Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Kde bydlí vaši hrdinové??? aneb třetí chýše z leva...

Kde bydlí vaši hrdinové?

Hostince, krčmy, nevěstince...   [ 31 ]  
31%
  31%
Chrámy, kláštery   [ 5 ]  
5%
  5%
U známejch, v pronájmu   [ 5 ]  
5%
  5%
Ve vlastnim   [ 28 ]  
28%
  28%
Jejich domovem je cesta...   [ 28 ]  
28%
  28%

Celkem hlasů : 97
Ivrin
Zaslal: st duben 21, 2004 13:22 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Tirion er Daerlen napsal:
Nojo, u nás si Ivrin koupil asi za dva tisíce velkej dům ve zlatý čtvrti v Albireu...chuj jeden, teď si kreslí jeho plánek ale zajímalo by mě jak to bude mít s výdajema...mno já zatim zůstávám v chrámu... Cool


Vzhledem k tomu, že u nás se osobní život postav zanedbává, tak s výdajema asi problém nebude... Confused
No, každý hodlá peníze využít nějak jinak. Ty, Janek a Tie se to snažíte házet do bojových potřeb, Já a Karaj to dáváme do potřeb především osobních a Sheyla kupuje všechno, co vidí. Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kelwak
Zaslal: st duben 21, 2004 18:42 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Jako trvalý zdroj chci pořizovat malý vinohrad, ale musim nejdřív získat potřebnou částku na výstavbu. Potom doufám bude výnos z prodeje vína natolik veliký že pokryje výdaje za dům v Rilondu. Možná bych se časem dožil i nějakého toho letního sídla. Počáteční peníze na výstavbu chci získat třeba pletkami s nějakou tou nižší šlechtičnou a samozřejmě dobrodružným životem. O hospodě jsem také přemýšlel ale myslím že v Rilondu by měla silnou konkurenci nato, aby se udržela. Rolling Eyes Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Norec
Zaslal: ne duben 25, 2004 16:26 Citovat
Založen: 13.10.2003 Příspěvky: 30 Bydliště: Kozlovice u F-M
Tak moji družiníci bydlí v Sintaru, koupili si jeden dům na kraji města, trpaslík si trochu přestavěl sklep a všichni jsou spokojeni (až na sousedy když se ožralý trpaslík vrací domů Very Happy )

_________________
Je jedno jaké činy vykonáš, stejně přijde Apokalypsa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po duben 26, 2004 17:58 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Naši rekové se nedávno vrátili z tříměsíčního pobytu ve vyhnanství na kokosových ostrovech (v bitvě o Albireo stáli na "špatný" straně). Teď se flákaj po Erinu a začínaj "novej život". V nejbližší době musej do džungle, ale nějak se jim tam nechce. No, PJ vždycky najde způsob jak tomu pomoct... Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: st květen 05, 2004 13:22 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Tak co si mám podle tebe všecko kupovat? Nedávno sem si koupil ty drahý společenský hadry, vybojoval sem si fakt pěknej zlatej přívěšek(a magickej, je v něm vodonoš, jídlonoš a lazebník...dobrý co???) Nemám zas takovej peněžní přírůstek, abych kupoval něco fakt velkýho...kromě bojový výstroje a praktickejch věcí...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alcatel Bílý
Zaslal: ne květen 09, 2004 15:05 Citovat
Založen: 9.5.2004 Příspěvky: 3
Moji hráči bydlí ve svém domě v Novém Amiru,ale v každém větším městě mají přátele u nichž přespí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne květen 09, 2004 15:20 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Tak to máte v poho, my sme zatim byli jen v Rilondu, Trništi a Derteonu=nikoho nikde neznáme, leda jen, protože já a ještě jeden hráč máme šlechtickej původ, tak by sme se mohli možná u rodinejch krbů zkusit ohřát...jinak si musíme v každym novym městě prokousávat cestu od píky... Crying or Very sad

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: čt květen 13, 2004 5:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Pokud si to dobre pamatuju tak z Rilondu sme brali roha protoze se po nas zacalo schanet az moc lidi, a taky Venca rosekal na kousky asi 25 parohacu... Twisted Evil

