Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  CP - auditorium

Túriel
Zaslal: st září 17, 2003 14:31 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
No, Gegu, já ti asi radost neudělám, protože tady následuje životopis Kharova agenta v dálavách...
ELANOR

Minulost:
Elanor se narodil zhruba před dvaceti třemi lety v Kharových državách. Na svoje rodiče si moc nepamatuje; vlastně jediná vzpomínka, kterou na toto téma má, pochází zhruba ze dvou let - obličej nějaké tmavovlasé ženy, asi jeho matky, který se sklání nad jeho postýlkou. Elanor vyrůstal, resp. byl vychováván v Meaborově chrámu, což se na něm mírně podepsalo (viz. charakteristika). Dost pravděpodobně by se stal knězem, kdyby nezasáhl... no, říkejme tomu třeba osud. Elanor byl určen, že se má podrobit výcviku, aby se stal Nočním stínem. Jako čtyřletému dítěti mu to bylo docela jedno, protože ani pořádně nevěděl, oč má jít, a byl navíc rád, že vypadne z chrámu. Výcvik byl hodně těžký, a některé věci se Elanor nenaučil dosud, ale v jiných překonával své vrstevníky, takže musel být přeřazen mezi pokročilé. Na druhou stranu, měl v sobě něco dost zvláštního, co zneklidňovalo nadřízené.... kdyby nebyl přirozený talent, byl by už dávno mrtvý, protože to něco se ke Kharovým agentům vyloženě nehodí. Když Elanorovi bylo šestnáct, ocitl se na první misi... popravdě řečeno, dost sebevražedné a nedůležité k tomu. Měl se dostat do výcvikového tábora Zylových agentů; skutečný cíl, o němž nevěděl, bylo dělat "vedlejší krysu" (resp. v případě potřeby mělo jeho odhalení zachránit život mnohem výše postavenému Kharovu agentovi v táboře). Na což také došlo... jenže nikoho jaksi nenapadlo, že šestnáctiletá osoba s nedokončeným výcvikem dokáže nejen zdrhnout, ale vzít se sebou i pár důležitých dokumentů a doplazit se do bezpečí. A předat informace nadřízeným... Od té doby Elanorovu kariéru sleduje se zájmem i sám Narzian Šedý.
V dnešní době je Elanor kapitánem taroské oblasti; většinu času však tráví v terénu na poměrně samostatných akcích.

Charakteristika
Elanor je na první pohled asi 179 coulů vysoký mladý muž atletické postavy,s popelavě plavými vlasy, které lemují vážný obličej. Že by byl vzhledově zrovna nenápadný se říct nedá, a to zejména kvůli jeho ledově modrým očím a hodně zvláštnímu pohledu... na druhou stranu právě kvůli tomu jej většina lidí zařadí automaticky do kategorie: těžký protivník, dobrý spojenec... a bohudíky můj spojenec. (to se týká hlavně lidí z Dálav; skřeti se k němu chovají s mírnou až krajní nedůvěrou) V tom pohledu je neobyčejná autorita, schopnost získat si vliv; většina lidí se do nich nedokáže dívat delší dobu... a Elanor je zvyklý dívat se lidem rovnou do očí. Řadě nadřízeným lezl na nervy právě tímto vrozeným chováním. Elanor se dokáže mistrně ovládat; nikdy nevíte, co si doopravdy myslí. Je skvělý organizátor, i když podstatou osobnosti spíš individualista. Při výslechu spoléhá hlavně na lektvar pravdy, hypnózu,atd. Mučení jako takové rád rozhodně nemá. Stejně tak, pokud musí někoho zabít, se to snaží udělat rychle a bez průtahů; proč by měl někdo umírat několik hodin v bolestech nedokáže pochopit. Snad by se to dalo vysvětlit i tím, že ačkoli dokáže bolest překonávat, bojí se jí. O téhle své slabosti ví a díky několika letům Meaborovského výcviku se naučil se postavit i proti strachu... a navíc, nikdy nedává najevo emoce. I když je mu hodně špatně, dokáže hrát, že je v pohodě a nic mu není. Co se týká směřování, je loajální ke KNS. Jsou pro něj mnohým... výcvikové tábory byly vlastně jediný domov, jaký kdy měl. Rozhodně svou organizaci nikdy nezradí, i kdyby tím mohl mnohé získat. Z Lamiusova soudu strach nemá; bere to jako odvrácenou stranu mince. Smrt je přirozený běh věci a jemu nevadí. A asi by nevadila, ani kdyby měla být jeho vlastní.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xillos
Zaslal: st září 17, 2003 20:00 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Riwilion

Minulost:
Riwilion se narodil v Minkoru roku 829 po smrti obou rodičů za záhadných okolností se už ve věku 16 let vydal na cesty za bohatstvím a slávou, ale brzy si uvědomil že to asi taková procházka růžovým sadem nebude. Jeho naivní pohled na svět dostal lekci když všichni jeho společníci záhy zemřeli, zmasakrováni Kharovímy skřety. Po té co se mu podařilo náhodou uniknout jisté smrti se rozhodl zásadně přehodnotit svůj názor na svět, mnozí s vás by si řekli že ho to jistě zocelilo ale to zřejmě nikdo neřekl Riwilionovi a tak se z něho stal někdo trochu jiný...

