Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Písky proroctví  ~  Rilond - Město Snů

Ivrin
Zaslal: út prosinec 30, 2003 23:34 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Tak, tak... Ale zajímavostí se k tomu mírně blíží třeba tento případ: PJ hraje ve dvou družinkách(tajně) na stejném světě, se stejnými událostmi. Když něco hodně slavnostního udělá jedna družinka, druhá se o tom dozví a pokud něco takového udělá druhá družinka, tak se o tom doví ta první. Jednoho dne se rozhodne PJ seznámit obě družinky navzájem... Připraví všechno tak, jako by se mělo hrát normální dobrodružství. Nejdříve přijde 1. družinka. Chvíli se kecá vo všedních i nevšedních událostech, a nakonec někdo zazvoní... PJ přijde otevřít a je to 2. družinka!!! Laughing (Já vím teďka to s fantasií přeháním...)

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Saul
Zaslal: st leden 07, 2004 22:58 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Ivrin napsal:
Je to velice zajímavý nápad, ale je to pouhá utopie. Nikdy nemůžou mít všichni PJi co by tento nápad provozovali stejný názor na to co se stalo... Ikdyby měli stejný druh hry, postavy na stejné úrovni tak by se na něčem neschodli. Př.:1.PJ:"Dnes v našem světě zemřel Mortus v Rilondu, zapište si to." 2.PJ:"Ale to je blbost, dnes Mortus pátral po vyhledávaném Korském vrahovi a porazil ho."(možná že sem to trochu přehnal). Chtělo by to neustálý kontakt s ostatními PJi...


Ale tohle se dá krásně skloubit dohromady. Při troše smůly Mortus dopadl vraha právě v Rilondu, zabil ho, sám byl bohužel velmi vážně zraněn. Smutná zpráva pro jeho příznivce... ve večerních hodinách zemřel.

Dejme tomu, že se sejde skupinka 10 PJ a podílejí se na tvorbě světa, třeba právě Rilondu, pokud bude někdo chtít zabít třeba mistra Teluriana, vyhlásí se anketa a každej se k ní může vyjádřit. Podle výsledku ankety pak dojde k zabití, zmrzačení, vážnému zranění nebo jen pár oděrků na kůži ctěného mistra.

Ale ani pak by se tím nemusel dotyčný PJ řídit. Měl jsem spíš na mysli podporu interakce světa, kdy se hráči dozví o činech jiné družinky, která jim právě vyfoukla křišťálovou sošku bohyně Mauril z rozvalin jejího chrámu někde na Trhlinové pláni. Pak se v hospodě můžou dozvědět, že řekněme družinka Meče Koru, přišla o svého mága, protože si po nocích četl Rukověť nekromanta, načeš byl popraven a družina teď má z ostudy kabát. Smile

Pak je tu pomoc třeba při zalidňování světa, osobně mám problém vymyslet pro jedno dobrodružství víc než dvanáct jmen, aby to nevyznělo směšně. A když se třeba potom členové dvou druži někde na netu sejdou, tak to může vypadat nějak takhle:
DR 1: "Tuhle sme se pokusili dostat Černého Slimáka (nájemný psychopatický vrah, který po svých obětech nechává lézt černého slimáka). Bohužel nám zdrhnul."
DR 2: "Ten grázl nám málem podříznul naší kněžku, ještě teď se v noci budí s pocitem, jako by jí někdo škrtil lintirovým drátem."
DR 2 (kněžka) se roztřesou ruce, do očí dostane tik a schová se pod stůl.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Erlin
Zaslal: so leden 10, 2004 22:03 Citovat
Založen: 6.1.2004 Příspěvky: 10 Bydliště: Červený les
Ono by to šlo, ale asi tak mezi 2-3 PJi. A to by pak mohlo klidně jít i o celý svět. Osobně si myslím , že nejdůležitější místa v rilondu jsou výčepy (samozřejmě až po univerzitě, to víte, kouzelník). Město bez hospod je jako loď uprostřed pole. Taky stojí za starou Inaku. Very Happy

_________________
Cože? Chcete mě soudit? Vaše soudy mi může políbit nemrtvý. Jediný kdo mě může soudit je Nejvyšší. A jedině on rozhode, zda-li dostanu tutéž odměnu, jako můj otec. Snad jdu správnou cestou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Saul
Zaslal: po leden 12, 2004 14:45 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Ahoj Erline, jsem rád, žes to našel. Very Happy

Jinak v blízké době jsem hodím jednoho svého Rilondského vraha... Už jsem ho zmiňoval, bude se jednat o Černého Slimáka.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Saul
Zaslal: so leden 17, 2004 23:02 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Černý Slimák
(nájemný vrah, pravděpodobně muž, vysoká postava)

... podle očitého svědka (jediného, dvanáctiletá dcera jednoho ze zavražděných) se jedná o přes dva metry vysokého muže v černých šatech, který si chrání obličej černým šátkem (možné znetvoření?).
... zanechává zohavené mrtvoly. Vydloubá jejich oči, patrně za živa a do prázdných důlků pak vloží černé slimáky. Mrtvoly jsou i jinak zohavené (je perverzní?)
... zdá se, že dává přednost nožům a jiným krátkým zbraním. Nicméně, byly použity i zbraně střelné.
... zdá se, že existuje profesiální rivalita mezi Černým Slimákem a Drajgo Krvavcem (dalo by se toho využít?)