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt květen 13, 2004 12:56 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
To jo, Venca asi chtěl udělat paroháčí polívku, páč byl do nich úplně psycho...kdekoli byli paroháči, tam měl Venca takovou relaxační rozcvičku a rozhodně ji nezanedbával...a jak to je vlastně teď??Sme už v Albireu, nebo ještě u rozvalin, nebo pudem do toho Trniště???Nebo ještě hrajem dýku??Teď se totiž naše entita rozdělila asi do 10 různejch míst po celejch Dálavách...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: čt květen 13, 2004 20:41 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
S vetsinou dobrodruzstvi se ceka na tebe ty ucho vis kdyz uz ses 14 dnu neukazal tak vona se tezko dohrava stinova dyka kdyz ty ses ten pobodanej a nejsi pritomen... Evil or Very Mad

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt červen 10, 2004 14:20 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Neprskej...teď už by se to dalo, ale já cejtim v morku kostí, že se typicky všici zas nesejdem...hlavně nerozehrávej žádný dobrodrůžo...já teď ty svoje dohrál, takže je zas řada na tobě...Ivrin, jelikož je po dlouhém vzdorování mrtvej musí taky hrát a sbírat zk. takže to zůstává na tobě... Razz jo a když už sme v tý rubrice o bydlení a zahrádkaření, co provedem s Ivrinovým hausem....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: čt červen 10, 2004 18:34 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Tirion er Daerlen napsal:
Ivrin, jelikož je po dlouhém vzdorování mrtvej musí taky hrát a sbírat zk. takže to zůstává na tobě... Razz jo a když už sme v tý rubrice o bydlení a zahrádkaření, co provedem s Ivrinovým hausem....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Mě je to jedno. Já klidně hodim nějaký svý v záloze připravený(přiznejme si, že Xillos s Sheylou zahrál sotva 3 pořádná dobrodružství a důležitý je přece si zahrát, ne nasbírat zkušenosti, že?). A když jsme u toho: Já jsem žádnou závěť nenapsal, takže nepropadne můj nemovitý majetek Orlím poutníkům? Mr. Green Laughing Laughing Mr. Green

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Ragnar
Zaslal: so červen 12, 2004 20:09 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Pce (Zatim na cestach)
Vzhledem k pleticham co predchazeli Ivrinuv nasilny skon, nemam strach z toho ze bysme ten barak nedostali i v pripade ze by propad OP...
Jinak Karaj (elf-sicco, treba se tady objevi i jeho zivotopis, kdyz to ja nebo Xillos hodi na "papir") je tradicne u Tri skretu, kde si vydelava na denni chleb jako bard... Je fakt ze na osobni zivot nehrajem (az dohrajem tech petadvacet dobrodruzstvi tak na to treba dojde:)) ale Karaj, Ragnar i Morgan (Ten slavny valecnik s UC 40 a OB 20+50) meli zivobyti vzdycky zajisteny...

_________________
Sme přece lidé, můžeme se v klidu a míru domluvit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: so červen 12, 2004 20:54 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Ragnar napsal:
Vzhledem k pleticham co predchazeli Ivrinuv nasilny skon, nemam strach z toho ze bysme ten barak nedostali i v pripade ze by propad OP...

Právě kvůli těm pletichám bych se bál. Exclamation
Ale vzhledem k tomu, že Xillos ho propadnout nenechá(když už se nějaká postava snažila vytvořit základ pro "pohodový" život, tak se jeho snaha musí využít na další generace Twisted Evil ), tak se můžeme těšit na pořádně měkký postele(Ivrin byl puntičkář a nábytek za 1000 zlatých přece není jen tak nějaký "dřevo" Laughing )

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
meator
Zaslal: po červen 14, 2004 19:40 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No u nás si naše hobitka pořídila baráček v Minkoru, ale moc dlouho nevydržel. Z nějakého nevyjasněného důvodu vyletěl do vzduchu. Very Happy

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.