Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Sedmý živel  ~  Čche ming - skřítek na správním místě?

Je Čche ming tím správným kdo má Nové Umrlčí království vést?

Čche ming je jediný a právoplatný vládce na Šakatánu!   [ 8 ]  
40%
  40%
Čche ming je zrádce a jediný právoplatný vládce je Vieen!   [ 9 ]  
45%
  45%
Oba jsou to magoři a Moartě by měl předsedat někdo úplně jiný.   [ 3 ]  
15%
  15%

Celkem hlasů : 20
Deli
Zaslal: pá květen 26, 2017 11:56 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Předpokládám, že Coriven neví o Kharově finálním plánu a ví, že jde sejmout blbě. Buď se může snažit najít krabičku pro Kharův obraz duše a zopakovat to, co udělali Arvedané a krabičku následně někam schovat a nebo si vytvoří něco nového, nebo hledá způsob, jak ho sejmout definitivně. Ke všem těmto možnostem se jí tým nekromantů může hodit. Takže by pořád mohla mít stejné cíle. Nikdy mi nepřišla jako osoba, která by chtěla vést válku jedné frakce vůči druhé. Podle mě ona nemá nic proti lidem žijícím v Kharových državách. Ji sere jen Khar, potažmo drakolidé, které vytvořil, a kteří pomohli zničit domov Coriven a všechny její blízké z té doby.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fergo Fergusson
Zaslal: pá květen 26, 2017 13:17 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Deli napsal:
Předpokládám, že Coriven neví o Kharově finálním plánu a ví, že jde sejmout blbě. Buď se může snažit najít krabičku pro Kharův obraz duše a zopakovat to, co udělali Arvedané a krabičku následně někam schovat a nebo si vytvoří něco nového, nebo hledá způsob, jak ho sejmout definitivně. Ke všem těmto možnostem se jí tým nekromantů může hodit. Takže by pořád mohla mít stejné cíle. Nikdy mi nepřišla jako osoba, která by chtěla vést válku jedné frakce vůči druhé. Podle mě ona nemá nic proti lidem žijícím v Kharových državách. Ji sere jen Khar, potažmo drakolidé, které vytvořil, a kteří pomohli zničit domov Coriven a všechny její blízké z té doby.


Těžko říct od jaké míry zná Coriven Kharovo tajemství o obrazu duše. Osobně bych řekl, že spíše nezná. Jeho tajemství bylo zapomenuto a myslím, že jde o Kharem velmi střežené tajemství, které zná jen pár vyvolených, možná drakolidé a možná ani to ne. Možná by informaci o obrazu mohli vytáhnout spiristé z astrálu, těžko říct co Vieen pro odhalení Kharova tajemství udělal a kolik toho řekl Coriven. Každopádně mě přišlo, že spíše zkouší Khara porazit čistě vojensky. Takže hádám, že Coriven na definitivní likvidaci Khara nespřádá, protože nezná tajemství obrazu duše. O co se v Novém umrličí království pokouší, je pro mě stále otázka.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá květen 26, 2017 14:25 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
citace:
Buď se na pomstu Kharovi vykašlala, má v NUK vlastní plány počítající s převzetí moci NUK


Hmm, Coriven v čele NUK po tom co Čche Ming umře na chudokrevnost... Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.