Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Asterion a počítačové hry

Kelghor
Zaslal: ne listopad 27, 2011 23:09 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Hou, tak to jsem rád, že si to konečně někdo zkusil zahrát. Musím se zeptat, jakou verzi HoMaM jsi hrál, jestli Compete III nebo Complete III - Wake of Gods (http://www.strategyplanet.com/homm/wog/download.shtml)

Bylo to testováno pro WOG, tam je to o něco snazší. Jináč Za nekromanty se to dá, ale musíš hodně hodně tvořit nemrtvé, kosltivce. Mít jich stovky(navíc ve stínovém světě-podzemí se nachází několikrát artefakty za jejichž pomoci můžeš sestavit Lichův plášt, s tím začneš animovat místo kostlivců lichaje.. Pak je to snadný). Za barbary je dobrý co nejvíc nahrabt attack a defence u hrdiny, jsou tma k tomu Q. A pokusit se získat grál - osvobodit Kyllu.
U Alwarina - modrý (Rilondsk + Erin jakožto námořníci) , zelený za elfy a šedivý za trpalsíky. Ti by měli být hromadně schopni taky se utkat se skřety. No a Za ty hodný je dobrá diplomacie - tam pak máš v Arrvey a zemi šelem celkem dost armád které se dají naverbovat.... Jo a kus od erinu u jednoho ústí řeky je Arium tumap, to ti může solidně pomoci do začátku.

Ale jak říkám testoval jsem to na Homam 3 complete -WOG, a počítal sjem tam s danýma modifikacema.. bez nich to je asi o dost náročnější...

Takže případně se mohu pokusit to nějak oslabit nebo ti utvořit jednodušší verzi.

Mohu ti poslat tu nejnovější Verzi té mapy, ale myslím že to je stále ta, která je stažitelná na stránkách... K vytvoření další mapy jsem se nedostal.

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
hrubous
Zaslal: po listopad 28, 2011 15:37 Citovat
Založen: 12.10.2009 Příspěvky: 40 Bydliště: Luže/Větývka
Díky za tipy...nemám WOG jenom normální Complety...za Nekromanty jsem měl 8900 upgradeovanejch kostlivců a jentaktak jsem zabil ŽLUTÝHO DRAKOČLOVĚKA. Potom jsemse vypravil za Kharem a rozmlátil mně na padrť. No co se dá dělat Smile Jinak mapa je krásná...A v poušti přepady jsou docela drsný Smile Hlavně nazačátku když jsem tam přijel s 200 halapartníkama a 60 vylepšenejma Archerama...Jo mumie sou mumie Smile

_________________
Host potěší tím, že přijde nebo tím, že odejde - Dinael rybář (Majitel Větývského Zájezdního Hostince)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: po listopad 28, 2011 17:37 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
no, až budeš mít 8900 Lichů, tak možná Khara zlvádneš =D Ono stačí Kharových 1000 elitních jezdců na vlcích a rozdrtěj celkem solidně =D Kor, když staty Khara jako hrdiny jsou okolo 50-60 ve všech 4 dovednostech.... na to si dej bacha i s vekou armádou tě může porzait jen proto, že má silný tyhle staty a navíc umí veškerá možná kouzla.

A WOG doporučuju zkusit stáhnout, je to celkem dobrý upgrade....

Do pouště není radno vlbec vstupovat. I s hodně velkou armádou tam člověk má většinou stráty (což je dobře, protože v poušti na počtu nezáleží..) Každopáídně na druhou stranu v druhé fázy hry se tam může mrknout nakromant po pár tisícech těl =D

PS: Doporučuji dokončit mapu někdy těsně před koncem, rozhodně ne dřív jak 4-5 měsíc, to se fakt asi nedá =) Jen si omrkni armádu Khara, je hodně velká, takže si to vždy pořádně rozmysli =D

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
speedy
Zaslal: pá prosinec 02, 2011 20:47 Citovat
Založen: 31.3.2010 Příspěvky: 24
Mohu taky požádat o tu Asterionskou mapu? Někde jsem vyštrachal Heroes III, tak bych si to rád zkusil Wink .

