Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Dovednosti

Hrajete na dovednosti z PPP?

Ano   [ 29 ]  
46%
  46%
Ne   [ 13 ]  
20%
  20%
Ano, ale máme je upravené   [ 21 ]  
33%
  33%

Celkem hlasů : 63
Pastel
Zaslal: pá listopad 21, 2003 18:40 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
My tiež hráme na dovednosti, je to tak zaujímavejšie. Ale zase zastávam názor, že prílišné používanie zbytočne zaťažuje. Takže je to lepšie použiť len vo vypätých situáciách ... Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thorgal
Zaslal: čt prosinec 18, 2003 15:04 Citovat
Založen: 14.12.2003 Příspěvky: 5 Bydliště: Stará štola ? Ostrava
Dovednosti používáme. Taky jsme přidali pár nových a některé stávající upravili. Však mrkněte na http://yarpen.wz.cz ? sekce Fantasy & RPG.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
M´te
Zaslal: čt leden 15, 2004 12:11 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Dovedností máme dosti, ale jak řekl john_jarik, nelze každou blbost řešit zvlášť uvedenou dovedností a tak to berem tak že kupříkladu do dovednosti jízda na koni zahrnujeme i schopnost postarat se o koně kočírovat vůz a pod... ono se bez toho snad ani naučit na koni jezdit nejde (praktická zkušenost). V případě nutnosti využíváme většího rozsahu vlastností které máme pro komplexnější popis charakteru a postavy si třeba při zjištění zda postava umí n. zvládne vyřezat píšťalku z čerstvého proutku hodíme proti PJ stanovené pasti na zručnost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra
Zaslal: út srpen 31, 2004 19:58 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Já sem se inspiroval jedním článkem o DrD+ v dechu draka takž například: Vlastnost Inteligence,obtížnost extrémně těžká,jméno kouzlení na prvním stupni .

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: so říjen 23, 2004 12:47 Citovat
Anonymní
Mně se zdá systém dovedností v DrD Ku*evsky špatný. Hlavně od té doby, co jsem viděl dovednost "zadržování dechu". Funguje to na tom principu, že házíte na určitou past a přičítáte odolnost. Za každé další kolo, kdy se pokoušíte dech neustále držet se vám při neúspěchu v minulém kole zvedne past myslím o 2, při úspěchu jen o 1 a při totálním úspěchu vůbec. To znamená, že když se danou vlastnost naučíte dokonale, tak i když hodíte na kostce 1, budete mít totální úspěch a nezvedne se vám příští kolo past, proti které házíte. To znamená, že vlastně nemusíte dýchat celý život. A to je férové, nemyslíte? A ostatní dovednosti většinou nejsou o moc lepší.
Kenny
Zaslal: so říjen 23, 2004 21:11 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
ne,takhle to opravdu nefunguje.Každé kolo se pak zvyšuje past o jedna.Při totálním úspěchu se hod jen o jedno kolo oddálí.Myslím,že zrovna tady je to reálné.Když jsem to počítal,tak je už problém vydržet 2 minuty bez dechu.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne říjen 24, 2004 12:18 Citovat
Anonymní
Ano, při totálním úspěchu se hod jen o jedno kolo oddálí. Jenže když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí. A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí.A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí.A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí.A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí.A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí.A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí.A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí.A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí.A když máš to další kolo zase totální úspěch, tak se zase oddálí. Už chápeš???
Kenny
Zaslal: ne říjen 24, 2004 19:03 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To chápeš trochu špatně.Tak příklad:
1.kolo:Past je 2.Hráč hodí totální úspěch.
2.kolo:Hráč si nehází a ani past se nezvyšuje.
3.kolo:Hráč si hází na past 3.Hodí totální úspěch.
4.kolo:Hráč si nehází a ani past se nezvyšuje.
5.kolo:Hráč si hází na past 4.
...
Už to chápeš ty?

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne říjen 31, 2004 16:44 Citovat
Anonymní
Aha

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.