Charakter:
Riwilion je charakteru podlézavého, úlisného a neviniká vysokou vůlí. V boji volí taktiku kdo uteče vyhraje a podle toho se taky řídí. Když je šance že by mohl přijít k úhoně tak raději zbaběle uprchne. Též je veliký egocentrik a držgrešle, prostě přítel k pohledání... Možná že se to časem změní, ale zatím to moc nevypadá...

Popis:
Výška: 175 coulů
Váha: 1480 mincí
Je to typický příklad tuctového elfa až na jednu menší vyjímku, je v prvním stádiu lykantropie ve vlka, po menším incidentu v pláni vlků.

Povolání:Hraničář/Chodec
Síla: 16+2
Obratnost: 17+3
Odolnost: 11+0
Inteligence: 19+4
Charisma: 15+2

Jeho obvyklá taktika je střelba z jeho dlouhého luku a když se protivník dostane moc blízko tak volí zbabělý úprk. Vždy se snaží vyhnout boji protože by mohl být i ZRANĚN...

Mota:
Kdo uteče vyhraje...
Lepší vrabec v hrsti něž holub na střeše...

Fráze:
Utíkám!!!

P.S.: Představuji vám Cesty Hraničářů.


Naposledy upravil Xillos dne pá září 19, 2003 13:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: st září 17, 2003 20:04 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Omlouvám se za množství pravopisných chyb ale řekl cem si že to dodělám pomocí upravit a vona tady žádný není... Confused Sad Confused

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: st září 17, 2003 20:05 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Errrr... ono tady žádný není.

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cesty Hraničářů
Zaslal: st září 17, 2003 20:12 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Páni tolik toho o sobe nevim ani ja
zrejme si nepovazoval za nutne zdelit mi muj predchozi zivot.
Nechal si me ve sladke nevedomosti ze neni nutne vedet jake to bylo predtim (jen tak mimochodem koho zmasakrovali ti Kharovi skreti? moc by me to zajimalo.) Jinak ten popis je vcelku trefny jen bych snad jeste dodal ze jsem schopen konat HRDINSEK ČINY (staci maly (spis velky) priplatek) Very Happy Laughing

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ivrin
Zaslal: st září 17, 2003 20:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Svatá pravda Xillosi(hehehe) Razz Razz Razz . Až napíše můj charakter, tak to bude... Mě nikdo potkat nebude chtít(nebo mě PJové dají jako spestření děje typu "zabijte si svého debila" nebo "střelba na běžící terč zdarma... Mr. Green Mr. Green Mr. Green )

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Cesty Hraničářů
Zaslal: st září 17, 2003 20:25 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
No ja zase moho byt ten typ kdo sejme tohohle vlkodlaka tak dostane penizky neboli zabijte si sveho vlkodlaka i kdyz je skoro neskodny ale co se da delat zivot je zivot

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xillos
Zaslal: st září 17, 2003 21:07 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Ivrin

Minulost:
Ivrin se narodil v Albireu roku 825 jako jediný syn osadníků z Lendoru, kteří toužili po lepším životě. Jako většina dětí té doby se musel protloukat životem jak mohl a v mnoha případech to nebylo snadné. Díky těmto bohatým zkušenostem se z něho stal člověk který i umí v životě poradit. Je členem Pavučiny.

Charakter:
Ivrin je člověk chladný a vypočítavý bez špetky soucitu v těle. Nemá žádné skurpule a když musí tak de přes mrtvoly. Pro trochu peněz je schopen okrást i slepce. Jeho "přátelé" jsou jen loutky které využívá ku svému prospěchu, najde se ale i pár vyjímek ke kterým se chová jako k opravdovým přátelům a ti se na něho mohou vždy spolehnout. Když se mu přestane některý z jeho rádoby přátel hodit bez skurpulí ho popraví a najde si novou figurku do své hry. Navenek se však chová jako prosťáček a jeho pravou povahu odhalí jen málokdo. Striktně dodoržuje Pavoučí přísahu. Kdo jí poruší ten se od něho milosti nedočká.

Popis:
Výška: 179 coulů
Váha: 1530 mincí
Je to člověk který má vlastnost že v davu si ho nevšimnete pokud nevíte jak ho hledat. Je velmistrem různých akrobatických úkonů a náležitě toho využívá. Obléká se do černych šatů bez ozdob, což ladí s jeho ostře řezanou tváří a krátce sestřiženými černými vlasy. Jeho oči jsou též černé a chladné jako srdce ledovece Sarut.

