Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  A co vaši hráči?

Jaké máte hráče?

Výborní   [ 17 ]  
22%
  22%
Jde to, ale mají se ještě co učit   [ 40 ]  
53%
  53%
Mohlo být hůř   [ 16 ]  
21%
  21%
Tak nevím jestli se nepoohlédnu po jiné družině   [ 2 ]  
2%
  2%

Celkem hlasů : 75
Wu-lin
Zaslal: so březen 13, 2004 19:36 Citovat
Založen: 29.11.2003 Příspěvky: 10 Bydliště: Taros/Brno
U tohodle téma bych se chtěl pozastavit, mohly by se tu vyměňovat zkušenosti o tom jak jednat s hráči, aby se udržela atmosféra hry, jak se vyhnout trapnému tichu a tak dále. Já jsem naštěstí měl na hráče štěstí a až na začátky si nemohu stěžovat.

_________________
Kdo máš lucernu jdi první(Staré přísloví)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kostra
Zaslal: po březen 15, 2004 21:35 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
S mími hráči je sranda mág/trpaslík co ztratil paměť (skvělý způsob jak uvést "nováčka" do hry) každého koho na začátku potkal se ptal: jakse to tu menuje,kde to jsem,ne máte lék na ztrátu paměti,jací jsou zde bohové (na to se ptal kneze slunce to ste měli vidět ten fofr Twisted Evil )?
A krolí lupič co má strach z výšek,klaustrofobii a min. možnou obratnost.
Ještě jim nedošlo že se nemohou ptát každého co ví o nekromancii a už nemají pomalu kam utíkat.
Ale při příští dobrodružství jim hodím do cesty pár fanatických inkvizitorů a ti je naučí, a jestli ne..., mága už vykopli ze dvou univerzit za chvíli mi nezbude než zmapovat minkor.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so duben 10, 2004 19:28 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
U mě to je jakš takš.... ale, pokud nehraju jako hráč, či nejsem PJ a neusměrňuju je, tak.......... škoda slov..... jednou když hrály temné dny železných dolů, a já byl na horách, tak....... no prostě jsem přijel po dvou schůzkách a začal jsem hrát..... náhradní PJ to hrál za mě, a já už to znalno, snažil jsem se hrát, jakobych nic nevěděl, ale to nešlo.... (ten kdo toto dobrodržství nečetl neporozumí...) oni, nejen že nikam nešli, na žádný statek atd., ale jenom proto, že byl v družině trpaslík se vydaly za zazděným trpaslík, s tím se spřátelili, a když zabil vyvernu, poslaly ho na druhý břeh jezera, sami se pak pokusili vzít si vyverniny šupiny, což se jim nakonec podařilo, za cenu tuctů zničených zbraní (ani nevím, kde je vzali....), no a pak se vítězoslavně vrátili do města (mezitím potkali skupinu zlatokopů, kteří šli za pokladem, a oni jim popřály mnoho štěstí...., nutno dodat, že když mi to líčili,mohl jsem se zbláznit....). Ve městě pak rozhlašlovali, že zabili vyvernu atd.... jenomže nebyl nikdo moc kdo by jim věřil.... . No a pak jsem přijel já, když jsem si dal vše dohromady, nepochopil jsem z toho nic (teda já ano, ale postava ne). Trpaslíkovi něco došĺo, a pokusil se utéci.... hlídka však byla na místě. Kroll šel spát do dolů..... a druhého dne se rozběhl proti nemrtvé armádě, a jak se divil, když ho zbleskovali zombie tygrů...... . A tak se stalo, že druhého dne jsem stál já, desetiletý zaklínač a můj pobočník dvaadvacetiletý skřítek kouzelník z městkou domoobranou posádkou (60 mužů) na hradbách, a čelil desetinásobné přesile, no a tak když se začalo vyjednávat, tak jsem zastřelil vyjednávače (jejich, s výkřikem zhebni svině), no a jelikož mi kamarádíčci nechtěli zpřístupnit sklad s lintirem (jediná obranyschopná budova ve městě), skovali jsme se s kouzelníkem a hraničářem na střechu jedné budovy. No a když během noci padla obrana města, a nemrtví začali prohledávat město, a vraždit zbytky, stalo se, že nás oběvili..... patrolku jsem pobili, ale ostatní se to dozvěděli a začali se k nám stahovat. Načež jsme utekli tajnou podzemní chodbou k hradbám (za neustáleho breptání hráče trpaslíka, že mi PJ nadržuje), a začali jsme utíkat do Daine... . Vše by proběhlo hladce, ale můj zaklínač se rozhodl, že si užije srandy a blekotáním a posměšky na sebe (a ostatní) upozornil nemrtvé, ty nás chvíly pronásledovali ale pak zjistili že to je marné a ustali..... a opět nastává breptání, že mi PJ nadržuje.... . Pobili jsme patrolu, a já se rozhodl zůstat, abych nemrtvé sledoval.... ostatní šli do Daine. Ty zřejmě měli v úmyslu zdrhnout, ale jelikož mi PJ umožnil zastřelit Arxis, utěk se nekonal...... pak jsem do příchodu Iskalona vyzabíjel půl nemrtvé armády, a .......... bůůůůůůůůůůůůůů. No prostě hrůza, hráči krolla a trpaslíka pořád reptatli, a já se rozhodl, že toto dobrodružství neplatí....... (jednak proto že bych byl na bůhvíjaké úrovni, a druhak, že se konalo 500 mil od místa posledního dobrodružství.....). No a to............bůůůůůůůůůůůůůůůů........ katastrofa.......

