Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  O dracích a drakolidech

Který z dosud nepopsaných drakolidí by se měl v Dechu draka objevit nejdřív?

Kirbeg Žlutý   [ 29 ]  
39%
  39%
Lien Fialový   [ 7 ]  
9%
  9%
Zurkhen Černý   [ 18 ]  
24%
  24%
Murtis Šedý   [ 9 ]  
12%
  12%
Orist Zelený   [ 7 ]  
9%
  9%
Turgul Hnědý   [ 4 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 74
Gilgalad
Zaslal: st únor 04, 2004 18:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Takže hlasování vyhrál Kirbeg, tudíž jej naleznete v 1. čísle letošního Dechu draka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: po únor 09, 2004 19:08 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No nedávno jsem náhodou narazil na staré auditko a četl jsem si příspěvky týkající se drakolidí. Musím říc, že většina lidí tam psala, že nejlepší ze všech byl Zurkhen Černý a že Zyl je břídil (samozřejmě až na moji maličkost). Pak taky byl oblíbený Drik. Docela by mě zajímalo co si o nich myslíte teď, po tom co jste si přečetli v DD o Zanturovi, nebo Drikovy??

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne únor 15, 2004 14:36 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Zatim prdlajz... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Jen že jsme teď právě na úpatí tisíce jeskyní a hemží se to tady Zilovejma skřetama...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M´te
Zaslal: po březen 01, 2004 15:42 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Docela by mně zajímalo, jak to bude se Zylem dál FA je velmi neurčitá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: út březen 02, 2004 17:42 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Ať už s ním bude cokoli, radši se s ním nesetkám. A budu doufat, že mě nepotkají stejné věci... Cool

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: po duben 05, 2004 6:37 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
Moudrý názor...
mimochodem, včera jsem si celkem pokecal s Arien a je další člověk do party, který tvrdí, že by Ti měl někdo konečně vysvětlit, že Asterion není svět Řeky od Farmera. Takže až Tě někdy potkám, mám se Tě zeptat, jestli bys nechtěla hrát CP jménem Sigurd, které se ve své podstatě jmenuje Riam a může být bílý drak.
ANO-NE (jestli uvedeš ne, tak počítej s lynčováním minimálně z mé a Arieniny strany a s šikanováním jakékoli postavy, kterou začneš v družince hrát).
Toto je prostě nabídka, kterou se neodmítá... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po duben 05, 2004 19:26 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Musim podotknout, že už sem DrD nehrál porádně přes dva roky, a tydle úlety mě už opustily... Takže jen tak pro zajímavost:
Občas sem míval "šílený chvilky" a párkrát sem přimíchal draky a spol. do děje. Mno, už zabili jednu vyvernu, s jednou si pokecali (s vyšší, jenže nebyli ani na sedmý ourovni... a zabíjet sem je nechtěl) a taky potkali zelenýho draka (!!! Shocked ) ale toho zrubal jinej (nenápadnej Mortus). Úlet! No a ještě se zúčastnili bitvy elfů s Drikem a jeho army (a náš šermíř na něj skočil s kopim a párkrát si bodnul). Úlet*úlet.
Osobně pak znaj Riama i Mortuse ale jejich "schízu" jen tušej...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Túriel
Zaslal: út duben 06, 2004 6:23 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Narzian Šedý napsal:
Moudrý názor...
mimochodem, včera jsem si celkem pokecal s Arien a je další člověk do party, který tvrdí, že by Ti měl někdo konečně vysvětlit, že Asterion není svět Řeky od Farmera. Takže až Tě někdy potkám, mám se Tě zeptat, jestli bys nechtěla hrát CP jménem Sigurd, které se ve své podstatě jmenuje Riam a může být bílý drak.
ANO-NE (jestli uvedeš ne, tak počítej s lynčováním minimálně z mé a Arieniny strany a s šikanováním jakékoli postavy, kterou začneš v družince hrát).
Toto je prostě nabídka, kterou se neodmítá... Cool

aha... proto ty zprávy: jdi co nejdřív na net /auditko/ - důležité!!!
Musím Ti říct, že se na tradiční zvyklosti vykašlu, protože tahle nabídka se vážně odmítnout nedá... Confused
Počítej s tím, že až se zase sejde družinka, tak budu mít Riamův osobní deník... a teď jsme u toho: jelikož TY jsi Pj a mou novou postavu jsi zapojil do hry TY na SVÉ přání, chtěla bych Tě požádat o Riamův osobní deník. Prostě se mi s tím nechce patlat. Rolling Eyes Very Happy Twisted Evil