_________________
Životnost celé mé říše záleží na jediné řece, to pomyšlení mi někdy nedá spát.
Zurkhen Černý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: pá prosinec 02, 2011 21:00 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
http://asterionrpg.cz/index.php/vase-tvorba.html

Ahoj tady posílám tu mapu. Předem ale říkám, že pokud budete hrát Heroes III bez vylepšení WOG, tak si mapu budete muset ještě lehce poupravit, nejspíše v počáteční armádě a síle hrdiny nepřítele. Tedy snížit armády Kharových generálů (hlavně ty...) Pokud bude větší zájem o mapu bez Wake of Gods, tak sena to ještě mrknu a zkusím vytvořit druhou verzi (před dvěma dny jsem zkoušel hrát proti PC jen tak... bez WOG, a fakt se to skoro nedá. minimálně za Alwarina. ^^ Byl sem schopnej solidně vraždit, ale opravdu mi nešlo získat větší mnoštví jednotek - (kór, když se k nepříteli přidalo na 500 minotaur kingů, to nešlo jinak bych ho zhustil =D))

Tákže hlavně budu rád za ohlasy, až to vykzoušíte... doporučuji si podle návodu na internetu stáhnout k HOMAM III Complete, ještě to Fanouškovské vylepšení, je opravdu solidní, zajímavé a spestřuje hru o mnoho nových výborných prvků (například levelování jendotek je bombastické).

Jakékoli bugy mi prosím také hlašte =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
hrubous
Zaslal: pá prosinec 02, 2011 22:25 Citovat
Založen: 12.10.2009 Příspěvky: 40 Bydliště: Luže/Větývka
Zahrál jsem to na Lehkou za 6 měsíců a 2 týdny plus pár dní za nekromanty. Díky stínovému světu, kde je obrovská armáda Gargoylů jsem porážením jich vytvořil 16 000 upgreadovaných kostlivců a 27 000 normálních a Khara jsem porazil. Bugy,bugy...jo, po 4 měsících stáli všichni hrdinové každého království na místě a koukali, co budu dělat. Jinak Hrozně málo peněz za nekromanty. A to je všechno.

_________________
Host potěší tím, že přijde nebo tím, že odejde - Dinael rybář (Majitel Větývského Zájezdního Hostince)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy
Zaslal: so prosinec 10, 2011 11:13 Citovat
Založen: 31.3.2010 Příspěvky: 24
Moc pěkné! Hraju za Eralise, na počátku druhého měsíce držím Sintar a město v bažinách. Škoda že nemám na hraní více času. Crying or Very sad

Kdysi jsem se pokoušel vytvořit mapu do NWN, dělal jsem ji celé 2 měsíce, a nakonec jsem měl stejně jen Potůčky...

_________________
Životnost celé mé říše záleží na jediné řece, to pomyšlení mi někdy nedá spát.
Zurkhen Černý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: ne prosinec 11, 2011 15:24 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Hrubous: Díky za komenty. Co se týká Nekromantů, tak jsem záměrně zvolil nastavení tak, aby měli nekromanti opravdu málo peněz, i když jak jsem hrál tak semi pokaždé nakonec podařilo vykupovat amrádu...

Co se týká sítnového světa, tak tam se nekromant musí ke konci vydat určitě, protže jinak nezíská odst kostlivců... vlastně je to tak myšleno, že nekromant místo aby jendotky kupoval si je animuje. Pokud jsi to zahrál za šest a půl měsíce na lehkou, tak to je vcelku dobře nastavené, kritkcých je 8 měsíců, pokud bys to hrál na expert případně na normál, tak bys to měl tak nějak asi trochu na váškách...