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelwak
Zaslal: po duben 12, 2004 19:07 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
To já s hráči dokonale vycházim. Začínali jsme na dračáku spolu a už v té době jsme se u PJdžování střídali no a když jsme koupily krabici asterionu tak se u moci ustálili dva z nás. Naše dobrodružství jsou povětšinou kradší ( co se týče skutečného času ) než ,,obyčejný" život postav a vzhledem k tomu že si každej vyskoušel jak je těžký řídit hru tak jsou k PJ schovívaví. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: st duben 14, 2004 8:18 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Mno, ja tiež vychádzam s hráčmi celkom dobre ... teda, ak na mňa nadávajú, tak to musia robiť za mojím chrbtom ... Smile
Ja im pri hre nechávam voľnú ruku, nesnažím sa ich vmanipulovať do toho vzorca správania, ktorý som si ja stanovil za ideálny ...
A keď niečo nestihnú, bude to ich problém ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: so duben 17, 2004 21:42 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Zítra rozehrávám a zaučuji novou družinku. Docela se těším, ještě semnou nehráli.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Xillos
Zaslal: st květen 05, 2004 22:01 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Mno moji hráči to je teda SAKRA exotika...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt květen 06, 2004 13:24 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Ts ts ts... Laughing Laughing Laughing nepovídej... Cool ichi ichi ichi

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yb
Zaslal: čt květen 06, 2004 14:56 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tirion er Daerlen napsal:
Ts ts ts... Laughing Laughing Laughing nepovídej... Cool ichi ichi ichi


Hň Hň Hň.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Sadaam
Zaslal: čt květen 06, 2004 19:59 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Pjů! Fň!
Koukam, debata na úrovni Laughing Very Happy Very Happy

Naše družina se momentálně skládá z jednoho hráče (nedávno sme zase začali hrát - po dvouletý pauze...). Tejden s náma hrál eště jeden, ale nějak ho to nebavilo (i když se snažil, aby jo). Tudíž jako PJ "hraju" za pár dalších postav (takový trvalý CP) a je že se dost bavíme Laughing
Jelikož ten hráč je občas k nevydržení, těma ostatníma ho musim krotit.

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tadeáš Mareš
Zaslal: ne květen 09, 2004 14:11 Citovat
Založen: 9.5.2004 Příspěvky: 1
Já si na své hráče nemůžu stěžovat.Hrajeme už dva roky,jsou kolem dvanácté úrovně(hobit/lupič a elf/čaroděj).Občas sice nadávají na nedostatek zkušeností,ale nakonec jsou rádi,protože setkání s černou dračicí by pro ně nobylo příjemné. :twisted:
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne květen 09, 2004 15:01 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
To Sadaam a Yb:
HO HO HO Mr. Green

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: po květen 10, 2004 19:51 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Tirion: JALO a POKOTLÍVKA!!! Idea

Hele, připadá mi to tu jak někde na chatu...

Mno zpět k tématu: naše družina je kolem jedenáctý a na zkš si teda stěžovat nemůžou... s černou dračici se teď skoro potkaj, ale budou stejnak cca 100 mil od ní. Zrovinka jdou Duhovym pralesem a jdou s Katangou a spol na trestnou výpravu proti Hwarištovi... A Ugrien si to zrovna kotlí směrem na Minkor... Chtělo by to nějakou krutou temnou potvoru ze stínovýho, co? Dejte mi nějakej tip (ale banda o 12 trupících na 6. - 11. úr. aby se sní potrápila... Twisted Evil )

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Xillos
Zaslal: st květen 12, 2004 21:24 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
To all: MELOUN!!! a Hej, barde připal mi tu veverku... Cool Laughing Cool

To Sadaam: Kdyz nevis co by vzdy je nejlepsi obratit se na NaS... popripade na HM... Tam se najde neco vzdy...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: pá květen 14, 2004 21:51 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Tak včera dorazili na místo. Starej asarijskejch chrám a venku se odehrává veliká podívaná. Před pyramidou domorodci sledují rituální vraždu dívky - obětina pro strašlivou Ugrien!
Mno jenže zezadu se na vrchol pyramidy drápe deset týpků - Katanga, její 3 kámoši a naše grupa (cestou potkaj temný vlče, ale lovkyňa přízraků si s nim poradí...). Hwarišťák to těsně před zabitím divošky koupí zezadu od skřítka a skoro mrtvej a paralyzovanej se válí na zemi jak ňákej pytel plnej brambor... Jinak na Pyramidě a pod ní hlídá cca 80 nemrtvejch. Začíná masakr. "Nekrovrazi" kosí nemrtvý dá se říci po desítkách. Domorodci zmateně zdrhaj. Půlka nemrtvejch je mrtvá, zbytek uniká do útrob pyramidy... To be continued...
Asi vám to bude připadat jako ukázka z nějakýho béčkovýho akčního hororu. Budiž, ale takhle +- vypadala naše hra včéra na večír...
No, trocha sem se rozepsal...

P.S: dole na ně právě čeká nějaká ta obludka. Zatim to je fext, ale možná to změnim. Zejtra to snad dohrajem... Bude to bolet...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 14
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.