Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Sedmý živel  ~  Čche ming - skřítek na správním místě?

Je Čche ming tím správným kdo má Nové Umrlčí království vést?

Čche ming je jediný a právoplatný vládce na Šakatánu!   [ 8 ]  
40%
  40%
Čche ming je zrádce a jediný právoplatný vládce je Vieen!   [ 9 ]  
45%
  45%
Oba jsou to magoři a Moartě by měl předsedat někdo úplně jiný.   [ 3 ]  
15%
  15%

Celkem hlasů : 20
Rauksul
Zaslal: ne duben 26, 2015 23:46 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Jednoduché hlasování - je nynější vládce NUK tím správným? Nebo by jste si zde představovali někoho jiného? Udělali nekromanti chybu když jej postavili do svého čela? Povede NUK ke zlatému věku, nebo do další záhuby?

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Albasir Stříbrný
Zaslal: út duben 28, 2015 6:25 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 41 Bydliště: Ostrava (Albireo)
No, když už je po Vieenovi, tak nevidím nikoho lepšího než Čche Minga, kdo by řídil NUK.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: po květen 11, 2015 12:26 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Treba kolega Niamor?

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Dugatan 1
Zaslal: po květen 11, 2015 19:55 Citovat
Založen: 7.12.2014 Příspěvky: 21
Rauksul napsal:
Treba kolega Niamor?


Spíš Gihwein Nezabitelný Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: pá červen 19, 2015 18:15 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Zábavnější by byla Delcante. Je správně agresivní

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: út září 22, 2015 17:29 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Tak mě napadlo, vzhledem k nulové znalosti motivace Coriven, zda-li nemá ambice svrhnout i Čche-Minga a se smrtonoši ovládnout celou říši?

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: út září 22, 2015 23:24 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Coriven je prostě takový žolík... a taky přÍstupná možnost k tomu, jak si může každý PJ upravit situaci skrze ní. Já osobně si myslím (a podle toho jsem taky své části modulu psal), že je zajímavé, když není naprosto všechno řešeno, když existuje něco jen v náznacích toho co se stane, nebo co by se mohlo stát... Na určitou stranu snad i ta tajemnost přináší zajímavost a možná i pozorost. Smile

A co bude dál? Nu, kdo ví? Wink

---

Ale jinak libí se i plejáda názorů a návrhů Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gena
Zaslal: so říjen 03, 2015 9:51 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Jak jsem tak o tom přemýšlel, tak mě napadla ještě jedna věc. Coriven s Vieenem byla na tom domluvená. Vieen už toho měl dost a Coriven se tak dostala do vedení Nového Umrlčího království nota bene jedné z nejsilnějších frakcí. Prostě mi jen nepřijde možné, aby ho jeho pravá ruka po tolika stoletích jen tak vysála. Navíc se přece o novém království musela nějak dozvědět a Vieen o něm věděl.

Jinak se mi moc líbí závěr knihy, kde se jednotlivé frakce navzájem osočují, kdo může za zničení Yrakanu. Paráda Wink

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: so říjen 03, 2015 16:30 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Gena napsal:
Jak jsem tak o tom přemýšlel, tak mě napadla ještě jedna věc. Coriven s Vieenem byla na tom domluvená. Vieen už toho měl dost a Coriven se tak dostala do vedení Nového Umrlčího království nota bene jedné z nejsilnějších frakcí. Prostě mi jen nepřijde možné, aby ho jeho pravá ruka po tolika stoletích jen tak vysála. Navíc se přece o novém království musela nějak dozvědět a Vieen o něm věděl.


Já bych nezapomínal na ten propastný věkový rozdíl mezi nimi. Ona ho potkala v době, kdy se už nějaký těch tisíc let skrývala a současně byla uvězněna ve Stínovém světě a on ji pomohl ven. Byl tehdy ve své nejlepší formě. Ještě mu nešplouchalo na maják a byl jeden ze tří nejmocnějších, nejnadanějších čarodějů - mohl ji imponovat, mohl být jejím přítelem. Stejně jako ona se mnoho dozvěděla od něj, on se mnoho dozvěděl od ní. Řekl bych že v jejich případě nešlo o vztah Pána a sluhy, ale o partnerství.

Khar byl stále aktivní, nepochybuji o tom, že se v poslední době dozvěděla, že je zase v přírodní úrovni. Je to její životní nepřítel. A dlouho se zdálo, že Vieen a UK ji v tom může pomoci.

Jenže co udělá přes 4000 let stará bytost (podobně stará jako všichni Drakolidé), podobně nadaná jako Vieen, která strávila ve stínovém světě polovinu svého života, když se její spojenec a dříve přítel proměnil v choromyslného starce, který se ve svých nejpříčetnějších chvílích pokouší zničit to, co vytvořil, sebe i všechny okolo sebe?

