Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Osudy Asterionu

Kdy dojde ke konečné bitvě ?

Do tří let   [ 0 ]  
0%
  0%
Do šesti let   [ 4 ]  
7%
  7%
Do deseti let   [ 4 ]  
7%
  7%
Do dvaceti let   [ 10 ]  
17%
  17%
Do více let   [ 7 ]  
12%
  12%
Až dovychází všechny moduly   [ 22 ]  
39%
  39%
Vůbec k ní nedojde   [ 9 ]  
16%
  16%

Celkem hlasů : 56
Raven Damiel
Zaslal: po prosinec 22, 2003 9:57 Citovat
Anonymní
Tvoje postavy se běžně dožívají 700 let Smile ?
Ivrin
Zaslal: po prosinec 22, 2003 11:50 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
No jasně! Cool Naše družinka objevila recept na ten Arvedanskej rituál, kterým si prodlužuješ stáří.... Laughing
Ne přiznám se, moje postavy se dožívaj průměrně 30 let... Když si spočítám, že většinou začínám ve 20 letech dobrodružný život....
Moje 70. postava se dožije zkázy Asterionu!!!! Laughing Laughing Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 23, 2003 10:08 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já se průměrně dožívám tak 100 let. Protože skřítkové nejsou takoví fanatici, a nevrhají se do všeho po hlavě. Přiznávám, že Taník je kapku fanatik, ale doufám, že mu to do tý stovky vydrží. Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
Zaslal: po prosinec 29, 2003 9:31 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Tan-min-wu ty si kabrňák Cool ...já se dožil druhýho dobrodružství a pak hajdy před Lamiuse Cool Exclamation Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: po prosinec 29, 2003 21:42 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak jestli jste začali hrát v roce 845, tak to už máte po mnoha pěkných událostech co? Laughing

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: út prosinec 30, 2003 19:01 Citovat
Anonymní
My jsme začínali v tom roce, a událostí jsme už zažili požehnaně, třeba teď pád svobodných měst Evil or Very Mad Mad .
Yb
Zaslal: út prosinec 30, 2003 22:11 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Asgaroth začal v roce 844 a došel až do roku 849. Tam zkončil. Jiné družinky, které neznají Asterion začínají také v roce 844.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Ivrin
Zaslal: st prosinec 31, 2003 0:01 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
U nás jsem myslím začali na konci 844k.l. ... Teď jsme asi na začátku 846k.l. a jsme na(průměrně) 7. úrovni... Já jsem ale počítal že bychom měli být tak v roce 848k.l.(výcviky, doba dobrodružství, také čas na osobní život)... No doufám, že má Xillos nějaké důvody pro toto "nepravidelné" pohrávání s časem...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne leden 04, 2004 17:31 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Víte co by nebylo špatné. Zahrát si třeba za dob Císařství, nebo Devíti knížectví. Myslím, že to taky někdy zkusím.
P.S: Nevíte jestli Altar hodlá vydat popis třetího kontinentu. Kdyby se třeba dobrodruzi dostali do Silvaliandu (tak nějak se to píše), a přežili to (náhodou), získali plány plavby arvedanů (ještě větší náhodou), a nakonec dojeli na třetí kontinent (největší náhodou), tak nevím, co bych jako PJ dělal.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: ne leden 04, 2004 22:28 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Víte co by nebylo špatné. Zahrát si třeba za dob Císařství, nebo Devíti knížectví. Myslím, že to taky někdy zkusím.
P.S: Nevíte jestli Altar hodlá vydat popis třetího kontinentu. Kdyby se třeba dobrodruzi dostali do Silvaliandu (tak nějak se to píše), a přežili to (náhodou), získali plány plavby arvedanů (ještě větší náhodou), a nakonec dojeli na třetí kontinent (největší náhodou), tak nevím, co bych jako PJ dělal.


Jednoduše to jako PJ nesmíš dopustit.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po leden 05, 2004 10:50 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jenže i jako PJje mě třetí kontinent zajímá. A krom toho, pokud by hráči hráli opravdu dobře a nějak se k těmto dokumentům dostali, tak bych jim nebránil aby je vzali.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: po leden 05, 2004 19:02 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jenže i jako PJje mě třetí kontinent zajímá. A krom toho, pokud by hráči hráli opravdu dobře a nějak se k těmto dokumentům dostali, tak bych jim nebránil aby je vzali.


Ale kolik lidí se už snažilo dostat k třetímu kontinentu... A někteří byli určitě schopnější než postavy.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Ivrin
Zaslal: po leden 05, 2004 23:59 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jenže i jako PJje mě třetí kontinent zajímá. A krom toho, pokud by hráči hráli opravdu dobře a nějak se k těmto dokumentům dostali, tak bych jim nebránil aby je vzali.

Některé artefakty,lidé, místa na Asterionu by neměla být vůbec přístupná hráčům, a i třeba v případě, že by se družinka náhodou k něčemu takovému dostala. Jsou to většinou pouze věci, které ovlivnily hodně dění na Asterionu a nebo jej ovlivní a tudíž se autoři rozhodli něco o nich napsat. Je hezké, že se zajímáš o třetí kontinent a znám váš druh hraní(myslím, že by se vás za 10 let mohl bát už i Zantur nebo dokonce Khar Cool ), ale musí existovat nějaké hranice, které ani vy nepřekročíte. Sice jsem už zde na Auditku viděl nějaké případy, kdy se setkali s Kharem, nebo byli ubytovaní ve společné vile s Vieenem, ale je lepší si udělat hranice, protože pak je hraní o mnohem zajímavější...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Raven Damiel
Zaslal: út leden 06, 2004 9:14 Citovat
Anonymní
Ivrin napsal:
U nás jsem myslím začali na konci 844k.l. ... Teď jsme asi na začátku 846k.l. a jsme na(průměrně) 7. úrovni... Já jsem ale počítal že bychom měli být tak v roce 848k.l.(výcviky, doba dobrodružství, také čas na osobní život)... No doufám, že má Xillos nějaké důvody pro toto "nepravidelné" pohrávání s časem...


U nás čas řešíme jednouduše tak, že PJ si vede takový časový deník, kde je každý den zaznamenán společně se stručným popiskem, co jsme dělali, takže všichni víme, jaké je právě datum, nebo kolikátého bude, až dorazíme do Rilondu atd. Je to docela užitečné.
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út leden 06, 2004 13:11 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To není prada (to že by se z nás stali Kharové atd...). Dobrodružství únos entefela hrál náš PJ přesně podle toho, jak to tam bylo. A já si jen na konci spočítal, kolik bychom za magické a normální předměty dostaly. Magy jsem si taky vydělal poctivě. A to, že jsem takhle namakanej má i svoje nevíhody. Náš PJ se na mě nasral, a pozabíjel mi mojí rodinu, a mé blízké přátele. Dokonce se pokoušel zabít Calisto a její družinu i se Sigurem, to jsem mu však nakonec vymluvil. Dále se rozhodl, že na mě bude posílat čím dál tím silnější nestvůry.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.