Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Z hlubin zelené a modré  ~  Erin-město ostrovů

Yb
Zaslal: čt leden 22, 2004 22:29 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Túriel napsal:
Děkuji, raději zůstanu v Rybině.
P.S.: když jsem hrála Sigrid, tak mi vyhláška o zbraních zachránila (na tři dny) život, protože když po mně šel kněz temné kápě, byl zatčen pro nedodržování předpisů. (když tím palcátem mával tak, že se to opravdu nedalo považovat za vařečku...


Kolik jich při tom zahynulo?

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: st únor 04, 2004 13:05 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Dva. A proč to knězi temné kápě trvalo tak dlouho, než se dostal ven... on se totiž prokopal na svobodu lžičkou. (vivat hliník!!!)

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: st únor 04, 2004 19:25 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Popravdě, pak se jim podařilo zatknout kněze Temné kápě???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yb
Zaslal: st únor 04, 2004 23:05 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Túriel napsal:
Dva.


U mne by se to zvrhlo v lítou (trochu nefér) řež.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: čt únor 05, 2004 14:10 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
u nás ne...
1. PJ si dělal kněze temné kápě podle sebe, neb podrobnější popis nebyl vydán
2. mou maličkost napadlo, že na kněze by se mohla z výšky shodit síť s patřičnou zátěží... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: čt únor 05, 2004 18:33 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Túriel napsal:
u nás ne...
1. PJ si dělal kněze temné kápě podle sebe, neb podrobnější popis nebyl vydán
2. mou maličkost napadlo, že na kněze by se mohla z výšky shodit síť s patřičnou zátěží... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


1- Štěstí většiny lidí na Asterionu je, že mám pro kněze Temné kápě pravidla.
2- proč jsi ho rovnou nezabila?

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: pá únor 06, 2004 17:00 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Kvůli jednomu sokolikovi z Větrné gardy, který měl na všechno jiný názor než já (ještě že jsem ho na tu síť překecala!!!) a který prohlásil, že žádné vraždění nebude a že kněz temné kápě půjde do Rybiny a tečka. A já neměla čas podat stížnost u jeho nadřízených a řekla si, že je to koneckonců jejich soukromý problém. Mě stačí, že mi už nikdo po krku nejde...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: po únor 09, 2004 15:29 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
Asgaroth napsal:
Popravdě, pak se jim podařilo zatknout kněze Temné kápě???

tehdy jsem ještě nedělal pána jeskyně
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: st únor 18, 2004 20:56 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Túriel napsal:
Kvůli jednomu sokolikovi z Větrné gardy, který měl na všechno jiný názor než já (ještě že jsem ho na tu síť překecala!!!) a který prohlásil, že žádné vraždění nebude a že kněz temné kápě půjde do Rybiny a tečka.
Jestli ten sokolník byl správný Siaronovec, tak by měl spíše souhlasit s jeho smrtí než s vězením v Rybině(ten jejich kodex prosazování svobody). U nás by většina strážců z Větrné gardy šla žrát hlínu během několika okamžiků a byly by také ztráty životů na civilistech(možná že by lehla i Sigrid Cool ), co by se mu připletli do cesty.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: po únor 23, 2004 7:14 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
[quote="Ivrin"]
Túriel napsal:
Kvůli jednomu sokolikovi z Větrné gardy, který měl na všechno jiný názor než já (ještě že jsem ho na tu síť překecala!!!) a který prohlásil, že žádné vraždění nebude a že kněz temné kápě půjde do Rybiny a tečka.
Jestli ten sokolník byl správný Siaronovec, tak by měl spíše souhlasit s jeho smrtí než s vězením v Rybině(ten jejich kodex prosazování svobody). U nás by většina strážců z Větrné gardy šla žrát hlínu během několika okamžiků a byly by také ztráty životů na civilistech(možná že by lehla i Sigrid Cool ), co by se mu připletli do cesty.[/quote
No... Sigrid byla zase Siaronův hrdina, když už jsme u toho. A nevím, co si ten sokolik myslel uvnitř, ale na veřejnosti byl vždy jiného názoru než já (když nešlo o obecné věroučné otázky nebo když jsem prohlásila, že Khar je ostuda Asterionu). A do Rybiny by nejradši zavřel mě, protože pokaždé, když jsem se objevila v Erinu, byl z toho hezký zmatek... a to jsem dodržovala všechny zákony!!! Ztráty životů na civilistech byly žádné z toho důvodu, že kněz temné kápě zabouchal na bránu v noci, a to tam holt žádní nebyli ("zabouchal" je metafora, on ji přelezl, ale padl mu totální neúspěch při přehodu pasti, takže došlo k poplachu)... a co se mé smrti týká, ani by mi to nevadilo, protože po mně šel už od Minkoru a já ho za sebou táhla hezky dlouhou dobu... byla to sranda. Prostě ve chvíli, kdy mi moji známí z university poslali vzkaz, že zjistili, že se na mě zavěsil kněz temné kápě (ještě že existují astrální sféry), jsem si vzpomněla na jednoho skolika a jeho komentář k mému chování, že o prkotiny, které dělám, se nikdo významnější z Asterionu nezajímá... tak jsem mu chtěla přivést ukázku, že se mýlí. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
P.S.: jako plán na záchranu života by to bylo stejně nemožné, ačkoli jsem nevěděla, že osoba, která toho sympatického kněze za mnou poslala, neposlala jen jej, ale i dva další s doprovodem. Rolling Eyes Crying or Very sad Rolling Eyes Wink Prostě jsem svého času byla dost oblíbená. Cool

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meph
Zaslal: st červen 09, 2004 11:24 Citovat
Založen: 24.10.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Valašská Bystřice
Já jen dodám takovou drobnost: Erin je zkorumpovaný. Úplně celý. A to je na něm právě to nejlepší. Lepší přístavní město pro dobrodruha neznám. Má tam všechno, co potřebuje. Práci, prachy, chlast, děvky, všemožné církve a organizace...prostě všechno.
Erinu maximálně fandím.

_________________
Freedom for Wallachian Kingdom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaros.ml
Zaslal: st srpen 18, 2004 10:27 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
meator napsal:
No Erin moc v lásce nemám, ale líbí se mě atmosféra. Kordy, rapíry jak ze Tří mušketýrů.


sou i horší města ale v erinu stojí za zmínku Moymorovo město(teda nevim jestli se to tak i píše)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Nyunyu revival
Zaslal: ne listopad 21, 2004 17:45 Citovat
Založen: 21.11.2004 Příspěvky: 25
Města jsou škaredá a plná šedi, není nad to žít v pěkném Červeném lese obklopen neutuchající krásou matky přírody.

_________________
Legenda se vrací!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: ne listopad 21, 2004 20:03 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Nyunyu revival napsal:
Města jsou škaredá a plná šedi, není nad to žít v pěkném Červeném lese obklopen neutuchající krásou matky přírody.


Drujd (města mají život, ikdyž hvozdy pouště a nejradši moře úplně zbožňuju jednou nevýhodou je nedostatek společnosti)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Marek Stahl
Zaslal: po listopad 22, 2004 14:20 Citovat
Anonymní
Zalezi jestli se bere plnej les zvere jako spolecnost, nebo ne.Preci jenom takovej druid si muze s kymkoli popovidat.Od dubu po srnku.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.