V podstatě ji nezbývalo nic jiného, pokud chtěla těžit z toho, co pro nekromanty jako symbol znamená a zároveň se ukrýt před nenávistí ostatních upírů, kteří se na ni pokusí pomstít pánovu smrt. S Vieenem to nešlo a bez něj by sama neuspěla v tom, o co se snaží a proto se přidala na stranu Minga a zajistila si ještě silnější pozici, než kterou měla do té doby.

Ano, pořád si myslím, že její hlavní touha je zabít Khara a zajistit, aby se nikdy nevrátil zpět a současně je pro to podle mě ochotná udělat cokoliv, protože ta léta v tom stínovém světě i mimo něj se na ni prostě musely podepsat. Kdybych to chtěl ještě více psychologicky vyhrotit, řekl bych, že ve skutečnosti sama sebe nenávidí, protože si stále pamatuje, kým byla před tím vším a z toho všeho viní Khara a v současnosti to nevypadá na to, že by se s ním dokázal někdo jiný vypořádat. O to zajímavější je pro mě přemýšlet nad tím, s kým by se dokázala a byla ochotná spojit a naopak - kdo s ní. Smile
Riam, (zhrzený temný drak a současně génius) Narzian Šedý, který má v rukou potřebné nástroje a vědomosti... ? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fergo Fergusson
Zaslal: čt duben 13, 2017 14:28 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Gena napsal:
Jak jsem tak o tom přemýšlel, tak mě napadla ještě jedna věc. Coriven s Vieenem byla na tom domluvená. Vieen už toho měl dost a Coriven se tak dostala do vedení Nového Umrlčího království nota bene jedné z nejsilnějších frakcí. Prostě mi jen nepřijde možné, aby ho jeho pravá ruka po tolika stoletích jen tak vysála. Navíc se přece o novém království musela nějak dozvědět a Vieen o něm věděl.


Osobně si myslím, že takhle to spíše nebude, protože mě motivace všech zúčastněných přišla naprosto logická, ale tvá konspirační teorie dává perfektní smysl. Vieen se o novém umrličím království dozvěděl a tak vymyslel plán, jak se do něj infiltrovat. Nyní se skrývá ve Stínovém světě a čeká na správný okamžik, kdy zasáhnout.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: pá duben 14, 2017 20:43 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Fergo Fergusson napsal:
Gena napsal:
Jak jsem tak o tom přemýšlel, tak mě napadla ještě jedna věc. Coriven s Vieenem byla na tom domluvená. Vieen už toho měl dost a Coriven se tak dostala do vedení Nového Umrlčího království nota bene jedné z nejsilnějších frakcí. Prostě mi jen nepřijde možné, aby ho jeho pravá ruka po tolika stoletích jen tak vysála. Navíc se přece o novém království musela nějak dozvědět a Vieen o něm věděl.


Osobně si myslím, že takhle to spíše nebude, protože mě motivace všech zúčastněných přišla naprosto logická, ale tvá konspirační teorie dává perfektní smysl. Vieen se o novém umrličím království dozvěděl a tak vymyslel plán, jak se do něj infiltrovat. Nyní se skrývá ve Stínovém světě a čeká na správný okamžik, kdy zasáhnout.


Pokud ti motivace přijde logická (u ostatních to chápu), co je podle tebe hnacím motorem Coriven?

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: ne květen 07, 2017 15:10 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Deli napsal:
Gena napsal:
Jak jsem tak o tom přemýšlel, tak mě napadla ještě jedna věc. Coriven s Vieenem byla na tom domluvená. Vieen už toho měl dost a Coriven se tak dostala do vedení Nového Umrlčího království nota bene jedné z nejsilnějších frakcí. Prostě mi jen nepřijde možné, aby ho jeho pravá ruka po tolika stoletích jen tak vysála. Navíc se přece o novém království musela nějak dozvědět a Vieen o něm věděl.


Já bych nezapomínal na ten propastný věkový rozdíl mezi nimi. Ona ho potkala v době, kdy se už nějaký těch tisíc let skrývala a současně byla uvězněna ve Stínovém světě a on ji pomohl ven. Byl tehdy ve své nejlepší formě. Ještě mu nešplouchalo na maják a byl jeden ze tří nejmocnějších, nejnadanějších čarodějů - mohl ji imponovat, mohl být jejím přítelem. Stejně jako ona se mnoho dozvěděla od něj, on se mnoho dozvěděl od ní. Řekl bych že v jejich případě nešlo o vztah Pána a sluhy, ale o partnerství.

Khar byl stále aktivní, nepochybuji o tom, že se v poslední době dozvěděla, že je zase v přírodní úrovni. Je to její životní nepřítel. A dlouho se zdálo, že Vieen a UK ji v tom může pomoci.

