Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Podpořte návštěvnost stránek ASTERIONrpg.cz

Administrator
Zaslal: st červen 02, 2004 13:15 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
Můžete i vy na svých stránkách podpořit náš web. Více informací o banerech na vaše stránky nalezmete ze:
http://www.asterionrpg.cz/index.php?id=web
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: ne říjen 31, 2004 16:53 Citovat
Anonymní
A dostanu za to něco?
Raven Damiel
Zaslal: po listopad 01, 2004 10:34 Citovat
Anonymní
Víc lidí si bude moci přečíst tvoje exhibicionistické bláboly Crying or Very sad .
Gro$a
Zaslal: pá prosinec 03, 2004 23:34 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
uz se na tom pracuje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crowen
Zaslal: út duben 26, 2005 14:44 Citovat
Založen: 4.4.2005 Příspěvky: 26 Bydliště: ba/bb [svk]
odkaz na Asterionrpg.cz je aj na RPG Rázcestí

_________________
www.rpg.sk [portál o hrách na hrdinov]
RPG Fórum
prvý československý RPG blog
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Roman
Zaslal: ne srpen 05, 2007 15:21 Citovat
Založen: 18.7.2007 Příspěvky: 30 Bydliště: České Budějovice
Dal jsem odkaz na Asterion na svoje stránky http://www.budejovicti.wz.cz/


Ještě jedna taková drobnost. U bannerů velikosti 117x35 jsou v parametrech width a height uvedeny špatné parametry (stejné jako u toho velkého)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Administrator
Zaslal: čt srpen 09, 2007 21:06 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
Roman napsal:
Ještě jedna taková drobnost. U bannerů velikosti 117x35 jsou v parametrech width a height uvedeny špatné parametry (stejné jako u toho velkého)


Je to opravene, diky za upozorneni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
tavicz
Zaslal: st červen 01, 2016 12:38 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Poslední roky je tu více méně pusto prázdno. A nezměnilo to ani vydání Sedmého živlu.

To už lidé přestali hrát Asterion? Nebo prostě staří odešli a noví nepřišli? Nebo sem už lidé nechodí, protože nic moc nového nevychází (jeden modul za x let)? Nebo je to tím, že Asterion pohánělo hlavně hraní starého DrD, a když přestalo vycházet, pohřbilo to i Asterion?

Čím to?

Kde jsou ty doby, kdy tu bylo několik příspěvků denně...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: st červen 01, 2016 14:11 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Podle mě je to především tím, že většina lidí se přesunula na faccebooky a to jim stačí, tam si dohledají a porodiskutuují cokoliv...

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Deli
Zaslal: čt červen 02, 2016 14:25 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Podle mě je to tím, že toho méně vychází. Není o čem se bavit. A vlivem toho, že méně vychází, se i zmenšuje ta uživatelská základna tady. O Larpech se třeba v poslední době začalo mluvit a to téma se popularizuje hlavně díky dění v zahraničí. Ale okolo hraní pen and paper RPG žádný boom není. A Asterion je na to prostě přímo navázaný. Kdyby tomu bylo jinak, nově k tomu přivedení lidi by si rádi kupovali i starší moduly (pokud by to šlo) a znovu by zde třeba i diskutovali. Ne snad proto, že by řekli něco nového, ale proto, že by si nečetli všechno, co zde bylo napsáno a chtěli by vyjádřit své nápady a postřehy. Je to mrtvé no. Mrzí mě to, protože hraní na Asterionu mě baví a pořád je toho ještě hodně, co je třeba vymyslet, doplnit a popsat. Vůbec to tvůrcům KO2 nezávidím. Musí to dělat tak trochu pro sebe (peníze v tom asi nebudou Very Happy), jinak tu motivaci nechápu. Smile
Těším se na další modul, ale bude třeba vzývat snad i tu temnou desítku, aby to někam dál pokračovalo. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: pá červen 03, 2016 9:07 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
I mě osobně to moc mrzí. Aspoň jednou týdně se podívám, jestli tu není nějaký nový příspěvek, novinka nebo se nerozjela diskuze. Já sám již na Asterionu nehraju nějaký pátek. I když bych se k tomu rád vrátil. Jenže nejsou lidi a času bohužel taky málo. Ale jakoukoli novinku stále hrozně hltám. Mám všechny knížky i moduly a v tom budu pokračovat dál. Když mě posedne Múza, píšu i něco vlastního.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: pá červen 03, 2016 17:51 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Hlavní příčina je ta tragická frekvence nových modulů. Mi již na asterionu taky nehrajem. Dost se mi vyčerpal, ale až vyjde poslední geografický modul tak se chystám na asterion vrátit. Po těch letech a s DRD2 vydím spoustu věcí jinak a tak se na to těším.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: pá červen 03, 2016 17:54 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
A že sedmej živel moc nerozproudil diskuze je nejšpíš proto že není moc objevnej. Spíš dobré čtení ale pro hru nic moc přínosného.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rysing
Zaslal: ne červen 05, 2016 13:14 Citovat
Založen: 19.1.2011 Příspěvky: 9
Koukám se aspoň dvakrát týdně, ale poslední pár let se tu nic neděje Very Happy. Na asterionu hrajeme 8+ let každý týden.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: út červenec 26, 2016 2:23 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
To rodí slyšíme Smile Bohužel(?) je to prostě i reakce na komunitu, která zjevně spíše preferuje jiné kanály. Smile

Můžu však jen slíbit, že v dohledné době aktualizuju sekce "chystá se" Smile Máme tam totiž co psát Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.