Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Dálavy  ~  Abireo

Je Abireo nejkránější město v Dálavách ?

Ano   [ 53 ]  
70%
  70%
Ne   [ 22 ]  
29%
  29%

Celkem hlasů : 75
Ivrin
Zaslal: út leden 13, 2004 23:07 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Vzhledem k tomu, že celá naše družina je zabydlená na různých místech v Albireu, a že se tady někteří narodily, tak by sme toho měli celkem hodně v Albireu zažít Laughing . No pokud jde o nápady na návrh dobrodružství, tak bych nějaká dodal na PJovské fórum do tématu "dobrodružství".

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: st leden 14, 2004 12:06 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
No já sem se v Albireu nenarodil,ale vyjde to nastejno,mám ho rád,ale netušim jestli bych se jako Gorovec zapojil do boje Question ...asi jo,orlí poutník na rozdíl od ostatních nejsem,tak pudu asi jen z lásky k městu a přátelům... Wink ale newim jestli stihnem z Rilondu(se stovkou rozehranejch dobrodružství) návrat do Albirea ještě v míru...co Ivrine?A teď jsme z Alba jen já Ivr a Venca to bude zajímavý Very Happy

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: st leden 14, 2004 14:28 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Pádu Svobodných měst se dočkáte... Neboj. Cool

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: po leden 19, 2004 14:19 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Ještě k možnosti spojenectví: proti Kharovi pravděpodobné.
Jinak ne.
A jen aby ses nedočkal obnovení Svobodných měst v Albireu, Ivrine... Wink

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: po únor 09, 2004 15:34 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Ach jo,budem platiti daně...určitě jak mourovatý...ale dyť sem z šlechtický rodiny:sláva králi... Laughing

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: po únor 09, 2004 22:07 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Túriel napsal:
Ještě k možnosti spojenectví: proti Kharovi pravděpodobné.
Jinak ne.
A jen aby ses nedočkal obnovení Svobodných měst v Albireu, Ivrine... Wink

Jen přes mojí PJovskou mrtvolu! Cool Myslím že ze situace po pádu Svobodných měst by k tomu pravděpodobně nemělo dojít, popřípadně by k tomu došlo o několik století dál a toho se (možná Rolling Eyes ) Ivrin nedožije...


Naposledy upravil Ivrin dne út únor 10, 2004 15:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: út únor 10, 2004 13:57 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Tirion er Daerlen napsal:
Ach jo,budem platiti daně...určitě jak mourovatý...ale dyť sem z šlechtický rodiny:sláva králi... Laughing

Za současné situace se daně platí taky, jestli sis nevšiml. (možná jako šlechtic ani nemáš zapotřebí, že?!?)
A ještě k tomu šlechtici... taky pocházím z Arvedanského rodu... dokonce mám v Almendoru příbuzné. A stejně jsem nadšený Orlí poutník. Sláva vládě lidu...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: st únor 11, 2004 10:53 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
hm... vždycky jsem si říkal, že Orlí poutníci jsou asi cvoci... díky předchozímu příspěvku to mám potvrzené.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so únor 14, 2004 17:09 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Náhodou, OP u mě představují svobodu, a naději...... za OP !!!!!!!, u nás jsme dokonce docílili toho, že jsme během jediné noci vypudili všechny obyvatelé Tabitu se svých domovů, a pak jsme bránili město před Valdenovou armádou, a zatím docela úspěšně a beze strát........ jenom moje elfí golemka má trochu připláclou hlavu..

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne únor 15, 2004 14:46 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Od Túriel:
Za současné situace se daně platí taky, jestli sis nevšiml. (možná jako šlechtic ani nemáš zapotřebí, že?!?)
A ještě k tomu šlechtici... taky pocházím z Arvedanského rodu... dokonce mám v Almendoru příbuzné. A stejně jsem nadšený Orlí poutník. Sláva vládě lidu

Já proti orlíkům nic nemám,ale Tirion má prostě jen Gora ženský a politiku jen okrajově...Jo a k tomu rodu:já sem viděděnej... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad A Sheila je normální potomek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Jo a platěj kněží daně Question

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Túriel
Zaslal: po únor 16, 2004 15:04 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Ne. A ještě k Raell... řekla bych, že může akorát používat titul er Ageron, protože její otec byl taky Orlí poutník a jejího dědečka to právě nepotěšilo. Shocked A o politiku se moje postavy - pokud jsem tedy nehrála Elanora - vždycky docela zajímaly. není nad to, když můžete pomlouvat guvernéra na základě pravdivých případů, kdy porušil zákon Almendoru... sice se nejedná o pomluvu, ale když se to dozví mocní guvernérovi naklonění, jsou z toho docela zajímavé situace. Hlavně když ví, že vy máte pravdu. Cool
P.S.: proč je vůbec Tirion vyděděný?

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: st únor 18, 2004 12:13 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Protože by se jinak moh měřit s Sheilou... Cool Cool ...ne,Xillos se bál,že bych se třeba chtěl domáhat dědictví a to by celkem kazilo hru...takhle měl aspoň záminku abych byl v Albireu...aspoň že mám aspoň ten pěknej titul,kterej mi de pěkně k jménu... Very Happy Very Happy

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Switch
Zaslal: so listopad 06, 2004 14:17 Citovat
Anonymní
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Moje postava sympatizuje z Orlími poutníky, protože miluje volnost a svobodu, a u nich je určitě větší, než u Almendoru.

Má postava vraždí Orlí poutníky, protože miluje volnost a svodobu. Sorry Túriel
Brada Tomáš
Zaslal: út listopad 16, 2004 11:29 Citovat
Anonymní
Albireo je skvělé město plné .... všeho. Bydlet bych tam ale nechtěl. Hrát se v něm dá velmi dlouho. Na dobrodružství tam určitě nouze není. Je to klasické město se vším všudy.
Raven Damiel
Zaslal: čt listopad 18, 2004 12:41 Citovat
Anonymní
Proč bys tam nechtěl bydlet? Žít v Albireu má snad jenom výhody:
- (téměř) všechno tam seženeš
- každá čtvrť nabízí něco jiného
- Univerzita
- Pelsův dům
- při tolika obyvatelích snadná anonymita
- Albireo je takřka ve středu známé části Tary, ať cestuješ kamkoli, je to relativně blízko

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.