Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Dálavy  ~  Budoucnost Asterionu z hlediska minulosti

V budoucnosti Asterionu bych chtěl, aby se znovu objevilo (bylo rozvedeno):

Nový Amir   [ 0 ]  
0%
  0%
Orlí poutníci   [ 3 ]  
33%
  33%
Svobodná města   [ 3 ]  
33%
  33%
levoboček Lorda Firuna   [ 3 ]  
33%
  33%
něco jiného (uveďte v diskuzi)   [ 0 ]  
0%
  0%

Celkem hlasů : 9
tavicz
Zaslal: čt leden 08, 2009 16:05 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Modul Dálavy přinesl opravdu pěkné prostředí - pěknou přehlednou mapu, koncept Svobodných měst, Orlích poutníků, Lorda Firuna... Hrálo se v té době skvěle.
Pak přišel pád Svobocných měst a jakoby zaniklo část dobra na Asterionu. Změna to ale nebyla špatná. Ukázalo se, že Svobodná města a Firun nehrají zas tak silnou roli ve světě; vlastně to byla jen taková nepatrná epizoda v historii.
A podle budoucnosti naznačené v Čase temna se zdá, že Asterion ještě víc potemní. Osobně se na tu dobu hodně těším. Hrát v temném světě (a třeba i za temnou stranu) bude zajímavá zkušenost a jsem moc zvědavý, jak se toho autoři zhostí.
Mám ale dotaz ohledně tohoto modulu Dálavy - kdo přišel s nápadem na Svobodná města a Orlí poutníky? A bylo jejich zničení už předem plánováno, nebo co vás vedlo k tomuto rozhodnutí? A bude myšlenka Svobodných měst, dostavby Nového Amiru nebo Orlích poutníků (nebo třeba Firunova nalezeného levobočka Cool) rozvedena v některém z budoucích modulů nebo se jedná o uzavřené kapitoly?
A bude modul Podzemní říše rozlučkovým modulem nebo plánujete ještě i další? Podle mě je toho ještě hodně, co by se dalo rozvést. (Třeba Lendor Exclamation )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: po říjen 24, 2016 20:44 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
tavicz napsal:
... kdo přišel s nápadem na Svobodná města a Orlí poutníky? A bylo jejich zničení už předem plánováno, nebo co vás vedlo k tomuto rozhodnutí? ...


Kdo konkrétně - někdo z "velké trojky" autorů. Tipoval bych Karla Makovského. Nicméně (ne že bych si byl jist) ale mám za to že pád měst byl plánovaný už při jejich vzniku...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Deli
Zaslal: po říjen 24, 2016 20:54 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Já bych chtěl, aby byla rozvedena svatyně v Elfích kopcích a mudrc Maari (nebo jak se jmenuje), protože očividně má velký vliv na politiku Červeného lesa a nikdy přesně není zmíněna jeho minulost a vlastně ani budoucnost. Smile

Jo a taky je kdesi zmíněná mocná čarodějka, pouštní elfka Val´Doren v bažinách a původ Mortuse (vznešený efl? Very Happy), který byl pro mě vždycky záhadou s přihlédnutím k příběhu Riama, by mě taky zajímal a co případně takový "člověk" dělá v budoucnu (co dělá Osmnáctka) ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá říjen 28, 2016 23:09 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Deli napsal:
Já bych chtěl, aby byla rozvedena svatyně v Elfích kopcích a mudrc Maari (nebo jak se jmenuje), protože očividně má velký vliv na politiku Červeného lesa a nikdy přesně není zmíněna jeho minulost a vlastně ani budoucnost. Smile

Jo a taky je kdesi zmíněná mocná čarodějka, pouštní elfka Val´Doren v bažinách a původ Mortuse (vznešený efl? Very Happy), který byl pro mě vždycky záhadou s přihlédnutím k příběhu Riama, by mě taky zajímal a co případně takový "člověk" dělá v budoucnu (co dělá Osmnáctka) ?


Na Maariho by mělo dojit v souvislosti s tím, co se stalo u pouštních elfů.

Minulost... ono to že někdo nemá napevno zadrátovanou minulost.. dovoluje si ji upravit podle družiny Wink vím o některých, kteřá si zrovna Maariho a jeho proroství zakomponovali do "dlouhodobýho tažení" družiny

Ta Mortus je částečně vznečený elf... vznešení elfové budou jedním z témat modulu Wink A co dělá? Pokud vím, tak - zatím - v komatu. Chudáček.