Povolání:Zloděj/Lupič
Síla: 12+0
Obratnost: 19+4
Odolnost: 13+1
Inteligence: 13+1
Charisma: 17+3

Styl jeho boje je takový že bez výčitek svědomí odpraví každého kdo se mu připlete do cesty a to rychle a bezbolestně. Většinou zezadu, ze stínu jeho věrnou kuší. Když není naděje na vítěztví tak raději volí útěk pomocí svých schopností.

Mota:
Moji přátelé jsou mi dobří dokud je nevyužiju...
Každej člověk něco stojí stačí vědět cenu...


Naposledy upravil Xillos dne pá září 19, 2003 17:50, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: st září 17, 2003 21:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Smrk, smrk... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Frrrrr... To bylo... Vyčerpávající(smrk, smrk) Ale přesně mě to vystihlo!!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Xillos
Zaslal: st září 17, 2003 22:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Tirion er Daerlen

Minulost:
Narodil se v roce 826 jako jeden z dvojčat levobočků z šlechtického rodu Daerlenů proto aby je uklidili z cesty právoplatným dědicům byli posláni na výchovu do Gorova kláštera poblíž Albirea. Tirionův postup byl učebnicový, rychlý brzy se stal nejlepším studentem v klášteře a jsou do něho vkládány velké naděje. Nyní je poprvé samostatně venku z kláštera a snaží se pomstít svého bratra, který zemřel zabit gobliny při jedné půtce v podzemní říši. Trochu naivně věří že v každém je něco dobrého. Netouží po šlechtickém lénu a nezazlévá svému otci to že ho poslal na výchovu do kláštera.

Charakter:
Tirion je člověk přímé, hrdé a nebojácné povahy, který se jen tak něčeho nezalekne, ale ví kam až sahají jeho možnosti a když jsi je jistý že nemá naději tak zbytečně nezemře leda že by tím zachránil život někomu jinému. Má čestnou povahu a nikdy nelže. Je družný a díky své povaze má mnoho přátel mezi postavami s dobrými úmysly. Své přátele vědomě nezradí a nikdy je nenechá bez pomoci. Když ho někdo podrazí tak si vždy najde způsob jak se mu pomstí, nikdy nezůstává nikomu nic dlužen. Rád tráví svůj volný čas ve společnosti svých přátel, které se snaží konvertovat na Gorovu víru, nejraději má ale stejně společnost ženskou a s jeho postavou se mu jí dostává velice mnoho.

Popis:
Výška: 186 coulů
Váha: 1740 mincí
Tirion má atletickou postavu a už na pohled vypadá jako ztělesnění energie což také je. Jeho tvář je pohledná a dívky to dokáží ocenit, plavé na ramena dlouhé vlasy sepnuté do copu a velké hluboké modré oči, které upoutají každého na první pohled. Obléká se do řádových barev a nerad užívá převleky.

Povolání: Kněz/Gor
Síla: 18+3
Obratnost: 13+1
Odolnost: 12+1
Inteligence: 13+1
Charisma: 18+3

Je mistrem boje s dlouhým mečem a rád to dokazuje ostatním. Se svým umem vypadá že se stane jednou z legend mezi asterionskými dobrodruhy, ale kdo ví co ukáže budoucnost? Nenávidí skrývání se a nastražování pastí raději se svým nepřátelům postaví v rovném boji, když není vyhnutí sníží se i k nastražení pasti nebo ukrytí se. Nikdy neútočí zezadu.

Mota
V každém je něco dobrého otázkou je jak hluboko...


Naposledy upravil Xillos dne pá září 19, 2003 15:30, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: st září 17, 2003 22:15 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Zejtra eště dodám Ragnara a Janka a náš pětilísteku bude hotovej...

P.S.: To Andrew-Zyl: Spokojenej??? Wink

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: st září 17, 2003 22:16 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Errrr..... pěti lístek.
Achich měl bych se naučit psát... Sad Rolling Eyes Sad

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
meator
Zaslal: st září 17, 2003 23:18 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
To Ivrin: Hezký věci jsem si o tobě přečetl a to si tě mám pustit do baráku??? Very Happy No nic, připomínáš mě jednu bejvalou postavu ( kdyby nebyla mrtvá, tak ji sem hodím ), akorát ta byla kapku horší. Twisted Evil

