Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Klic bytosti astralnich

tavicz
Zaslal: út prosinec 16, 2003 14:57 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Pujcil jsem kamosovi, se kterym hrajeme DrD Klice bytosti astralnich z modulu Nemrtvi a svetlonosi, Pisky proroctvi a Vzestup temnych bohu. On to ale nekde ztratil Evil or Very Mad a ted mi to moc chybi, a nechce se mi kvuli tomu kupovat moduly znovu Crying or Very sad . Pokud tyto moduly nekdo vlastnite, poslete mi prosim tyto Klice oskenovane na Radim.Havlicek@sh.cvut.cz nebo pokud jste z Prahy nebo Brna, mohli bysme se domluvit treba na predani xeroxove kopie (tel 608 974 262). Byl bych vam moc vdecny!! Razz (Snad sem ten prispevek patri)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 16, 2003 16:16 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Tak, co kdybys přijel na "Sraz". Víc o něm se dozvíš na Ostatní, a tématu Sraz.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
Zaslal: po prosinec 22, 2003 10:47 Citovat
Anonymní
Tak zas pisu. Mna se Klice bytosti astralnich moc liby, ale fakt nevim, proc autori zavrhly formu a zpracovani jako bylo vOLD. Jestli je to kvuli tomu, ze to bylo rozvlacny, tak budiz, ale mne se libilo ze bytosti byly propra- covany do hloubky a z ruznejch pohledu.
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 23, 2003 15:19 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Fantom má pravdu !!! Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: út prosinec 23, 2003 20:16 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Souhlasím.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Fantom
Zaslal: po prosinec 29, 2003 10:13 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Taky si myslíte, že některé MB se na asterion nehodí nebo jsou nepropracované Question Question Question Já si myslím že zatím nejhorší MB vyšli v ZHMZ a ZP. Nejlepší pak v OLD, VTB a HM. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yb
Zaslal: út prosinec 30, 2003 0:08 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Fantom napsal:
Taky si myslíte, že některé MB se na asterion nehodí nebo jsou nepropracované Question Question Question Já si myslím že zatím nejhorší MB vyšli v ZHMZ a ZP. Nejlepší pak v OLD, VTB a HM. Laughing


To si nemyslím, ale nechápu, proč se autoři doslovně nedrží toho, co tam píšou? Proč není někteá příšera zranitelná lépe určitými předměty, než jinými? Dalo by jim to tolik práce tam napsat: "Zranitelnost: Oheň 300%" ? Když už si dají tolik práce napsat ty popisy, proč to pak neaplikují do AP? Já si tohle sice u všech příšer přidělávám, ale myslím, že by to pro některé lidi bylo přehlednější.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: čt leden 01, 2004 22:03 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jo Ybe, plně s tebou souhlasím.Třeba když nějaký Lovec přízraků vykládá, že ho velmi zraňuje oheň, tak by se to v praxi projevilo jen tak, že na něj účinkuje.Což není zrovna ono.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne leden 04, 2004 16:59 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Nebo třeba u tvorby golemů. Tam mě zaráží, že je golem třebas ze železa zranitelný normálními zbraněmi. My s kámošem jsme vymysleli dost propracovanej systém, ale zapracovat do něj celej Asterion by bylo moc težké, takže jsme zůstali u normálního DrD...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: út leden 06, 2004 0:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Každý si upravuje hru podle svého... Myslím, že by bylo dobré třeba vystavit někde úpravy podle jednotlivých PJů(hm, takovejch nápadů tu už bylo Cool ), kde by si každý podle svého naturálu třeba mohl stáhnout nějaké ty úpravy... Nebo po vzájemné dohodě si je povyměňovat...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út leden 06, 2004 15:32 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Třeba si na to založíme fórum a tam si budeme svoje názory vyměňovat. To by bylo dobré. Mě hned napadá další naše úprava. Například k SZ se připočítává obratnost a k útočnosti síla, co na to říkáte ???

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne leden 11, 2004 20:09 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To by jsi musel překopat celý systém.Takový krol by se potom nikdy netrefil.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: po leden 12, 2004 13:31 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
My jsme v našem minulém světě(převzali jsme to pak i do Asterionu) udělali opatření proti případům s extrémně velkými útočnými čísly... Je to založeno na hodech kostky PJe a hráče. Pokud hráč hodí na útok více jak PJ na obranu, tak je to jako normální průběh boje. Pokud však hráči padne na útok hodem kostkou méně než PJi na obranu, tak se předpokládá, že protivník uhnul nebo hráč promáchl.
Příklad:Půl-ork Ragnar s oboustranou sekerou(ÚČ:18+3) stojí proti goblinovi s pazourkem(OČ asi 3). Ragnar díky větší iniciativě začíná kolo útokem. Hráč si hodí na útok a padne mu 3, tudíž útok je 21+3. PJ si hodí na obranu. Goblinovi padne 5. Sice je rozdíl mezi goblinovou obranou a Ragnarovým útokem asi 16, ale hod goblina na obranu byl větší, což znamená, že goblin díky své obratnosti a jisté dávky štěstí uhnul smrtelné ráně. Ragnar má však ještě druhý útok a jeho překvapení střídá vztek na malou zelenou potvoru. Hodí si na útok 6 a 3 a goblin si hodí bohůžel 2... Je zbytečné to počítat na Ragnarův útok. Goblin šel určitě čuchat kytičky od kořínků.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Yb
Zaslal: po leden 12, 2004 13:43 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Ivrin napsal:
My jsme v našem minulém světě(převzali jsme to pak i do Asterionu) udělali opatření proti případům s extrémně velkými útočnými čísly... Je to založeno na hodech kostky PJe a hráče. Pokud hráč hodí na útok více jak PJ na obranu, tak je to jako normální průběh boje. Pokud však hráči padne na útok hodem kostkou méně než PJi na obranu, tak se předpokládá, že protivník uhnul nebo hráč promáchl.
Příklad:Půl-ork Ragnar s oboustranou sekerou(ÚČ:18+3) stojí proti goblinovi s pazourkem(OČ asi 3). Ragnar díky větší iniciativě začíná kolo útokem. Hráč si hodí na útok a padne mu 3, tudíž útok je 21+3. PJ si hodí na obranu. Goblinovi padne 5. Sice je rozdíl mezi goblinovou obranou a Ragnarovým útokem asi 16, ale hod goblina na obranu byl větší, což znamená, že goblin díky své obratnosti a jisté dávky štěstí uhnul smrtelné ráně. Ragnar má však ještě druhý útok a jeho překvapení střídá vztek na malou zelenou potvoru. Hodí si na útok 6 a 3 a goblin si hodí bohůžel 2... Je zbytečné to počítat na Ragnarův útok. Goblin šel určitě čuchat kytičky od kořínků.


Tahle úprava mne zaujala...

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po leden 12, 2004 18:34 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Je to dobré

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.