Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Asterion a počítačové hry

domingo
Zaslal: út květen 11, 2004 9:59 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Morrowind sa mi dost paci, aj ked to potrebuje dost vykonny stroj ...
mal som Athlon 1.2 s GeForce2 a 256MB RAM a v niektorych pripadoch to dost sekalo ...

Teraz mam Athlon XP 2500+ s Radeon 9600 Pro a 512 MB RAM a ide to v pohode ...

Nedavno som si stiahlo par utilit na zlepsenie grafiky (zvysenie zobrazovanej plochy, TrueForm 2.0, ...) a to uz nezvlada ked to zapnem (najma ten TrueForm) Sad obcas dokonca len 5 fps ...

Oba datadisky su ok (popripade ak mate GotY verziu tak su v baliku).

Inac - na Morrowind treba samozrejme stiahnut posledny patch a odporucal by som aj oficialne pluginy (su tam niektore pekne vylepsenia) a este par hracskych ... najma tie ktore sa venuju "game balance".

Popripade si urobte vlastny Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xillos
Zaslal: st květen 12, 2004 20:57 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Sadaam napsal:
Už je to dávno co jsem dohrál Icewind Dale I (datadisk u nás nemá nikdo Sad ). Dneska sem si je zas pučil a po dlouhý době si porádně zahraju Smile Druhej díl si taky pučim, ale prej tak dobrej není, uvidíme...
U kámoše sem viděl Morrowind. Trochu svérázný RPG, ale taky celkem slušný. Hráli ste to někdo?
A jak se u vás ujaly Heroes of MM ? Líbily se vám čtyřky? Dost lidí prej zůstává u trojek (ty maj teda dost za sebou...)


My pardubicka paranska komunita sme zustali u Heroesu 3 pac 4 se nepovedla ty jednotky az na par vyjimek (nightmare) vypadaj hnusne...

Morrowind sem rozehraval znovu asi 15-krat protoze me vzdycky po 5 hodinach cistyho herniho casu prestane bavit a de nemilosrdne do kose... Smile

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: pá květen 14, 2004 20:45 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Tak to já mam ouplně stejnej komp. Že bych ty Morrowindy zkusil? Si je od kámoše pučim.... Mno asi to pude hodně blbě.

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kostra
Zaslal: ne květen 16, 2004 17:56 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Aaaaaaaaaaaaaaaa co Gothic? Dle mého je to horší Morrowind.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
domingo
Zaslal: po květen 17, 2004 8:55 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Kostra napsal:
Aaaaaaaaaaaaaaaa co Gothic? Dle mého je to horší Morrowind.

Hmm ...

Gothic a Gothic II ...

Myslim ze grafikou su na tom lepsie, ale funguju v mensom svete ... (mensi / kratsi dej) ... ale zasa ta aspon neunudia ako Morrowind (malo ludi co to hralo skutocne Morrowind dohralo ... a to urcite nevyskusali vsetko)

Morrowind ma okrem toho velmi dobre urobeny editor aj s integrovanim 'pluginov' ... dobre vymysleny system ... Gothic ziadne 'mody' nema ani ziaden editor ... (mozno neoficialny ...)

Okrem toho Gothic ma dost strasne ovladanie, v Gothic II sa to trochu napravilo ...

Ale povedal by som ze to je skor "doomovka" mixovana s RPG ... (dost zalezi od schopnosti hraca, viac ako by malo byt v RPG).