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: čt duben 08, 2004 11:06 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
Momentálně je v stavu rozkuchanosti.
¨Těš se na záplavu tajných informací a toho, že ti půjde po krku půlka Asterionu, protože Riam zrovna moc dobře nevychází se spoustou mocných lidí (to se ti bude líbit Twisted Evil ) a Kharovy noční stíny přišly na jeho současnou identitu a poslali na něj Kněze temné kápě (což on ale ví, takže se rozhodl co nejdřív vypařit).
No, a o měsíc později si v Rilondu v hospodě sedne už jako nový člověk ke stolu k takové skupince pochybných dobrodruhů...a připojí se k jejich výpravě do Dertheonu, neb je znalec Arvedanské kultury, což by jim dost pomohlo. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt duben 15, 2004 16:09 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
To Vás to ještě baví Question Když už hrajete za Riama Question Kdy přijde na řadu Khar, Alwarin, Zyl a Mortus Question

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Túriel
Zaslal: pá duben 16, 2004 12:58 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
No, tady ani nejde o to, že by nás to bavilo; lépe řečeno,, díky mým a Narzianovým dlouhodobějším malérům to vypadalo tak, že když jeden z nás udělal dobrodružství, druhý mu ho většinou svými světovými názory překopal, což se nám dařilo naprosto bezděčně, i po výměně čestných slov, že toho už fakt necháme. Crying or Very sad
Bohužel jsem si v době těchto sporů - konkrétně jejich počátku - navykla na styl hraní, za který by se nemusel stydět ani sebevražedný atentátník, a družinka usoudila, že potřebuji pořádně tvrdou lekci.
Hraní Riama je fakt výjimka, hraju ho zejména proto, aby se mi nepodařilo organizovat další vymetání nepřítele, neboť Riam je moje oblíbené CP a Narzianovi je jasné, že může počítat s tím, že nebudu mít ve vlastním zájmu úlety.
Rozhodně nejde o to, že by někoho bavilo hrát slavné postav na vysokých úrovních (kromě Narziana Twisted Evil ); stejně nebudu moct používat nic, co by mi přinášelo velké výhody, a postavy neví, koho to vlastně mají v družince.
Jinými slovy, hraju naprosto normální postavu tak kolem deváté úrovně, a to jedna¨k jako hráč, tak i jako postava. Jediné, co by se vlastně dalo považovat za plus, jsou informace, ale ty jsou družince docela k ničemu, když je stejně použít ve vlastním zájmu nemůžeš...
Další věc je, že se nám pomalu rozpadá družinka, protože došlo ke změnám rozvrhu, takže jsem spíš něco jako CP.
Jakmile se situace změní směrem k snadnějšímu scházení se a přestanu mít podvědomý reflex rozčilovat ve hře všechno okolo, začnu hrát za někoho naprosto normálního. (tím myslím postavu, která bude mít i jako opravdová postava na eváté úrovni šanci přežít tři dobrodružství) Very Happy

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út duben 20, 2004 19:56 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Už se na tu tvoji ,,normální" postavu těším.Doufám,že ji napíšeš do CP.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: st duben 21, 2004 6:31 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Já taky... mimochodem, Raell jsem nikdy výrazněji nehrála, je to CP vymyšlená hráčem, protože PJ nechtěl něco takového dělat sám...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: so červen 19, 2004 20:00 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
jj tyhle úlety znám... cca tak před sedmi lety se mi to také ještě stávalo... občas si mocné postavy zahraji i dnes, ovšem poněkud jinak... težko vysvětlit, ale... Túriel: hmmmpfff Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne říjen 24, 2004 12:53 Citovat
Anonymní
Drakolidé... Směju se jim do očí!! Docela rád bych věděl něco málo o Lienovi, je to můj oblíbenec, když pominu Zyla. Pořád nám totiž uniká. Je to sice tupé zvíře, ale nějak ho nemůžeme udolat. Už jsme vyřídili Khara a Riama, ale ten Lien je mrštěnjší, než se zdá. Ňevíte, kde by se ještě mohl skrývat? Náš válečník by totiž docela rád potěžkal ejho sekeru

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.