Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  CP - auditorium

Ragnar
Zaslal: so prosinec 27, 2003 14:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Pce (Zatim na cestach)
Jedina slza se mi kouli po tvari kdyz si vzpomenu na sveho mithriloveho barbara s UC 46 + 5 Crying or Very sad
A vubec nejlepsi bylo kdyz me potom zabil loupeznik v souboji tvari v tvar Twisted Evil
Nebo moje prilba se kterou sem se mohl zmenit v demonickeho valecnika kterej by naklepal i Mortuse Twisted Evil
Pokud nekdo citi skryty osten sarkasmu neni to nahoda Cool

_________________
Sme přece lidé, můžeme se v klidu a míru domluvit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 13:47 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jaký chyby ???

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: út prosinec 30, 2003 22:55 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
To Tan:Ale nic... Jen jsem si vzpomněl na své hraní před 2 rokama... To sem měl (skoro) stejnej kapitál jak ty... A teďka sem po tom zatoužil(ano i hráč bezcitného zloděje má emoce Laughing ). A jen tak mimochodem:na kolikátý seš úrovni?

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne leden 04, 2004 10:48 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Na 6., ale musel jsem si to pěkně vydřít. To proto, že jsem z naší družiny přežil jen já, a ještě jsem toho hodně prodal. No prostě goood... Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: ne leden 04, 2004 21:29 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Což mi připomíná, že Ragnar zemřel Sad . Oznamoval, že sem zde napíše svůj nekrolog. Určitě bude stát za to, ale konec(jeho smrt) bude nejlepší. Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: st leden 07, 2004 12:18 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
A co na jeho konci bude prosim tě nejlepčí? Question dyť to nebyla skoro ani hrdinská smrt,pro válečníka naprostá potupa,aspoň pro mě... Cool To já měl dobrou smrt proti tomu démonovi,takovoudle smrt si představuju,zemřít pro dobro a ne v nějaký potyčce,třeba i kdybych s sebou vzal dvacet chlapů...Imrahil sice neumřel a jen ho to posílilo(v duši Cool ) ,ale třeba takhle nějak si představuju hrdinou smrt...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yb
Zaslal: st leden 07, 2004 18:34 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Žádná smrt není dobrá. Co je dobrého na tom, že umřete hrdinsky, když umřete?


(obecný názor rozšířený mezi hráči, které znám)

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st leden 07, 2004 20:26 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já tento názor nezdílim. Samozřejmě, že nejsem sebevrah, ale moje víra ve Fearona je opravdu obrovská. Při jednom dobrodružství jsem se odmítl dotknout předmětu, který jakoby patřil Fearonovi, i když jsem věděl, že to může mít katastrofální následky na průběh dobrodružství.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: čt leden 08, 2004 14:37 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Tirion er Daerlen napsal:
A co na jeho konci bude prosim tě nejlepčí? Question dyť to nebyla skoro ani hrdinská smrt,pro válečníka naprostá potupa,aspoň pro mě... Cool To já měl dobrou smrt proti tomu démonovi,takovoudle smrt si představuju,zemřít pro dobro a ne v nějaký potyčce,třeba i kdybych s sebou vzal dvacet chlapů...Imrahil sice neumřel a jen ho to posílilo(v duši Cool ) ,ale třeba takhle nějak si představuju hrdinou smrt...

No jistě to není nic příjemného pro bojovníka zemřít jinou smrtí než v boji, ale kvůli tomu se proti těmto případům musí připravit. Ragnar měl všechny zkušenosti a dovednosti ryze válečné(nevím jestli to bylo úmyslné hraní postavy, nebo jenom pokus hráče stát se nejsilnějším z družinky ve všech druzích fyzického boje). Tudíž musel předpokládat, že pokud by se dostal do problémů třeba se silnějším soupeřem, nebo něčeho co by se nedotýkalo boje, tak že by neměl šanci přežít. A on do takového problému skočil rovnou po hlavě. A zdálo se mi to veselé, protože jsem čekal, že našeho Ragnara skolí nějaký kouzelník, ne že se skolí sám. A musíš uznat, že jsem si z jeho smrti nahrabal, tak proto jsem tak šťasten. Cool

Smrt vaší postavy má své zápory i klady: Určitě ztráta "něčeho", čemu jste věnovali většinu času a také (možná) část své mysli, zanechá na každém známky sklamání a žalu. Pak je tu zase nechuť začít hrát od znova s nějakou slabou postavou. Ale jsou zde i nějaké klady, které se přehlíží. Jako hráč získáte nové zkušenosti ve hraní. Někteří hráči se vrhají do všeho po hlavě, tudíž by je možná častá smrt jejich postav dovedla k názoru, že není důležité být všude první, aby jste získali co nejvíce zkušeností a především peněz. Potom tu je určitě ta výhoda, že budete moci zkusit nějaké nové možnosti vaší další postavy. Změna z válečníka na kouzelníka určitě změní hráči názor na boj.
Sice je smrt něco kterého se každý bojí, ale jednou to přijít musí, a vy proti tomu nic nezmůžete...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt leden 08, 2004 14:41 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Je to tak.......... bohužel... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad , ale mě se třeba líbí hrát za slabší postavu.[/b]

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt leden 08, 2004 14:42 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Je to tak.......... bohužel... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad , ale mě se třeba líbí hrát za slabší postavu.[/b]

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: čt leden 08, 2004 23:19 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
No líbit se ti to může, ale zas je pak ta nevýhoda, že pokud na tebe naběhne něco co se vyrovná ostatním tak na 8. úrovni a ty seš na 3. ... To už si rovnou řekni o nahazování nový postavy...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so leden 10, 2004 15:37 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Situace, která je v naší "groupe" je tak trochu opačná. Já je převišuju, jak v nápadech, inteligencí a hlavně v blbostech, he, he, he Twisted Evil

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar
Zaslal: ne leden 11, 2004 18:12 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Pce (Zatim na cestach)
Ano je to tak, po dlouhe dobe sem se dostal zase na net a tak zde pisi nekrolog jednoho z nejvetsich valecniku jake jsem kdy znal, skveleho zapasnika, vtipneho pritele a co se elfu tyce na slovo vzateho gurmana...
Jednoho krasneho dne... Von vlastne nebyl den, bylo vlastne po pulnoci...
Takze znova...
Jedne krasne noci se melo uskutecnit jednani s unosci naseho kouzelnika, n Drevenem moste pres Yb v Rilondu (snad sem nic nespletl, kdyztak me Ivrin opravi...)
Po predani casti vykupneho se mi ty z***i co prijeli na lodce a byli pod mostem, vysmali do xichtu a jelikoz byli podemnou, v nahlem pominuti smyslu se Ragnar za nimi vrhnul...
Lodka to sice vydrzela ale po kratkem souboji byl hrdinny pul-ork z lodky vystrcen a placl sebou do vody...
V te chvili vyslo najevo ze neumi plavat...
Pokracovani bylo uz celkem rychle, Ivrin se mne sice pokusil zachranit, ale pres vsechnu uctihodnou snahu (asi ctyri desitky na k10 zasebou) se mu to nepovedlo...
A tak skoncil Ragnar...

P.S. -nutno dodat ze me padali samy jednicky a dvojky, jak na utoky tak na silu...

_________________
Sme přece lidé, můžeme se v klidu a míru domluvit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar
Zaslal: ne leden 11, 2004 18:14 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Pce (Zatim na cestach)
Jedna perlicka na zaver...
Moje dalsi postavaje elf sicco...

_________________
Sme přece lidé, můžeme se v klidu a míru domluvit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 12 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.