Ale inac sa mi to celkom pacilo ... ak by sa skombinovali lepsie stranky Gothicov a Morrowindu, bola by to (takmer) perfektna hra Wink

Co poviete na Arx Fatalis ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xillos
Zaslal: po květen 17, 2004 17:18 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Nevim pac sem to nikdy nehral ale mam zajmavou informaci cetli jste o tom ze Altar Interactive oznamil asi historicky prvni CESKE RPG??? Whoa... To sem cumel... Shocked Shocked Shocked A to sem o tom zrovna o kousek vejs psal...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: po květen 17, 2004 20:36 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Arx Fatalis není špatná hra.Zvlášť mě zaujal systém kouzlení pomocí run.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: út květen 18, 2004 17:57 Citovat
Anonymní
Xillos napsal:
Nevim pac sem to nikdy nehral ale mam zajmavou informaci cetli jste o tom ze Altar Interactive oznamil asi historicky prvni CESKE RPG??? Whoa... To sem cumel... Shocked Shocked Shocked A to sem o tom zrovna o kousek vejs psal...


Myslím, že historicky první české RPG už nestihnou, co třeba Brány Skeldalu?
Xillos
Zaslal: út květen 18, 2004 20:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
No vidis na to sem zapomel...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: čt květen 20, 2004 18:37 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tahle hra se mi líbila.Měla takový nádech starých RPG.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Norec
Zaslal: čt květen 20, 2004 19:53 Citovat
Založen: 13.10.2003 Příspěvky: 30 Bydliště: Kozlovice u F-M
Kostra napsal:
Aaaaaaaaaaaaaaaa co Gothic? Dle mého je to horší Morrowind.

Osobně se mi Gothicy velmi sedly a souboják se velice líbil, protože to konečně zkusilo boj alespoň napodobit. Je sice pravda že mi chvíli trvalo než sem přišel jak se to má ovládat, protože to ovládání je velice podivné. Bohužel s Morrowindem jsem neměl tu čest, takže nemohu porovnat. Sad

_________________
Je jedno jaké činy vykonáš, stejně přijde Apokalypsa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: čt červen 17, 2004 21:47 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Zdrawim hele lidi nehraje někdo z wás náhodou MELIOR ANNIS?? Jestli jo tak mi sem napište swoje ID:) A jestli ne tak mrkněte na www.meliorannis.cz je to super on-line tabulkowá strategie. Přidejte se do naší aliance Kruh padlých čarodějů.

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hektor
Zaslal: so červen 19, 2004 22:20 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 15
huh... same spatne reci na Diablo. Na Diablo mi nikdo sahat nebude. U jednicky jsem stravil pres dva roky, dotahl jsem vsechny postavy pres 45 a rogue i na 50(max v jednicce) ta hra v sobe skryva takovy krasny nadech a uzasna tajemstvi. Asi bych to nikdy poradne nehral kdyby nemela tolik ceskych online paranu. Po netu multiplayer vas ze zacatku chytne a pak uz jem zjistujete tajemstvi, bugy a zlepsujete se. Opravdu jsou tam veci ktere nejsou na prvni pohled videt. a ve dvojce je to dost podobne, ovsem to jsem hral necely pulrok a nepronikl jsem uplne do vsech taju. Jinak zkuste sacred paraaaada. http://www.diablo.iriador.cz Smile diskuzni forum o diablu

_________________
Ať nenávídí, jen když se bojí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hektor
Zaslal: so červen 19, 2004 22:22 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 15
jinak treba nikdy by me nikdo neprinutil hrat treba takovy gothic a duvod? nema multiplayer, hraju hry jen po netu. Jinak me to uz neba.
Nezkousel jste nekdo hrat ultimu? taky parada, mohlo by to byt krasny kdyby nekdo udelal shard podle Asterionu

_________________
Ať nenávídí, jen když se bojí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra
Zaslal: so červen 19, 2004 23:00 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Já Diablo hrál jen kvůli knížkám a po třech dnech mně to přesto přestalo bavit.Podle mně je stejně nej RPG Baldurs Gate II,já totiž dávám přednost propracovanosti.Diablo a jemu podobné(Sacred) hry jsou jen bezduché mlátičky kde člověk kolikrát neví koho a proč mlátí.Bohužel jsou všechny CP-RPG udělány tak že na konci je člověk superman jemuž se nic nevyrovná.A pokud zná někdo z vás hru kde to není pravda tak mi o tom řekněte.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.