Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Obloha z listí a drahokamů  ~  Vugur Hnág

Jaký osud čeká Vugura Hnága?

Pomstí se Plaveně! Bude proti nim intrikovat díky svojí nové, rozdistribuované sítě!   [ 9 ]  
56%
  56%
Bude se dál objevovat poblíž Minkoru, sladovat jeho pád a zase podlehle své nátuře skřeta.   [ 0 ]  
0%
  0%
Vstoupí do některé z existujících špionážních sítí jako elitní agent.   [ 2 ]  
12%
  12%
Nabídne své služby Tarosu.   [ 2 ]  
12%
  12%
Úplně zmizí z dějin a nikdo o něm nikdy neuslyší...   [ 3 ]  
18%
  18%

Celkem hlasů : 16
Invincible
Zaslal: so listopad 19, 2016 12:19 Citovat
Založen: 18.3.2014 Příspěvky: 47 Bydliště: Praha 2
Deli napsal:
zelený měsíc a kytky jsem upe vynechal, protože mi příjde, že Kharem vedená válka a Rituál, probouzení starých trpaslíků, běsů a prvních bohů stačí. Very Happy
Doporučuju zvážit všem vypravěčům, jestli toho prostě už na Asterionu není dost. Very Happy


Je pravda, že jejich odstraněním se zase tak moc nezmění (alespoň to tak podle toho, co zatím víme, vypadá). Se svojí družinou sem se zatím nedostal tak daleko, abych to ještě musel řešit, ale nejspíš to taky nepoužiju, pokud se v novém modulu neobjeví něco, co by mne přesvědčilo, že to je pro další běh událostí důležité.

_________________
Čím výš vzlétneme, tím menší se zdáme těm, kteří nedovedou létat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: so listopad 19, 2016 17:42 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Deli napsal:
Rauksul napsal:
Zajímavé, zajímavé, zajímavé Smile

Přelet Ugrien - proč WTF moment? Myslíš od hráčů "Kurva, proč přiletěl a zase odletěl nějakej drak?" nebo od obyvatel "Probohy co se to děje, pomoooc!" Smile


Myslím pro všechny. Je to takový cizorodý prvek, který vnáší do konfliktu, o kterém má každá strana nějaké očekávání, chaos. A tím nutí obě dvě strany přehodnotit své plány a v případě Ugrien i hodnotový žebříček. Tváří v tvář devastaci a čiré zlobě, která si nevybírá, a k obětem, které do toho nebyli vůbec zainteresovány, se prostě najednou obě dvě strany mohou domluvit na kooperaci.

Přirovnal bych to třeba k takovým těm filmovým scénářům, kde na Zemi přiletí mimozemšťani, kteří chtějí vyhladit všechen život a přeměnit planetu na pro ně obyvatelnou. Najednou dřívější nepřátelé uvažují o spojenectví.

Nevadí, že Ugrien pak odletí někam pryč. Její přílet si už vyžádal oběti, se kterými obě strany počítaly v jiném scénáři a navíc se ví, že tam ta Ugrien, ať už je to "cokoliv", někde pořád je. Proč se radši nedomluvit, když jsou obě strany takto demoralizovány? Smile

A Minkor má v té diplomacii takovou tradici, že se to přímo nabízí. Smile


Takže je to ta lepší možnost, super Smile A pěkne zpracovaný.

Jinak z Flórou MM začne zábava teprve být, zatím byla bohužel trestuhodně opomíjená.

"probuzení běsů" se zas tak moc neber v potaz, je to takový... vedlejší efekt oslabení 17 tím, že se objevila 10. Smile A článek to vymyslel a ono se to chytlo Smile Prim by měl hrát jednoznačně Ytrak a tedy staří trpaslíci. Účinek běsů je dnes sice zajímavej, ale spíš... lokální (viz. krouhnutí Bongoronga). Daleko větší moc mají spíš pro svoji "cizost". Temní bohové jsou pak naopak spíš globálnější věc. (Ale zase "normálnější" a tedy blíž lidem a tedy asi i míň cool Smile ). Staří trpaslíci a respektive flora MM jsou pak už jen kataklyzma... Smile

Osobně - o floře se zatím nenapsalo skoro nic, takže je někdy docela těžké si to asi představit a tedy i zapojit. Což bude napraveno. Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zurkhen
Zaslal: so listopad 19, 2016 19:23 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Ta flora z MM mi připadá jako splněný sen ekoteroristy

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: so listopad 19, 2016 19:50 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Zurkhen napsal:
Ta flora z MM mi připadá jako splněný sen ekoteroristy


Který páchají vznešení ekoterorističtí elfové Smile

Co na to asi řeknou Ti teroristi druidi až jim to začne lízt k nim Very Happy

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: so listopad 19, 2016 21:11 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Zurkhen napsal:
Ta flora z MM mi připadá jako splněný sen ekoteroristy


Až na to, že by toho ekoteroristu nejspíš zblajzla, rozžvejkala a pohnojila se jím... tak asi jo Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.