Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Kouzelníci

gegu
Zaslal: po květen 10, 2004 11:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Já newim jak wám ale mě se moc líbí džin....A nebo taky ta "chobotnice" jak s ní muže kouzelník bojovat a taky chodit....
Celkově se mi noví přítelíčkové zdaj uplně suproví...

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Yb
Zaslal: po květen 10, 2004 14:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Kenny napsal:
Ale ta ďáblikova teleportace se může hodit.
Tirione,Yb myslel spíš toho parazita,co ovládá lidi.
No musím říct,že ten je jedním z nejmíň použitelných,ale jak říkáš v některých specifických situacích dá použít.


A to je, podle mne, málo.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt květen 13, 2004 13:08 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Uh...sorry mílka... Cool ale ten co sem myslel je asi ještě míň použitelnej, než ten na lidi...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: čt květen 13, 2004 20:37 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Kdyz na to co zrovna nedrzite v prackach si nevzpomenete nikdy viz Tieho skon kdy 2 ze 2 lidi zapomeli pouzit pomocnika (orly) a tak na to Tie dojel bozook mu dal facku zleva pak zprava a papapa Tie... Smile

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kostra
Zaslal: ne květen 16, 2004 18:24 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Já hraji za elfího theurga/kouzelníka a mám lebku. Nemohu si ji vynachválit,dost to šetří magenergii.Jen jsem nepochopil jak dlouho to trvá.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne květen 16, 2004 21:35 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Co jak dlouho trvá?

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: po květen 17, 2004 7:55 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Kostra napsal:
Jen jsem nepochopil jak dlouho to trvá.


Pokud myslíš navázání kontaktu se sférou a získání informace, tak stejně jako u theurga cca. 3 směny.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Asgaroth
Zaslal: čt květen 20, 2004 12:17 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
No, někteří z těch přátel jsou takoví trochu zvláštnější, asi bych si je nevyvolal, přeci jenom občas je potřeba třeba i nenápadnost a když jdeš do města, a vedle tebe levituje poloohnivá lebka nebo za tebou leze půlmetrový červ, tak je ten efekt tak trochu pryč Rolling Eyes
Dost těch přátel jsou takoví, že jsou spíš pro specifičtější typy kouzelníků či vyhraněnější charaktery, já osobně bych třeba preferoval asi nějakého hada, takového malého, co se ti dokáže omotat kolem zápěstí - výborný byl v DD 5/96 (nebo 95? Prostě ten poslední černobílý ročník, asi 95), poslední díl nekromancie (kdyby někdo náhodou měl všechny díly a dodal mi je v jakékoli podobě, tak bych se za něj u Auriona modlil hodně dlouho)...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne srpen 01, 2004 20:53 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Mě se líbí vanga, to je fakt třída.... Twisted Evil

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: pá listopad 05, 2004 20:23 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Vangaaaaa..
Jo.
Jeden z nejlepších nápadů. Ale kroutím nad tím hlavou sem tam až jsem ji úplně ukroutil.. ještě že nebyla moje.. Proč se sakra ta nechutná past na charismu zvyšuje s její úrovní? Primární vlastnost čaroděje je spíše inteligence než charisma, ta je podstatná pro mágy, tak proč takovouhle past na charismu? Když už past, tak proč ne na inteligenci? Ať každý vidí jak dobrý jsem kouzelník, když mám vangu kolem své hole.. a ne ať každý vidí jak sličný jsem kouzelník.. trochu vedle, ne?
A proč se vlastně ta past zvyšuje? To jako proto, že čím je vanga lepší, tím je také divočejší? A co takhle vzít v potaz, že čím déle ji kouzelník má, tím spíše se jí naučí ovládat, tím spíše bude zkušenější v tom, ji nasměrovat požadovaným směrem.. podle toho jak dobře čaroděj svoji vangu má pod palcem, by se mělo poznat, jak dobrej je ten čaroděj.

Je přece nesmysl, aby měl až TAK namakanou vangu, že ho sama zabije, jakmile se jí pokusí dát příkaz k útoku..

Nápad dobrej, ale ta past měla bejt spíš obráceně, aby nezkušení čarodějové dopláceli na svoje přeceňování s vangou a ne aby to koupili vždycky ti zkušenější..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: pá listopad 05, 2004 22:05 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Vanga:

Past je záměrně na charismu, jelikož to není jen fyzická krása, jak se mnozí domnívají, ale především schopnost zapůsobit na druhé, to pověstné kouzlo osobnosti. To je při ovládání důležitější než inteligence.

Ovládání. Ano, past je myšlena skutečně tak, že čím déle pobývá vanga v Přírodní úrovni, tim je nezvladatelnější. Není pouze kouzelníkův nástroj, je to myslící bytost. A kouzelník musí opravdu počítat s tím, že čím déle ji bude mít, tím bude silnější a tím hůře se mu bude ovládat. Když se na to necítí, nemá ji vyvolávat.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sandro Sinae
Zaslal: pá listopad 05, 2004 23:35 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Nooo, tak ale v tom případě je to nápad celkem promrhanej..
Ne všichni kouzelníci jsou elfové.. Člověk čaroděj když bude mít štěstí může mít max +3 za charismu. Což znamená, že takovouhle past ani nemá cenu zkoušet, vzhledem k tomu, že jkmile ji jednou nedá, vanga ho začne mrzačit, jak účelové...! Confused
Dobrá, nepodaří-li se mu to, proč se musí vanga hned obrátit proti svému pánovi? Chápu že opodstatnění jejího chování je ryzí, ale z hlediska hry samotné je k ničemu.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: so listopad 06, 2004 7:58 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Kouzelník ji ale může využít na nějakou pořádnou jednorázovou akci.Navíc je to vše pochopitelné,protože je Vanga neuvěřitelně silná.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: so listopad 06, 2004 13:20 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
No právě..
Když je takhle silná, nikdo se nebude ani pokoušet házet na takovouhle past, jelikož šance jsou řekněme 1/10 - uposlechla/vlastní smrt.
Ivlit je taky silná věcička(možná silnější), i když spíše prakticky, a nemá podobnou megapast..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: po listopad 08, 2004 20:50 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Lidičky chtěl bych Vás poprosit o pomoc.
Chtěl bych si zahrát kouzelníka iluzionistu, ale iluzí je v pravidlech pramálo...tak sem si řek že k tomu ještě přidám kouzla psychická. Ale i tak to neni nic moc a tak by mě zajímalo jestli někdo řešíte podobnej problém?
Napadá někoho z vás nějaký pěkný iluzionistický kouzlíčko??Nebo vůbec styl jak hrát postavu zaměřenou jen na určitej styl kouzel??(naroubovat to jako něco na styl elementární magie)

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.