Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Pět ran krvavých, aneb temná budoucnost Asterionu

Zanikne Asterion ?

Ano   [ 14 ]  
16%
  16%
Ne   [ 69 ]  
83%
  83%

Celkem hlasů : 83
Cesty Hraničářů
Zaslal: po prosinec 08, 2003 17:26 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
A nebo se pokusí Khara ovládnou. Poté by třeba i Khar mohl hledat pomoc u ostatních Smile

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 09, 2003 9:16 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Podle mě se ho taky pokusí zničit, a nebudou rozpoznávat rozdíl mezi dobrem a zlem (např. zabijou jak Aurionova kněze, tak skřeta). Když se s nimi nedokázali vypořádat ani Vysocí E. tak je to .. Very, very a ještě jednou to největší very oou . Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mtwango
Zaslal: st prosinec 10, 2003 21:48 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
No ale nemůžeme vědět nic o jejich úmyslech. Třeba se o svou vládu o Asterion nechtějí s nikým dělit a tak se budou snažit způsobit škody všem. Nejdříve nejspíš těm nejmocnějším!

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 11:57 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To, možná, ale pokuď jsi četl Pět ran Krvavých v FA, tak víš co mají v úmyslu. Ale zřejmě se pokusí zničit nejdříve mocnosti, a pak teprve buď zničit, nebo si podmanit slabší.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mtwango
Zaslal: po prosinec 15, 2003 20:14 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
No spíš si budou chtít ty silné anebo spíš ty vlivný lidi podmanit. Co je jednodušší než ovládat davy pomocí jejich vůdců? Pochybuji že se jim to povede například s Kharem, který se několikrát z Vnějšího světa. Určitě s nimy ale přijde mnoho myšlenkových bytostí protože emoce vyvolané jejich příchodem budou neskonale silné. Lovci přízraků budou mít mnoho práce.

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Saul
Zaslal: po prosinec 15, 2003 23:01 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Ano, asi největším fórem by bylo, kdyby takzvaní vznešení elfové, přinesli na Asterion zkázu, vyhlásili podobně jako staří trpaslíci válku všemu živému. Ostatně oni přece hledají místo k životu a přece se o něj nebudou dělit s nějakými pozůstatky a barbary.

Historie se opakuje a já bych tipoval, že by se mohli zachovat jako staří Arvedané k Hevrenům.

Nakonec by to mohlo dopadnout tak, že se všichni, co na Asterionu jsou, spojí proti vládě uzurpátorů z Modrého měsíce. To znamená, že Khar to potáhne se Sedmnáctkou a skřet bude bojovat po boku člověka, pouštního elfa, nekromanta, psionika a další pozemské havěti.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Yb
Zaslal: po prosinec 15, 2003 23:09 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Saul napsal:
Ano, asi největším fórem by bylo, kdyby takzvaní vznešení elfové, přinesli na Asterion zkázu, vyhlásili podobně jako staří trpaslíci válku všemu živému. Ostatně oni přece hledají místo k životu a přece se o něj nebudou dělit s nějakými pozůstatky a barbary.

Historie se opakuje a já bych tipoval, že by se mohli zachovat jako staří Arvedané k Hevrenům.

Nakonec by to mohlo dopadnout tak, že se všichni, co na Asterionu jsou, spojí proti vládě uzurpátorů z Modrého měsíce. To znamená, že Khar to potáhne se Sedmnáctkou a skřet bude bojovat po boku člověka, pouštního elfa, nekromanta, psionika a další pozemské havěti.


To je hodně šílené.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: út prosinec 16, 2003 9:34 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Ale v Pěti ranách se nepíše nic o organizovaném útoku nějaké inteligentní rasy, ale o zrůdách, které zamoří besprostřední okolí bran. Navíc se tam píše taky o válce mezi Kharem a lidmi, takže se asi nebudou spojovat.
Já si myslím, že vznešeným elfům se konečně podaří najít cestu domů a to co najdou za dveřma se jim vůbec nebude líbit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Gwaihir
Zaslal: út prosinec 16, 2003 9:38 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Asterion přece nemůže zaniknout. Takový podraz a znehodnocení již vydaných modulů od autorů nečeká dokonce ani takový kritik jejich přístupu, jako já.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 16, 2003 12:46 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hmm, ale třeba ty brány vytvořili vysocí elfové, prošli jimi, a když viděli ten hrozný úpadek, tak se rozhodli vyničit zbytky a poslaly tam ty rostliny.
Nebo třeba zažili úpadek na Modrém měsíci. Třeba se jejich populaci pohltili rostliny, a oni se pokoušeli utéci teleportačními branami. Ale jak museli ustupovat, tak opustili aktivované brány a ......

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saul
Zaslal: st prosinec 17, 2003 22:29 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Ano, moje nápady jsou občas dost šílené. Ale i v šílenosti se občas skrývá kouzlo. Razz (pod to by se mohla klidně podepsat samotná Gwi)

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ivrin
Zaslal: čt prosinec 18, 2003 10:57 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
No já si myslím, že věci ohledně Osudu Asterionu autoři nechají na samotném PJi... Je to váš svět a vy si s nim můžete dělat co chcete(klidně může bejt i Khar váš spojenec, nikdo vás za to nezjebne pokud se to nebudete snažit někomu vtlouct do hlavy...) Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 18, 2003 15:07 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To by mohlo bejt zajímavý : Aurion: Čao Khare, tak jak to vypadá na severní linii.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: pá prosinec 26, 2003 18:35 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Ale je to docela možné. Vždyť už jednou se lidi spojili se skřety kvůli většímu nebezpečí. Jenomže až s ním zatočili tak se pustili zase do sebe, takže jejich vztahy asi nebyly vřelé.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Saul
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 0:39 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Historie se často opakuje a doba, kdy se na skřeta nebude od vidění útočit a možná s ním posedíte u piva v hospodě, by mohla být docela zajímavá.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.