Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Kněží temných bohů

Kostra
Zaslal: so únor 21, 2004 0:56 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Síla Gorova kněze spočívá v jeho meči-mišlenkové bytosti, lajk za nic nestojí (zkoušel jsem to rovnáse nejhorší týden mého života) a pokud čtu
dobře...
lajk bytost mít nemůže, nebylo Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: st únor 25, 2004 21:12 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No musíš to brát tak, že laik není knez, takže nemůžeš za něj hrát stylem jako za kneze.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kostra
Zaslal: so březen 20, 2004 18:38 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
To je sice pravda, ale ty zázraky za nic nestojí, ale zajímavé je na gorovu lajkovy to že je důkazem infiltrace Mrakoplašů do církve.
Jen zvyšuje nároky na ůroveň a výhody veškeré žádné (nemá ani malé léčení) snad až na možnou úctu prostých lidí. Když už lajk tak Aurion či Estel.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne březen 21, 2004 19:53 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ale mít úctu lidí je někdy k nezaplacení.A ty schopnosti se také hodí.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: ne březen 21, 2004 20:25 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
To kostra: hele nerad bych se tě dotknul, ale jestli se staneš laikem jen pro to aby twoje postawa byla zase o něco silnější tak mi to připadne jako základní chyba!! Neměl bys bejt tolik zaujatej na prawidla důležitý je přece roleplaing nebo ne?

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: út březen 23, 2004 19:05 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Naprosto souhlasím.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne březen 28, 2004 15:23 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Já sem laika moc nepochopil... Sad ale za Gorova kněze je celkem prča hrát i když ještě nemám Širu...u nás ale stejně není nijak moc zdůrazněná úcta ke knězům, mě každej bere jako nějakýho bojovníka a kolikrát musím přesvědčovat lidi aby věřili že sem fakt kněz...teď na to mám aspoň zázrak výskok, předtím sem jim nijak nemoh ukázat, že mám přízeň Gora a nějaká úcta lidu??? Ani náhodou... Crying or Very sad Crying or Very sad a to mám ještě naschvál koupenej plášť s vyšitou značkou Gora...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Narzian Šedý
Zaslal: čt duben 08, 2004 11:01 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
takový je život... ale ono je fakt zajímavý, jak lidi reagují na kněze, když se dohadují, zda to ten kněz je či není. Cool Ačkoli, třeba Ndagwaninu knězi by se to nejspíš nestalo. To jsou ty výhody Kharovy strany.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra
Zaslal: út duben 13, 2004 19:23 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
To Gegu:některé z mých postav:
trpoš-alchimista,krol-kouzelník,skřítek-bojovník.připadá ti tohle snad jako
nějak moc poverfull? Roleplaing je to kvůli čemu DrD hraju,kdyby my šlo o sílu omezím se na rpg hry, co se týče síly uznej kde nic tu nic.Říkám, hrál sem za Gorova paladina a byla to celkem (uznávám) sranda.Největší švanda byla ta že mně na nudličky rozsekala Ndangavinakněžka já byl válečník na 8 a lajk na 6 ona byla na 7 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad .Stejně to byl arogantní ignorant(bráli jste Baldurs gate 2? podívejte se na postavu anomena)
Oběvil jsem novou převratnou kombinaci theurg/siomen ty zázraky sou k tomu snad stvořený.Mislíte si že mají Mirtal,Alcadil a Siomen taky paladiny?