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Saul
Zaslal: so leden 17, 2004 23:05 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Můj poslední příspěvek měl imitovat poznámky ze Zlaté pavučiny. Celý popis Slimáka hodím později.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ivrin
Zaslal: ne leden 18, 2004 9:14 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Saul napsal:
Můj poslední příspěvek měl imitovat poznámky ze Zlaté pavučiny. Celý popis Slimáka hodím později.

Zajímavá postava... Chtěl bych tě poprosit abys ten celý popis hodil do PJovského fóra, myslím že to tak bude lepší.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Saul
Zaslal: st leden 21, 2004 13:52 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Ivrin napsal:

Zajímavá postava... Chtěl bych tě poprosit abys ten celý popis hodil do PJovského fóra, myslím že to tak bude lepší.


Dobrá, to pro mě nebude problém. Very Happy A kam to tam mám hodit?

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Saul
Zaslal: st leden 21, 2004 22:43 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Připravil jsem si pro vás pár dalších míst v rilondském Ďolíku.

Detektivní kancelář "U Svrška"
Tato malá jednopatrová budova se nachází v té "lepší" části spleti uliček Ďolíku. Z vývěsního štítu se na vás směje podobizna známé postavičky z karetní hry, která hlásá, že právě zde se nachází detektivní kancelář. Majitelem a zároveň provozovatelem je Matyáš Spálený. Je to dvoumetrový kolohnát s popálenou tváří a prošedlými zrzavými vlasy. Táhne mu už na padesátku, ale svou práci zastává pořád dobře. Kromě něj tu pracuje ještě Miko Šmírák, který se specializuje na sledovačky, a Usměvavá Bětka jejíž specializací je hledání ztracených lidí, jinými slovy je loví.
Miko je třicetiletý prcek (sotva 165 coulů) s věčně usměvavou tváří, tedy pravý opak majitele kanceláře. Přes svou výšku je to slušný lamač ženských srdcí. Ve své práci je odborníkem na slovo vzatým.
Bětka je pětadvacetiletá blondýnka s bujným poprsým a postavou akrobatky. Bylo by to pohledné děvče, kdyby jí v mládí nějakej násilník neproříznul pusu od ucha k uchu. Je trošku zakřiknutá, ale zatím se jí stalo jen výjimečně, aby svůj cíl nechytila a nepřivedla svému zaměstnavateli v "celku".
Detektivní kancelář "U Svrška" se specializuje na sledovačky, hledání ztracených předmětů a osob, ale jsou ochotni přijmout také práci na zkopromitování cílů. Nevedou si špatně a získali i určitou pověst. Občas spolupracují s městskou hlídkou.

Čajovna "U Sedmi Oběšenců"
Tento podnik leží jen jednu ulici od Svrška. Host si tu může dát některý z levnějších skřítčích čajů, ale nalévá se tu i alkohol. Oblíbeným artiklem jsou i vodní dýmky. Je to oblíbené místo nejen podvratných živlů, jako jsou kapsáři, bytaři a kasaři, semtam by se tu našel i nějaký ten vrah, ale schází se tu i dobrodruzi a lidé, kteří hledají speciální služby. Je to jedno z míst, kde si můžete najmout vraha a dostanete se domů živí. Čajovna má totiž specifické pravidlo: "Každý, kdo o to požádá, dostane za menší peníz ochranku až domů." Nemusí se přitom bát, že by jí tzv. ochranka zabila. Čajovna si na sou pověst velmi potrpí. Většina hostů jsou však štamgasti, kteří se mezi sebou znají a respektují. Další utajenou zvláštností podniku je skutečnost, že si zde můžete najmout služby nechvalně známého Černého Slimáka.
Čajovnu vede vysloužilý zloděj Jednoruký Svojan. Poté, co mu za vloupačku usekli ruku, dal se na počestnou živnost a problémům se zákonem se vyhýbá. Své zkušenosti a zdroje však využil k výstabě tohoto malého útočiště pro lidi všeho zrna. Svojan je 179 coulů vysoký lehce oplácaný čtyřicátník s plešatou hlavou a lehce zamračeným čelem. Má přeražený nos, ale působí solidním dojmem. Štamgasti ho mají rádi a ostatní si nestěžují. Klid v čajovně mu pomáhají udržovat dvě gorily - Bojan a Zvraš, kteří jsou znalé všech možných špinavých způsobů boje.

