Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Dobrodružství

Nejlepší dobrodružství bylo?

Únos Entefela. Věčná klasika s Nepojmenovaným.   [ 3 ]  
15%
  15%
Temné dny Železných dolů. Cestování, hordy nemrtvých, jo jo!   [ 4 ]  
20%
  20%
Stínová dýka. Vše v jednom! Město, shánění informací, cestování, Derteon a mocný artefakt!   [ 3 ]  
15%
  15%
Potřeba boha. Komorní, tajemné, atmosférické.   [ 2 ]  
10%
  10%
Kouzlo moci. Erin, mořský skřet, džungle, domorodci, šílený mág...   [ 1 ]  
5%
  5%
Obří jeskyně. Saheira, prazvláštní myšlenková bytost. Útřky z historie Asterionu a možnost stát se jejich součástí...   [ 1 ]  
5%
  5%
Skřítcí srdce. Fascinující Minkor, Dáje a historie skřítků a pouť je stvořeným artefaktem...   [ 3 ]  
15%
  15%
Čarodějův učen. Dungeon jak má být, tunely, místnosti, pasti, soutěžení a především - Marantinel a Alwarin!   [ 3 ]  
15%
  15%
Tajemství Dubu. Detektivní dobrodružství a - možná - cesta do Stínového světa.   [ 0 ]  
0%
  0%
Pláně z kostí. Nové Umrlčí království. Nekropole. Miliony koster. Krolonis sám!   [ 0 ]  
0%
  0%
Historky od Hrbaté kozy. Tři historky, tři dobrodružství. Nemusíme vždy zachraňovat svět...   [ 0 ]  
0%
  0%
Znovuzrozený. Rilond po válce, zničený, rozbořený, a v něm - ti co přichází za mrtvými...   [ 0 ]  
0%
  0%
Vábení mistálu a Cesta prachem. Konečně državy! :-)   [ 0 ]  
0%
  0%

Celkem hlasů : 20
Rauksul
Zaslal: út únor 20, 2018 20:55 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Fergo Fergusson napsal:
Je ještě jedno dobrodružství, které není tady v nabídce, ale je dost dobré a to je Orantor. Nejsou tam skoro žádné souboje, takže to není dobrodružství pro všechny a hodně se to zaměřuje na role playing. Ode mě jako PJ to vyžadovalo domácí přípravu, kdy jsem si přichystal jak budou obyvatelé v Orantoru na postavy reagovat a co budou asi říkat. Od hráčů to zase vyžadovalo, aby hráli své postavy, ale vhledem k tomu, jak to máme nastavené, tak to nebyl žádný problém. Výsledek byl naprosto parádní.


Suhlas i za mě, ještě jako PJ mě to nadchlo. Nu, asisem dáme i anketu se všema dobbrodružstvíma... teda když je přetímvšechny najdeme... Very Happy

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.