Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Krajiny za obzorem 2: Hranice šílenství  ~  Předběžná diskuze

Deli
Zaslal: pá únor 09, 2018 7:30 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Na stránkách Asterionu visí pořád informace o tom, že by mohl nový modul vyjít do konce roku 2017. Máte nějaké nové informace? Realistická očekávání? Předem dík za odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: po únor 19, 2018 22:33 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Áha, jak jsem měl nějak za to, že z vaší strany je všechno hotové a čekáte jen na to nakladatelství. Tak jsem psal i jim, když tady mlčíte a Mytago mi dneska odpovědělo, že se čeká na vás a že odhadují, že do konce letošního roku.
Vy sami víte, jak jste daleko? Třeba procentuálně vyjádřeno, nebo práce na x měsíců? Nebo mám spíše psát na FB a tohle fórum je mrtvé?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: út únor 20, 2018 21:24 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Deli napsal:
Áha, jak jsem měl nějak za to, že z vaší strany je všechno hotové a čekáte jen na to nakladatelství. Tak jsem psal i jim, když tady mlčíte a Mytago mi dneska odpovědělo, že se čeká na vás a že odhadují, že do konce letošního roku.
Vy sami víte, jak jste daleko? Třeba procentuálně vyjádřeno, nebo práce na x měsíců? Nebo mám spíše psát na FB a tohle fórum je mrtvé?


My nic nevíme a nic neřekneme! Very Happy

Práce je z velké většiny hotová (celé kapitoly, titulky, ...), ale zbývají některé prázdné oblasti (nekteří autoři se "loudají" = mucí chodit do práce a vydělat si na to aby mohli zadarmo dělat Asterion) , finalizace textu, obrázky. I proto že se to prodlužuje pouštíme alespon ukázky - aby jse viděli že něco děláme a co Smile

(ale ano, na fb bude ta odpověd asi značně rychlejší, přecijen je to tu fórum, ne chat. Tedy kontroly zde jsou spíš v režimu týdnú/měsíce)

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
cerberos
Zaslal: pá březen 23, 2018 9:32 Citovat
Založen: 24.4.2010 Příspěvky: 46
Zeptám se jestli neplánujete udělat nějakou kompletaci run stávajících, které byly již uvřejněny, případně nějaké runy nové. Přece jen Kirbeg jako Arvedan a následně drakočlověk měl dosttek času posbírat nějaké ty informace o všemožných runách - arvedanské, eldebranské, trpaslčí ... a jako "hlavní" alchymista Démonovy armády je následně používal při výrobě.
Díky za odpověď
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: pá březen 30, 2018 9:51 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
cerberos napsal:
Zeptám se jestli neplánujete udělat nějakou kompletaci run stávajících, které byly již uvřejněny, případně nějaké runy nové. Přece jen Kirbeg jako Arvedan a následně drakočlověk měl dosttek času posbírat nějaké ty informace o všemožných runách - arvedanské, eldebranské, trpaslčí ... a jako "hlavní" alchymista Démonovy armády je následně používal při výrobě.
Díky za odpověď


Dobrý nápad, nicméně toto neplánujeme. Takže máš volné pole působnosti Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: st duben 04, 2018 11:15 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Ahoj, ještě asi není známo vydání tohoto modulu?
Jak vysoká je pravděpodobnost, že vyjde ještě letos?

Přeji hodně štěstí a inspirace.

Díky za odpověď.

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: pá duben 13, 2018 19:11 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Termín vydání známý není. Jakmile bude, podělíme se o něj Wink.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: st říjen 03, 2018 21:35 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
miloslav.zaoral napsal:
Termín vydání známý není. Jakmile bude, podělíme se o něj Wink.


Něco nového?

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cerberos
Zaslal: út říjen 16, 2018 9:09 Citovat
Založen: 24.4.2010 Příspěvky: 46
miloslav.zaoral napsal:
cerberos napsal:
Zeptám se jestli neplánujete udělat nějakou kompletaci run stávajících, které byly již uvřejněny, případně nějaké runy nové. Přece jen Kirbeg jako Arvedan a následně drakočlověk měl dosttek času posbírat nějaké ty informace o všemožných runách - arvedanské, eldebranské, trpaslčí ... a jako "hlavní" alchymista Démonovy armády je následně používal při výrobě.
Díky za odpověď


Dobrý nápad, nicméně toto neplánujeme. Takže máš volné pole působnosti Smile.