Nevěstinec "U Bílé laně"
Bílá laň je jeden z menších nevěstinců. Má jednu velkou výhodu a to, jak poznamenává jeden z trvalých zákazníků Matyáš Spálený, že není tak profláklý jako "U Kočiček". Kromě služeb čistě sexuálních se tu můžete napít dobrého moku a zahrát si nejrůznější karetní hry a v kostky. Pán domu, starý Uriáš Šťastlivec, zaměstnává dvanáct dívek a stará se o ně jako o vlastní dcery. Jsou pro něj rodinou a jejich zdraví mu leží na srdci víc, než případné zvláštní choutky některých zákazníků. Asi nejoblíbenějšími dívkami jsou černá půlelfka Mena Maru (krásná a šikovná holka, tak jí nazývá Matyáš Spálený), hevrenka Pasadina (u které si můžete koupit i nějaké ty lektvary) a kurtizána Bílá Růže (opravdu nádherná žena s velmi vytříbenou technikou. Kuriozitkou podniku je liliputka Malá Káťa, většinu jejich zákazníků tvoří trpaslíci, skřítci a lidé, kteří chtějí zkusit něco nového.
Jako kuchař zde pracuje hevren Caspiáno, ale o raději ho hevrenem nenazývejte, nemá to rád. A hlavně si nestěžujte na jídlo. Je to také vášnivý karetní hráč a zlý jazykové tvrdí, že podvádí. O bezpečnost se stará Řehoř Malik. Není to typický rváč spíš tak trochu filosof, ale práci vyhazovače rozumí výborně a na blahu dívek mu také velmi záleží. Oba dva v nevěstinci bydlí a patří takříkajíc do rodiny.
Bílá laň má jen málo problémů se zákonem, protože narušitelé zdejšího klidu jsou velmi rychle vypakováni ven.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Raven Damiel
Zaslal: čt leden 22, 2004 19:57 Citovat
Anonymní
Yb napsal:
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
To je pravda, a to vlastně ani nejde. Všichni PJ by se buď museli scházet, nebo mít připojení na net. A to je takový, no řekněme nemožný. Další problém by byl třeba z dobrodružstvími k Asterionu. 1. PJ: "Hele, víš že moje družina už našla skřítčí srdce, ale pak ho dostal Drik." 2.PJ: "To neni pravda, vždyť skřítčí srdce už má dva roky Wu Šeng."
Podle mě by to šlo udělat jen v malý partě lidí, kde by byli třeba dva PJ a každej den by spolu byli v kontaktu, třeba ve škole.


Ani tak to nejde. Hry jsou moc rozdílné( co u jednoho znamená 3. úroveň je u druhého 9). Navíc různě dávají zkušenosti, svět různě vypadá...


Altar přeci dělá i počítačové hry, co takhle on-line rpg Asterion? To by byla dost bomba, i když bych pak nechtěl vidět účet za telefon Very Happy .
Saul
Zaslal: pá leden 23, 2004 0:49 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Online RPG Asterion by nebyl špatný, řekněme, že by každej z online PJů ovládal jedno území a byl na něm svrchovaným vládcem. Pokud by družinka cestovala na jeho území, byla by pod jeho vedením. Samozřejmě by to na něj byl docela záhul, tak by mohl mít nějaké ty pomocníky (řekněme další dva až tři PJ po ruce), se kterými by to konzultoval.
Jenže se to nedá udělat najednou pro celej Asterion, jedná se o moc velký území, ale zkušebně by to šlo udělat pro nějaké to centrum Dálav a jeho okolí. Třeba Albireo, Erin a můj oblíbený Rilond. Nebo jedno území - Dálavy Almendoru, Umrlčí království (které přeci jen není tak velké, ať žijí správci ostrovů) atd.
Nakonec by z toho vznikla pořádná strategie. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: so leden 24, 2004 19:36 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ale jeden špatný PJ by to mohl zkazit a navíc by to bylo dost finančně náročné.A Asterion nehraje tolik lidí jako třeba Ultimu Online,Dark age of Camelot atd.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saul
Zaslal: po leden 26, 2004 22:52 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Černý Slimák je v hozenej do CPček v sekci asterionu.
Příjemnou zábavu.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Saul
Zaslal: čt únor 05, 2004 10:17 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Mám menší problém s mapou Rilondu, nejsou k ní totiž popisky. Pokud mi někdo můžete pomoci, tak to rád uvítám.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: čt únor 05, 2004 20:34 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ale jsou.Na jedné z posledních stránek modulu Písky proroctví.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.