Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Sedmý živel  ~  aplikace DrD 2

Zurkhen
Zaslal: čt červen 18, 2015 15:53 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Musím pochválit aplikace pro DrD 2. Vaše nápady jsou velmi osvěžující. Chci se zeptat jestli budou aplikace i pro další moduly?

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: st srpen 19, 2015 11:20 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Budou, určitě. Smile

Kdy a kdo je udělá netuším... Smile

DrDII na SŽ jsem dělal já, neb jsem psal i většinu textu, a tedy jsem měl logiku a provázanost pořád v hlavě. A tak nějak jsem na něm i původně spolupracoval. Ale času není moc a slíbil jsem i plusko. Ale bude.

A díky moc za pochválení Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zurkhen
Zaslal: ne červenec 31, 2016 17:56 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Mám pár kontrolních otázek k aplikacím. V bestiáři bytost Staarn má charakteristiku 15 a sudbu 8. Nemá to být obráceně? A nemá obsah charakteristiky, ten nemá ani záhubnice a earen, ten má nejspíše charakteristiku a sudbu taky prohozenou.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: so září 24, 2016 6:41 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Jo, prohozené je to určitě Smile

Na chybějící charekteristiky se kouknu, nicméně tam asi nebude nic nečekáného Smile Ale díky za info.

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
AndyF
Zaslal: út listopad 01, 2016 8:51 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
Kolik je ve světě upírů? Když ho chci hrát na jaký úrovni bych měla začínat? četla sem tu u těh upírech jak to snima je? když začnu bude teda ten "bílej, zubatej, deformovanej" nebo jen jako s voskovou kuží? Nebo jako budu uplne normálně vypadat? Může být upír elfka?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: st listopad 02, 2016 1:49 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
AndyF napsal:
Kolik je ve světě upírů?


To hodně záleží na settingu každého PJ/Vypravěče. Dá se říct že v každém středním městě se dá nějaký očekávat. Na malých vesnicích budou jen výjimečně. Odhadl bych to limitně na 1 : 1000. Na druhou stranu třeba na Lendoru to vypadá, že jich je ještě víc, což bude způsobeno hustejším osídlením a lepší možnosti se "ztratit".


AndyF napsal:
Když ho chci hrát na jaký úrovni bych měla začínat?


To je opět nejvíc na vaší domluvě. Rozhodně by mělo jít o postavu se schopnostma v pokročilých úrovních. Ideální (pokud to nevadí nastavení zbytku družiny) s jednou mistrovskou. Není to ale nutnost.

AndyF napsal:
četla sem tu u těh upírech jak to snima je? když začnu bude teda ten "bílej, zubatej, deformovanej" nebo jen jako s voskovou kuží? Nebo jako budu uplne normálně vypadat?


Pokud jde o upíra, který se do úpírkého stavu dostává poprvé, rozhodně by mělo jít poznat, že "není v pořádku" - má tesáky, ohnuté rty, je plešatý, má bílou kůži, ...

Jde to brát i tak, že má několik jizev na Vlivu vždy s velikostí 1 a ty se mu vyléčí s postupem na další úroveň. Podle příkladu nahoře tedy

Nezatahovatelné tesáky, Vliv, jizva velikosti 1
Ohnuté deformované rty, Vliv, jizva velikosti 1
Plešatost a chybí veškeré ochlupení, Vliv, jizva velikosti 1
Kůže bílé barvy, Vliv, jizva velikosti 1
(a pak třeba i )
Zrohovatělá kůže na loktech/kolenou, Vliv, jizva velikosti 1
Nepřirození hubenost a vystouplá žebra, Vliv, jizva velikosti 1
atd.

S postupem o úroveň se zbavíš jedné jizvy.

Tím by se dalo vysvětlit to, že upír raději i velmi dlouho regeneruje, než aby si hledal nové tělo. To, že t extra zkušení upíři (betridal) zvládají překonat tyto jizvy - s každým dalším vtělením se počáteční velikost jizvy o 1 snižuje (pokdu v těle upír byl dostatečnou dobu, třeba v něm získal úroveň)

Uf, stačí?


AndyF napsal:
Může být upír elfka?


Rozhodně ano! Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.