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ivrin
Zaslal: čt září 18, 2003 3:53 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
To meator: každej má svý chyby... No ták, vždyť stačí obětovat pár magů a vystačíš si... Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Albasir Stříbrný
Zaslal: čt září 18, 2003 8:02 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 41 Bydliště: Ostrava (Albireo)
Albasir Stříbrný
<br>
<u>Životopis:</u><br>
Narodil jsem se 25. ovocna (X.) roku 821 královského letopočtu v Albireu, v bohaté kupecké rodině Mugabe. Otec Tangara jest významným obchodníkem s luxusním zbožím. Jest členem Zlatého kruhu a městské rady v Albireu. Moje drahá matka Kibonge se věnuje péči o chudé a nemocné obyvatele města.
Byl jsem bystré a učenlivé dítě, mnohem vyspělejší nežli mí vrstevníci. Také proto mne otec poslal na studia. Hravě jsem absolvoval obecnou i měšťanskou školu. Zamiloval jsem si historii a hudbu. V té době jsem také poznal svého bratrance Mkingu, který si říkal podivným jménem Gilrox. Byl černou ovcí rodiny, neboť se stal čarodějem. Já jsem se však s ním velmi spřátelil a s velkým zaujetím poslouchal jeho vyprávění o studiu na Universitě magie.
Můj otec si přál, abych se po vystudování věnoval obchodu, jehož vedení jsem měl jednou převzít. Tato nudná práce mne však příliš nelákala. Díky Gilroxovi a hlavně díky prozřetelnosti bohů jsem kráse magie nadobro propadl. Proti vůli svého otce jsem vstoupil na Universitu magie a přijal jméno Albasir. Můj přísný otec se však na mne velmi rozzlobil a vyhnal mne z rodného domu.
Nějakou dobu jsem žil u Gilroxe, ale neboť jsem potřeboval peníze na studium, začal jsem sloužit jako doprovod kupeckých karavan. Po roce však otec na přímluvu mé drahé matky své zklamání překousl a přijal mne zpět. Svou práci jsem však vykonávat nepřestal, naopak začal jsem vypomáhat i otci. Asi před dvěma roky jsem spolu se svým přítelem Stínkem, mým věrným Krogem (nechť jeho duše odpočívá v pokoji) a s nebohým Swenem založil družinu dobrodruhů, která s jistou obměnou členů dosud existuje.
Málem bych zapomněl zmínit, že mám dva mladší sourozence ? svou drahou sestru Umbu, jež se již provdala, a nezbedného bratra Wangwu.
<br>
<br>
<u>Charakter:</u><br>
Jsem velmi zbožný, největší úctu vykazuji veliké Sirril a Siomenovi. Nenávidím všechny vyznavače Temných bohů, přírodních kultů, ateisty a vůbec každý, kdo je poněkud vlažný ve víře, je pro mě podezřelý. Miluji magii nade vše. Je to největší dar, kterého se nám od bohů dostalo, a proto si zasluhuje důstojného užívání. Nesnáším nevzdělance a zabedněnce. Mám rád pohodlí a luxus. Penězmi neskrblím, ale ani je příliš nerozhazuji. Boj považuji za poslední možnost řešení konfliktu. Nesnáším skřety, mým snem je svět bez skřetů.<br>
<br>



Popis:<br>
Jsem středně vysoký a hubený. Celkově lze říci, že působím poněkud útle. Mám černé rovné vlasy dosahující asi po ramena. Mé šedomodré oči působí na mnohé velmi uhrančivě. Ve tváři mám povětšinou důstojný výraz, leč dovedu se tvářit i přísně nebo přátelsky.
Oblečenu mám tmavě modrou hedvábnou košili, černé kožené kalhoty a černé kožené holínky. Můj svrchní šat tvoří tmavě modrá kutna posetá spoustou malých stříbrných hvězdiček. U krku jest sepnuta stříbrnou přezkou ve tvaru draka s roztaženými křídly. Na rukou nosím prsteny. Na levém rameni mi sedává můj věrný přítel havran Wingu. Na zádech nosím loutnu.<br>
<br>
Vlastnosti:<br>
Albasir, uku-magawa, mág 8. úroveň, 27 životů, 43 magů, přítel havran<br>
Sil: 6/-2<br>
Obr: 15/+2<br>
Odl: 9/-1<br>
Int: 18/+3<br>
Chr: 18/+3<br>
Kouzla bez pomocných kouzel: modré blesky, neviditelnost, magický štít, hypnóza, metamorfóza, rychlost, hyperprostor I, zaklep, přelož, rozptyl kouzla, boží hněv, poslání, zastrašení, sugesce, cizí jazyk, tanec šílenství<br>
Kouzla s pomocnými kouzly: cizí oči, svaž postavu<br>
Kouzelné předměty: dračí přezka přidávající +10% k pravděpodobnosti úspěchu seslání kouzla<br>
garenová spona ve tvaru kapky krve přidávající +2 k SOM a pevnosti mysli<br>
šupina siwrise na stříbrném řetízku přidávající bonus +1 v hodu proti pastem u vodních kouzel<br>
arvedanské sandály<br>
krátký meč s jílcem zdobeným 3 růžovými perlami +1 SZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.