Jenže co udělá přes 4000 let stará bytost (podobně stará jako všichni Drakolidé), podobně nadaná jako Vieen, která strávila ve stínovém světě polovinu svého života, když se její spojenec a dříve přítel proměnil v choromyslného starce, který se ve svých nejpříčetnějších chvílích pokouší zničit to, co vytvořil, sebe i všechny okolo sebe?

V podstatě ji nezbývalo nic jiného, pokud chtěla těžit z toho, co pro nekromanty jako symbol znamená a zároveň se ukrýt před nenávistí ostatních upírů, kteří se na ni pokusí pomstít pánovu smrt. S Vieenem to nešlo a bez něj by sama neuspěla v tom, o co se snaží a proto se přidala na stranu Minga a zajistila si ještě silnější pozici, než kterou měla do té doby.

Ano, pořád si myslím, že její hlavní touha je zabít Khara a zajistit, aby se nikdy nevrátil zpět a současně je pro to podle mě ochotná udělat cokoliv, protože ta léta v tom stínovém světě i mimo něj se na ni prostě musely podepsat. Kdybych to chtěl ještě více psychologicky vyhrotit, řekl bych, že ve skutečnosti sama sebe nenávidí, protože si stále pamatuje, kým byla před tím vším a z toho všeho viní Khara a v současnosti to nevypadá na to, že by se s ním dokázal někdo jiný vypořádat. O to zajímavější je pro mě přemýšlet nad tím, s kým by se dokázala a byla ochotná spojit a naopak - kdo s ní. Smile
Riam, (zhrzený temný drak a současně génius) Narzian Šedý, který má v rukou potřebné nástroje a vědomosti... ? Smile


Veskrze zajimavá analýza Wink

Mimochodem, poměrně dost lidí nějak pořád nesedí ten věkový rozdíl.. co máte proti věkový rozdílům? Very Happy

Ale abych neodbočil a pokračoval v tvých úvahách... Napadá mě někdo, kdo je Coriven "blíž" a má k ruce celé jedno království Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Deli
Zaslal: po květen 08, 2017 12:48 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Já už moc nemám nastudovanou kroniku, protože v našem hraní to máme občas jinak, uspíšené, vyškrtnuté, přidané atp.
Zyl už u nás nefiguruje. Na koho narážíš? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: út květen 09, 2017 9:35 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Deli napsal:
Já už moc nemám nastudovanou kroniku, protože v našem hraní to máme občas jinak, uspíšené, vyškrtnuté, přidané atp.
Zyl už u nás nefiguruje. Na koho narážíš? Smile


Nu, obvykle hledáte ejn mezi ultra-super-postavami, ale i Zyl má svého nástupce Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Fergo Fergusson
Zaslal: čt květen 25, 2017 15:10 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Gena napsal:
Fergo Fergusson napsal:
Gena napsal:
Jak jsem tak o tom přemýšlel, tak mě napadla ještě jedna věc. Coriven s Vieenem byla na tom domluvená. Vieen už toho měl dost a Coriven se tak dostala do vedení Nového Umrlčího království nota bene jedné z nejsilnějších frakcí. Prostě mi jen nepřijde možné, aby ho jeho pravá ruka po tolika stoletích jen tak vysála. Navíc se přece o novém království musela nějak dozvědět a Vieen o něm věděl.


Osobně si myslím, že takhle to spíše nebude, protože mě motivace všech zúčastněných přišla naprosto logická, ale tvá konspirační teorie dává perfektní smysl. Vieen se o novém umrličím království dozvěděl a tak vymyslel plán, jak se do něj infiltrovat. Nyní se skrývá ve Stínovém světě a čeká na správný okamžik, kdy zasáhnout.


Pokud ti motivace přijde logická (u ostatních to chápu), co je podle tebe hnacím motorem Coriven?


No Coriven udělala celkem dvě zajímavý věci. Za prvé zabila Vieena a za druhé zapojila se do nového umrlčího království. Zabití Vieena docela rozumím. Myslím, že hlavní motivace Coriven bylo likvidace Khara. Ostatně s tímto cílem i Vieen umrličí království zakládal a časem od tohoto cílem upustil a naopak zaměřil se na likvidaci umrličího království a postupně k tomuto cíli směřoval veškeré úsilí. Např. dosazení Letha do čela frakce zlodějů emocí, neřešení problémů s nedostatkem potravy, malým počtem nových nekromantů apod. Coriven si musela uvědomit, o co se Vieen snaží a musela jí to přijít jako zrada a tak se mu pomstila. Proč je v novém umrličí království to už mi úplně jasné není. Buď se na pomstu Kharovi vykašlala, má v NUK vlastní plány počítající s převzetí moci NUK a Kharovou likvidací, je to tak jak píšeš ty a Vieenova smrt je jen fingovaná, anebo je to úplně všechno jinak.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.