Speedy: O vánocích si snad trochu času najdeš =)


co se týká ještě toho že hridnové stojí na místech. Hrdinové Khara a Oyarzinu to tak mají víceméně nastavené záměrně. Kdyby chodily, tak to ude asi nehratelný. Vlastně mají jen za úkol držet pozice, především pr ozačátek... Khar má jednoho hrdinu, který může chodit kdekoli a ten je teda docela brutální. Čili s tím se může člověk clekem nepříjemě potýkat ... Ze začátku se tedy hraje spíš na to udržet se a tka nějak příjemě růst a v druhé části je hra o získávání silných artefaktů, nejlépe nějakého skompletování artefaktů a nabrání statů... Souboj s Kharem je docela náročnej i tak. Když člověk bude mít hodně kostlivců ale malé staty tak stejně nepochodí =)

(Jediné co mě torchu mrzí je že PC je v normálních Heroesech o dost blbější v soubojích v porovnání s WOG verzí, takže ta epic bitka se trochu snižuje...)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kibe
Zaslal: út leden 12, 2016 15:10 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Jen tak z nostalgie jsem si to dnes na chvilku zapnul a jak sem tak koukám, tak jsem ani nenapsal komentář.
Tu Kelghorovu mapu jsem za ty léta hrál 2x sám (poprvé prohra s Kharem, podruhé drtivá výhra) a jednou jsme to vždy notně podroušení naněkolikrát hrávali ve dvou s kámošem místo dračáku, když jsme měli jednu z mnoha hracích krizí. Bylo to super (já za Torka, on za Alwarina a oba jsme si vyzkoušeli final fight - úspěšně).
Vždy jenom H3 Complete. Smile WOG jsem nedávno zkusil jen tak a přišlo mi to příliš nevyvážené ve prospěch hráče...

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: út leden 12, 2016 15:21 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Díky za chválu Kibe. Dalo se to jen Complete jo? Já se tak trochu bál, že tam nebudou ít hráči moc šancí.. KDyž jsem hrával sám a testoval tuhle mapu, tak jsem dostával kolikrát strašně na prdel. (u Wogů) a vyhrál jsem jen ve chvíli, kdy se mi podařila nějaká z těch vychcaných fint..... za nekromanty je potřeba mít artefakt na lichy, za lidi většino nějaká kvalitní diplomacie + artefakty,...

Ale je pravda, že asi hrozně záleží na tom, jak máš wogy nastavený... tam je t ov nastavení průser... a já to zkoušel s tím svým vlasntím nastavením...

Budu rád, když zkusíte i jiné národy... a podáte testovací echo =)


PS: Dostali jste se někdy do Axary? Zkoušel jsi hrát za korully a plnit questy? Jinak, co jsem bojoval proti Kharovi, tak jsem něklikrát vyhrál, ale taky jsem to párkrát podcenil... No a celkově, myslím že ty jeho jednotky jsou dost silné aby se s tím dalo dobře prasit =D

()jo ve WOG jsou ty jendotky totiž 100% naskillený a to dělá dost =) )

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: út leden 12, 2016 15:34 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...za korully jsem to jednou hral, questy byly brutalni Very Happy myslim, ze jsem se nakonec dostal i do umrlciho kralovstvi, ale nekromanti me totalne rozdrtili a skoncil jsem Sad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: út leden 12, 2016 19:44 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Děláte mi chutě.. asi s ito brzo zase zahraju =D

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: út leden 12, 2016 20:05 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Twisted Evil ...Kelghore, myslis, ze ta mapa pujde i v HD edici?? Confused

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kibe
Zaslal: st leden 13, 2016 10:08 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Včera jsem byl s Torkem v Axaře asi za 4 hodky hraní (lvl 33) Very Happy

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st leden 13, 2016 11:14 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...ze na to mas cas Very Happy do kolika jsi paril?? Ja to musim zkusit v ty HD edici, ale az o vikendu Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.