Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Zlatá pavučina  ~  www.Khar.Demon.zemnark.

Túriel
Zaslal: po leden 19, 2004 14:43 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Sem se můžou psát jakékoli vzkazy pro Khara, Naziana, Dirka, atd.
Zrovna mě nic konkrétního nenapadá, ale co nejrychleji sem dám nějaký dopis Narzianovi. Twisted Evil Doufám, že Khar pouští ke klávesnici i šedého draka. Laughing

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: po leden 19, 2004 18:36 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Drahý Příteli,

sem rád, že prostřednictvím tvého nově zřízeného e-mailu, se s tebou mohu takto zkontaktovat. Tímto ti chci oznámit, že jsem zpět ze Stínového světa. Doufám, že tě tato zpráva potěší. Velice mě zaujala situace která nastala na Asterionu. Chci ti poblahopřát k tvému skvělému plánu s Temnou desítkou. těším se na chvíli, až si podrobíme celý zlatý les. Bohužel platím neskutečně vysokou cenu za připojení, tak musím končit. Tímto se loučím a nezaponeň pozdravovat tu tvoji roztomilou opičku Liena. Měj se dobře Khare,


tvůj malý Zin (přítel) Zar.

Ps: Normální poštou jsem poslal ten Bylinný pudr na kožní choroby.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út leden 27, 2004 15:47 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Ahoj Khare

Možná, že si vzpomínáš na to, jak ti asi okolo roku 836 znepříjemňovala život určitá skupinka lidí okolo Thurgu. Tenkrát jsi nás dostal, ale já jsem unikl. Takže ti s radostí oznamuji, že se vracím zpět na jih, abych ti nakopal ..... .
P.S: Naučil jsem se bojové umění Dračí spár. Je fakt dobrý, takže si někdy dáme osobní match.
P.S.S: V krabičče u dopisu ti posílám hlavu toho skřetího hejtmana, kterýho jsem oběvil minulej tejden. Byl docela dobrej, ale příště si udělej lepší. Moc se těším, až se osobně setkám s některým tvým mutantem.
P.S.S.S: Pozdravuj Kirba, Liliho a Zantíka (s těmi si to rozdám někdy jindy, ale ať nezoufaj, taky se na ně dostane).

S pozdravem Timilias er Thurg

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: st leden 28, 2004 7:11 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
meator napsal:
Drahý Příteli,

sem rád, že prostřednictvím tvého nově zřízeného e-mailu, se s tebou mohu takto zkontaktovat. Tímto ti chci oznámit, že jsem zpět ze Stínového světa. Doufám, že tě tato zpráva potěší. Velice mě zaujala situace která nastala na Asterionu. Chci ti poblahopřát k tvému skvělému plánu s Temnou desítkou. těším se na chvíli, až si podrobíme celý zlatý les. Bohužel platím neskutečně vysokou cenu za připojení, tak musím končit. Tímto se loučím a nezaponeň pozdravovat tu tvoji roztomilou opičku Liena. Měj se dobře Khare,


tvůj malý Zin (přítel) Zar.

Ps: Normální poštou jsem poslal ten Bylinný pudr na kožní choroby.


Milý Zin Zare!
Jsem potěšen, že jsi zpátky v hmotné úrovni. Je nás víc, nebudeme se bát sedmnáctky nic, řečeno úpravou jednoho lidského přísloví. Very Happy
Už se těším na pokračování naší dlouholeté spolupráce.
Khar
P.S.: ten bylinný pudr si zabavil okamžitě Kirbeg a odvlekl si jej do laboratoře. Nevím, co z toho vznikne, ale co jsem se zatím informoval, má z toho vyjít biologická zbraň, proti níž nebude mít magická obrana kteréhokoli ze čtyř království šanci...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: st leden 28, 2004 7:18 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Ahoj Khare

Možná, že si vzpomínáš na to, jak ti asi okolo roku 836 znepříjemňovala život určitá skupinka lidí okolo Thurgu. Tenkrát jsi nás dostal, ale já jsem unikl. Takže ti s radostí oznamuji, že se vracím zpět na jih, abych ti nakopal ..... .
P.S: Naučil jsem se bojové umění Dračí spár. Je fakt dobrý, takže si někdy dáme osobní match.
P.S.S: V krabičče u dopisu ti posílám hlavu toho skřetího hejtmana, kterýho jsem oběvil minulej tejden. Byl docela dobrej, ale příště si udělej lepší. Moc se těším, až se osobně setkám s některým tvým mutantem.
P.S.S.S: Pozdravuj Kirba, Liliho a Zantíka (s těmi si to rozdám někdy jindy, ale ať nezoufaj, taky se na ně dostane).