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: čt duben 15, 2004 13:10 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
uf... co bereš jako paladina?
já si ho představím jako... rytíře, takového typicky artušovského.
Tak takové paladiny Alcaril, Siomen ani Mirtal nemají; jejich zaměření je prostě odlišné.
¨Jestli používáš paladin jako jiné označení laika, tak proč ne; laiky mají - myslím - všichni bohové.
Na druhou stranu, jestliže rytíř sympatizuje se Siomenem a ztotožňuje se s jeho pohledem na svět, tak proč ne. Jenže rytíři mají spíš takovou povahu, která sympatizuje s jinými božstvy Sedmnáctky. Siomen jako takový je spíš blízký lidem intelektuálně (hodně intelektuálně) založeným.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt duben 15, 2004 16:21 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
To Narzian:
Mno docela prča byla, když sem se "octl" v Dunrileanu a nemoh sem se odtamtud dostat...všecky sem přesvědčoval o tom že sem kněz, i kněze v chrámu Dunril(ty mi po dlouhý době uvěřili)...na loď mě nechtěli vzít a smáli se mi, že sem nějakej pobuda...jak sem měl se zázrakama: Požehnání do útoku, Odvaha, požehnání do obrany a rychlost někoho přesvědčit o tom že mi bůh poskytuje moc??? Evil or Very Mad

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Túriel
Zaslal: út duben 27, 2004 6:48 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Tohle se v Rilondu stalo i jednomu Aurionovci, který se vzápětí vnutil do naší družinky... zatím se chová tedy spíš jako převlečený kněz Ynar Rút, protože se sebou táhne tornu plnou drog, alkoholu a asterionské obdoby Playboye. Hned první večer při přespáváním pod širým nebem se pokusil udělat mejdan a ´byl nevrlý, že mu to ostatní stopli... jo, jen tak mimochodem, nesmíme na sebe upoutat pozornost, protože za námi se táhne skupina KNS. Nakonec se náš Aurionovec odplazil na druhý kopec a tam to pořádně roztočil, že se nedalo spát. Nakonec strávil noc v poutech, s roubíkem, drogy, alkohol a to ostatní bylo zakopáno do země ve stylu jámy na mamuty. Od té doby s námi nepromluvil jediného slova, neb jsme mu zkazily uctívání Pána slunce (jeho obhajoba toho, že s námi nemluví). Ale jinak se nás drží jako klíště.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra
Zaslal: út duben 27, 2004 14:18 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Jako paladina beru lajka válečníka.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: čt duben 29, 2004 12:13 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tirion er Daerlen napsal:
To Narzian:
Mno docela prča byla, když sem se "octl" v Dunrileanu a nemoh sem se odtamtud dostat...všecky sem přesvědčoval o tom že sem kněz, i kněze v chrámu Dunril(ty mi po dlouhý době uvěřili)...na loď mě nechtěli vzít a smáli se mi, že sem nějakej pobuda...jak sem měl se zázrakama: Požehnání do útoku, Odvaha, požehnání do obrany a rychlost někoho přesvědčit o tom že mi bůh poskytuje moc??? Evil or Very Mad


To mi přijde trošku divné, protože jsou na Asterionu kněží velice vážení, pochybuji, že by ti neuvěřili (jen blázen by se chtěl vydávat za kněze- ve chvíli kdy by to prasklo, měl by na krku mnoho mnoho rozlícených uctívačů). Navíc z kněze sálá určitá síla jeho boha a nemyslím, že by tě PJ měl postavit do podobné situace a když už, měl by ti dát nějakou možnost, jak se prokázat (u mne třeba řádový řetěz, váček, roucho, různé možnosti vkládání představ atd. atd.).

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: st květen 05, 2004 13:36 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
To spíš říkej našim PJům(Ivrin a nepřítomnej Xillos)...no a prokázat se těma věcma v tý chvíli taky nešlo Laughing páč sem byl v Albireu přemožen v parku u paláce, následně zvláštním lektvarem uspán na celou cestu do Dunrileanu a tam sem se probral v pytli jen s dýkou a v hroznejch hadrech...zase ale já jako Gorovec u sebe nějakej řetěz nenosim, jen přívěšek s mečem( a ten možná tahá většina bojovníků ne?)...mám sice různý znaky na výstroji a výzbroji ale u nás se na todle vážně nebere pozornost...a jaks to myslel s tou možností vkládání představ Question

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.