuje o své síle, na co žádný kněz Pána Slunce nemůže ani pomyslet a pokračovat ve svém úkolu až do úplného cíle.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Asgaroth
Zaslal: pá červen 11, 2004 13:14 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Něco přes rok jsem hrál za Aurionova kněze a musím říct, že je to výborné povolání. Nevím, nakolik by se takovýhle kněz hodil třeba do družinek, které raději hry typu hack&slash, ale pokud hrajete na informace, historii apod., je to výborné povolání. Není tak složité na roleplay a dá se s ním velmi výborně vyžít, i PJ dává velké možnosti v oblasti vymýšlení příběhů.
Že by nějaký kněz byl nejvodnější se říci nedá, vyhrát si se dá s každým, ale jsou některé poněkud méně vhodné, třeba si nejsem jistý, nakolik by byla v družině vhodná Mirtalina kněžka.
Vše ale samozřejmě záleží na PJ a hráčích (což ostatně téměř všechno)...
Coby povolání není postavený špatně, možná by se ještě hodily nějaké další schonosti mimo zázraky (ale ne moc), toto se ale dá vyřešit hrou a získáním schopností během ní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: út červen 22, 2004 11:14 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Ivrin: pěkně pěkně... Twisted Evil

Asgaroth: Absolutní souhlas...ne že by byli kněží udělaní špatně, ale mě tam prostě schází určité aspekty...třeba u Gorova kněze jsme přidali v družině asi na pátý úrovni( jakoby na přestupu) Rytířovcům 3 útoky za 2 kola...Aurionovci maj zas myslim jako hráňa hbytost v obraně +1...Doma sem taky sestavil( zatim takovej polotovar) chronologii kněží...začíná to novicem a postupuje to až, např. u Goráků a Auriců, na mistra templáře a arcitempláře...různě se to ještě dělí...moh bych to sem někam i napsat, pokud by měl někdo proč to číst a třeba mi i pomoct kritikou... Embarassed

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shark
Zaslal: út červen 22, 2004 13:07 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Tirion er Daerlen napsal:
Doma sem taky sestavil( zatim takovej polotovar) chronologii kněží...začíná to novicem a postupuje to až, např. u Goráků a Auriců, na mistra templáře a arcitempláře...různě se to ještě dělí...moh bych to sem někam i napsat, pokud by měl někdo proč to číst a třeba mi i pomoct kritikou... Embarassed


Můžeš nám to klidně poslat jako příspěvek na adresu prispevky@asterionrpg.cz. Ale nejprve se podívej na hierarchii ve VTB a měl bys se zamyslet nad tím, proč je ta tvoje jiná. Ale jinak samozřejmě směle do toho.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tirion er Daerlen
Zaslal: st červen 23, 2004 10:34 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Hm já se na net dostanu jednou za čas, tak to spíš budu mít tady...já to teď ve škole nemám, takže se držte hesla: "Kdo si počká, ten se dočká..." Cool

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 30, 2004 13:19 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, něco takovýho jsem taky udělal. Dodal jsem kněžím Rytíře pár výhod od šermíře, a myslím, že se tak trochu vyvážil.... podle mě by měli mít více schopností (třeba u Mernova drtivost, nebo průraznost, u Tarfeinov rychlejší střelbu atd. atd.)... No nevím je to můj názor...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: pá listopad 05, 2004 11:56 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Já bych kněžím nic nepřidával. Když chci hrát za bojovou postavu a mít pak iniciativu, tak si přece pořád můžu vzít laika. (Alchymista taky nedostane nikdy iniciativu, a musí přežít...) Sice to není férový kněz, ale nemůžete přece po kněžích chtít, aby přes den mlátili a večer kázali. Když už pobožnej bojovník, tak laik a ne kněz. Aspoň mi to trochu připomíná paladina...

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Shark
Zaslal: pá listopad 05, 2004 12:41 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Souhlasím s tím, že prvotním povoláním kněze není většinou boj s mečem v ruce. Každý Mernův kněz není bojovník a ani každý tarfeinovec neumí střílet z luku a stopovat. Není třeba je proto "dopovat" bojovými schopnostmi, jak píše Devlin, pro to jsou vhodnější laikové.
U Gorova kněze ovšem k jistým úpravám dojde. O podrobnostech se dočtete v budoucnu na těchto stránkách.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Brada Tomáš
Zaslal: út listopad 16, 2004 11:20 Citovat
Anonymní
Kněze je podle mě dost těžké zahrát. Vyžaduje to zkušeného hráče. U mě hraje jeden Mernův kněz, ale moc mu to nejde. Je to v podstatě válečník. Musím mu hru spříjemnit nějakým božským údělem nebo něčím takovým. Schopnosti kněze na první úrovni jsou vesněs malé. Poraďte, jak probouzí bohové ve svých kněžích víru. Sesíláním zázraků to asi nebude. Tak čím?
Raven Damiel
Zaslal: čt listopad 18, 2004 12:33 Citovat
Anonymní
A nebude to spíš obráceně, že pokud někdo má silnou víru, stane se knězem a zázraky ho pak jenom utvrdí?
Devlin Arcanus
Zaslal: čt listopad 18, 2004 14:32 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Souhlasím s Ravenem. Bohové ani nemají čas na to, přesvědčovat své kněží, že opravdu "jsou".

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
gegu
Zaslal: čt listopad 18, 2004 15:36 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Raven Damiel napsal:
A nebude to spíš obráceně, že pokud někdo má silnou víru, stane se knězem a zázraky ho pak jenom utvrdí?



Dobře ty... Cool

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.