Osmáctka - minimálně Jaroš si zaběhnul do měsíční krajiny lovit upíry. Vzhledem k jejich řekněme "zvýšené činnosti" se i zbytek osmnácky častěji věnuje právě jim, nicméne úkoly mají samozřejmě i tak jako vždy různé a všude po celám Asterionu. Vím minimálně o jendom, který se chystá na Lendoru Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Dugatan 1
Zaslal: ne říjen 30, 2016 14:28 Citovat
Založen: 7.12.2014 Příspěvky: 21
Rauksul napsal:
Deli napsal:
Já bych chtěl, aby byla rozvedena svatyně v Elfích kopcích a mudrc Maari (nebo jak se jmenuje), protože očividně má velký vliv na politiku Červeného lesa a nikdy přesně není zmíněna jeho minulost a vlastně ani budoucnost. Smile

Jo a taky je kdesi zmíněná mocná čarodějka, pouštní elfka Val´Doren v bažinách a původ Mortuse (vznešený efl? Very Happy), který byl pro mě vždycky záhadou s přihlédnutím k příběhu Riama, by mě taky zajímal a co případně takový "člověk" dělá v budoucnu (co dělá Osmnáctka) ?


Na Maariho by mělo dojit v souvislosti s tím, co se stalo u pouštních elfů.

Minulost... ono to že někdo nemá napevno zadrátovanou minulost.. dovoluje si ji upravit podle družiny Wink vím o některých, kteřá si zrovna Maariho a jeho proroství zakomponovali do "dlouhodobýho tažení" družiny

Ta Mortus je částečně vznečený elf... vznešení elfové budou jedním z témat modulu Wink A co dělá? Pokud vím, tak - zatím - v komatu. Chudáček.

Osmáctka - minimálně Jaroš si zaběhnul do měsíční krajiny lovit upíry. Vzhledem k jejich řekněme "zvýšené činnosti" se i zbytek osmnácky častěji věnuje právě jim, nicméne úkoly mají samozřejmě i tak jako vždy různé a všude po celám Asterionu. Vím minimálně o jendom, který se chystá na Lendoru Wink


Proč zrovna osmnáctka loví upíry? Lovci lidí by měli lovit lidi a upíry spíš specializovaní lovci přízraků? A kdo jim za to vyplácí odměnu? To těm upírům ruplo v hlavě? Celou dobu se snaží ukojit svůj hlad nenápadně a pak vyvraždí celou vesnici. Nebo jim ruplo v hlavě ze smrti Vieena?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: ne říjen 30, 2016 16:01 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Tohle téma se mi taky líbí. Upíři se smrtí Vieena ztratili velkou část kontroly a hodně jich zdivočelo. A efektivita s jakou je likvidují v Zářné krajině ukazuje na zrádce z vlastních řad... Upír v nejvyšší hierarchii fanatických Aureonovců? Není možná, nemrtvého by přece odhalit dokázali... Nabízí se nápověda z říše stínů, ať už božská (temná či světlá), či od temného ducha/mocné duše... Question

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan 1
Zaslal: ne říjen 30, 2016 16:11 Citovat
Založen: 7.12.2014 Příspěvky: 21
Silwerik napsal:
Tohle téma se mi taky líbí. Upíři se smrtí Vieena ztratili velkou část kontroly a hodně jich zdivočelo. A efektivita s jakou je likvidují v Zářné krajině ukazuje na zrádce z vlastních řad... Upír v nejvyšší hierarchii fanatických Aureonovců? Není možná, nemrtvého by přece odhalit dokázali... Nabízí se nápověda z říše stínů, ať už božská (temná či světlá), či od temného ducha/mocné duše... Question

Asi jsem něco přehlédl, ale kde je něco napsané o tom jak likvidují upíry v Zářné krajině?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: ne říjen 30, 2016 16:39 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Kronika k Sedmému živlu

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan 1
Zaslal: ne říjen 30, 2016 21:26 Citovat
Založen: 7.12.2014 Příspěvky: 21
Silwerik napsal:
Kronika k Sedmému živlu

Diky. Kroniku jsem četl, ale tohle jsem si neuložil v paměti. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: ne říjen 30, 2016 22:18 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Dugatan 1 napsal:

Proč zrovna osmnáctka loví upíry? Lovci lidí by měli lovit lidi a upíry spíš specializovaní lovci přízraků? A kdo jim za to vyplácí odměnu? To těm upírům ruplo v hlavě? Celou dobu se snaží ukojit svůj hlad nenápadně a pak vyvraždí celou vesnici. Nebo jim ruplo v hlavě ze smrti Vieena?


Loví, protože a) je to tom extrémní poptávka (důvody se debatovaly) b) někteří z nich na to beztak vzhledem ke svým různým kořenům specializovali - ono těch upíru nikdy nebylo zas tak málo.

Krom toho Upír má přecijen blíž k člověku, než k myšlenkový bytosti Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Rauksul
Zaslal: ne květen 07, 2017 15:20 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
citace:
Nebo jim ruplo v hlavě ze smrti Vieena?


Paradoxně asi spíše naopak - S Vieenem, který je krotil byli schopni ovládat (povětšiou) svojí žízeň, schovávat se, skrývat i stovky let. Nyní, když ji nikdo nekrotí (a tím nemyslím jen osobně a ty co byli na Yrakanu), vylejzá ven jejích pravá podstata a to, že jsou skutečně "cizí" a "nepřirození". Dao by se říct, že Vieen je už proto aby nebyl sám více "polidšťoval". To, jaký to mělo vliv i na něj ji jiné otázka Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.