S pozdravem Timilias er Thurg

Drahý Timiliasi,
omlouvám se, že si na tebe nemohu vzpomenout, ach ta paměť... jsem na světě tolik let a nemůžeš přece chtít, abych si pamatoval všechny kteří proti mému stylu vlády měli nějaké námitky. A v dopisech používej vhodné řečnické obraty... pokud budeš pokračovat tímto stylem, s radostí budu tvůj další vývoj sledovat.
S úctou.... Khar Démon
P.S.: netrpíš náhodou schizofrenií? Taranisovi jméno taky začíná na T, ale neznamená to, že jsi jedna a ta samá osoba.
P.S.S.: Kirbeg zrovna dokončil jednu prácičku a prohlásil, že si ji potřebuje vyzukoušet... nechceš mu dát svoji adresu?
P.S.S.S.: jestli si se mnou chceš popovídat, můžeš to udělat i jinými způsoby... a co se týká tvé touhy poznat někoho z mých proměněnců... s radostí ti ji splním. Jestli se ti to ale bude zamlouvat, nevím...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: st leden 28, 2004 7:25 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Ahoj Khare,
doufám, že tento dopis předáš mému známému Narzianovi. Trochu ho rozladilo zavirování webových stránek KNS a chtěl by vyvodit odpovídající následky. Řekni mu, že se vlastně nic zas tak vážného nestalo, protože vím nejméně o pěti lepších způsobech, jak jeho chloubu (kolik mu jen dalo práce je naprogramovat!!!)zlikvidovat úplně a jestli mi pošle ještě jeden výhružný mail, s radostí to i udělám.
Docela by mě zajímalo, nakolik obléhání Pětivěží myslíš vážně a nakolik to je jen šolichání (resp. jako veliteli obránců by mi měl někdo říct, kolik draků máš ještě v zásobě, když dva jsme ti sestřelili).
Jinak pozdravuj svého domácího mazlíčka Liena. Trochu mě mrzí, že ho máš v Zemi nářků, protože bez něj to tady není žádná psina.
Se srdečnými pozdravy... Raell er Argeron

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: po únor 09, 2004 15:10 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
Milá Raell,
jsem rád, že se Vám u Pětivěží líbí... zavirování webových stránek Narzianovy organizace byla velká hloupost, protože odveta stojí za to. Zkoušela jste se dostat na server Orlích poutníků? Tak to zkuste. A co se Pětivěží týká... snad Vás mí lidé nechají přečíst ještě tento mail, protože za pět minut zdejšího času dorazí Kirbegovi pyroforové s dostatečnou zásobou chemických zbraní. Hezký zbytek života přeje Khar.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: po únor 09, 2004 15:13 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
Sakra, Túriel, kdybych Tě neznal posledních deset ... ehm... dobře, tři roky ... řekl bych podle této rubriky, že Khara máš docela ráda. Proč mu vyřizuješ poštu?
Ne že by mi to vadilo... spíš jsem jen netušil, že jsi tak empatická osoba (nebo v rámci vyššího cíle dokážeš své antipatie překousnout... otázka je, o jaký cíl jde Cool )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so únor 14, 2004 17:20 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Milí Khaříku, mám pro tebe dobrou správu, právě jsem oběvil v naší družince agenta ZNS, sice jsem ho donutil dezertovat, ale souhlasil jsem s tím, že mu pomůžu nakopat ..... KNS. Prej má nějaký dobrý tipi, takže svý lidi připrav.
Jinak řekni Kibimu, že má konkurenci, jednomu orkovi jménem Ertu Paatak, nebo tak nějak se dostala do rukou rachejtle prvního a posledního soudu, od jednoho slavného alchymisty, a vypadá to, že z toho zachvíli bude raketa země vzduch, nebo země země. Takže ho chci požádat o to, aby vyvinul protiraketový systém, jinak z asterionu nezbyde nic.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: pá listopad 26, 2004 11:07 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Cau Kibi... jistě si pamatuješ, jak jsem ti kdysi dovalil to mučanské přez celý Dalávy... a říkal jsi něco o protisůužbě.. něco bych potřeboval... nedávno mi odešel za Lamiusem můj pyrofor co mi dělal haš a další srandy... a potřebuju nhradu a já si vtpomněl na tebe Idea ... pokud budeš chtít je ten flek tvůj (platím velice dobře a každej den nezávadná "masérka" navíc... ubytování v luxusní rezidenci nedaleko od Grimoáru v Rylondu... Pokud o to místo stojíš tak se stav... a pokud zrovna nemáš čas, tak se aspoň stav na kafe... probereme ty tvoje nápady na nový zboží Wink ... celkem mě zaujala ta s těma bobulema z Borůvek Confused ...

Tvůj DreD
P.S.:Pozdravuj Khara a že pokud bude chtít zase nějaký zboží ať příště platí přez nějkou úložnu (nejlíp Fungurova úložna cenností)!... Posledně to byl cekem problém Evil or Very Mad

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: pá listopad 26, 2004 11:10 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Twisted Evil

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: út listopad 30, 2004 16:34 Citovat
Anonymní
Muj Pane a Veliteli,
oznamuji, ze mise byla uspene splnena. Zyl je oslaben a behem mesice prijde o celou svou armadu. Mor se rozsiril i do zapadni dalavy. Plany probihaji presne tak, jak jste chtel. Jiz brzy Asterion padne. S Vasim dovlenim, bych se chtel jit podivat do Thurgu, protoze nyni, kdyz je Zantur pryc, nikdo nebada nad vedomostmi arvedanu. Jakmile odhalim slabinu nemrtvych, vydam se i tam splnit, oc jste me pozadal. Pak proti nam uz nikdo nebude mit sanci.
Vas verny sluzebnik
Nazarei Temny
Pan bolesti a utrpeni
Gro$a
Zaslal: pá prosinec 03, 2004 23:55 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Shocked Shocked jen tak dal Nazareii, jen tak dal. ja uz to sam nestiham sledovat. Uz jsem trosku starsi....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne prosinec 05, 2004 17:09 Citovat
Anonymní
Jak to myslis trochu starsi?? Kolik ti je??
Jak to myslis jen tak dal??

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.