No asi se o to pokusím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: ne říjen 21, 2018 5:31 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Gena napsal:
V mém světě (asi na základě Čarodějova učně, kde se přiklání na stranu řádu) nejsou pavoučnatky nijak negativní. Naopak, spolupracovali s družinou proti Plaveňanům, nemrtvím i temným druidům. Knihu jsem nakonec nemohl ignorovat (ač bych rád Very Happy ) a po Xintřině smrti se část podrobených národů osamostatnila (střední a západní část), část obsadili Drikovy druidi (jižní), sever si zabrala Plavena a výhodní část vstoupila do Miraského knížectví. To byl takový můj nápad. Je to teokratický stát vedený plavenským psionikem a uctívající temného boha. Zahrnoval oblast Arrvei, Oblých hor a část Ohnivého pobřeží. Nejprve v době vzniku měl jako spojence Plavenu a Ostrov Albatrosů. Po neshodách se obrátil na Xintru a Sarindar. Po pádu pavoučího řádu a Sarindaru ho ještě zachránili Orkové prchající z podzemí, kteří se k němu přidali. Když se v Plaveně změnila politika, tak s ní uzavřeli mír. Nakonec ale podlehli armádám Kirbega, který oblast obsadil. Celé "nové knížectví" jsem si popsal i historií, státním zřízením a podle vzoru Vzestupu temných bohů i temného boha. Můžu případně poskytnout. Jsem zvědavej, jak mi to bude zapadat do nového modulu Laughing


Dobré, dobré! Smile Jsem zvědav, co budeš říkat až se k tomu v modulech (konečně!) dostaneme Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Rauksul
Zaslal: ne říjen 21, 2018 5:33 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
cerberos napsal:
miloslav.zaoral napsal:
cerberos napsal:
Zeptám se jestli neplánujete udělat nějakou kompletaci run stávajících, které byly již uvřejněny, případně nějaké runy nové. Přece jen Kirbeg jako Arvedan a následně drakočlověk měl dosttek času posbírat nějaké ty informace o všemožných runách - arvedanské, eldebranské, trpaslčí ... a jako "hlavní" alchymista Démonovy armády je následně používal při výrobě.
Díky za odpověď


Dobrý nápad, nicméně toto neplánujeme. Takže máš volné pole působnosti Smile.



No asi se o to pokusím.


Pokus! A klidně se výsledkem pokus! Viz. fb post o fanouškovském textu "O Dunrileanu" - mimochodem skvělá text které nám visí na stránkách. A co z toho vzečlo visí i na hlavní stránkce Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
cerberos
Zaslal: ne říjen 21, 2018 16:03 Citovat
Založen: 24.4.2010 Příspěvky: 46
Rauksul napsal:
cerberos napsal:
miloslav.zaoral napsal:
cerberos napsal:
Zeptám se jestli neplánujete udělat nějakou kompletaci run stávajících, které byly již uvřejněny, případně nějaké runy nové. Přece jen Kirbeg jako Arvedan a následně drakočlověk měl dosttek času posbírat nějaké ty informace o všemožných runách - arvedanské, eldebranské, trpaslčí ... a jako "hlavní" alchymista Démonovy armády je následně používal při výrobě.
Díky za odpověď


Dobrý nápad, nicméně toto neplánujeme. Takže máš volné pole působnosti Smile.



No asi se o to pokusím.


Pokus! A klidně se výsledkem pokus! Viz. fb post o fanouškovském textu "O Dunrileanu" - mimochodem skvělá text které nám visí na stránkách. A co z toho vzečlo visí i na hlavní stránkce Wink



Kruci a já nemám fb
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Administrator
Zaslal: čt říjen 25, 2018 4:10 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
cerberos napsal:


Kruci a já nemám fb


Chyba! Smile Poslední dobu jsme se - je to myslím bohužel znát - přesunuli spíše tam.

Každopádně i bez účtu se můžeš podívat: https://www.facebook.com/AsterionSvet/

Ve zkratce: chválil jsem text o Dunrileanu (tady na webu, sekce ke stažení => Vaše tvorba):
Vypravte se do uliček almendorského přístavního města, nesoucího jméno mocné Paní vod. Martin Antas vás zve do Dunrileanu, brány vedoucí do vnitrozemí Tary.

Z kterého - částečně - vychází i námět, který je na hlavní straně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
zloděj slavoj
Zaslal: pá únor 01, 2019 18:27 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Ahoj,
je něco nového k vydání Krajiny za obzorem 2: Hranice šílenství?
Nevím jak ostatní, ale už se na něj nemohu dočkat.

Díky za odpověď.

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: út březen 12, 2019 2:44 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Snazime se o to, aby jsem modul pokřtili na pristim gameconu. Smile

Jinak cas si muzete ukratit ponekud obsirneji psanym clankem o Plavenskych cisarich (jiz visi na webu).

Pozor, autor ma podobny styl psani jako Leila z Boševalu! Čtěte na vlastni nebezpečí! Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.