Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Vilda Čepičář
Zaslal: ne listopad 03, 2013 14:27 Citovat
Založen: 7.9.2012 Příspěvky: 4
Čauvec, chtěl sem se zeptat jak to vypadá se Sedmým živlem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iskar
Zaslal: út listopad 05, 2013 10:28 Citovat
Založen: 30.3.2010 Příspěvky: 60
Vilda Čepičář: Stačí rozkliknúť banner "Asterion na Facebooku" a dozvieš sa, čo potrebuješ - "u Sedmého živlu se pracuje na ilustracích a obálce". Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: čt listopad 07, 2013 7:30 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Iskar napsal:
Vilda Čepičář: Stačí rozkliknúť banner "Asterion na Facebooku" a dozvieš sa, čo potrebuješ - "u Sedmého živlu se pracuje na ilustracích a obálce". Smile


Tak to by se to snad do vánoc mohlo stihnout.

Nevíte někdo, co dalšího nás letos čeká z Asterionu, já totiž nemám Facebook?

Docela jsem zvědavej na tu chystanou knihu Marelion. Stáhnul jsem si Drikůva druida od Hanina Veselá a docela mě to zaujalo. To co jde stáhnout je její celá povídka a nebo to je jen ukázka (10stránek)?

Taky netrpělivě vyhlížím další povídkovou sbírku Hry s příběhem: Volání divočiny.
Very Happy

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: čt listopad 14, 2013 20:52 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Celou povídku od Haniny můžeš zdarma koupit zde: http://www.palmknihy.cz/web/kniha/studena-krev-6330.htm. Těch deset stránek je pouze ukázka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: po leden 06, 2014 18:05 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Proč se Amirský Tetragon jmenuje tak, jak se jmenuje? Jaké čtyři strany (vrcholy) ho tvoří? Ta smybolika by mě docela zajímala. Nějak jsem to nikde nenašel. :-/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: pá leden 10, 2014 13:08 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Nový rok a nová otázka na Sedmý živel Embarassed

Naposledy se čekalo na ilustrace a obálku, ale v novém edičním plánu Mytaga zatím není změna. Není zatím zmíněm ani Marellion.

počítáte s modulem ještě během zimy ?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: pá leden 10, 2014 13:33 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
To Silwerik: Vydání Sedmého živlu během zimy je neurčitý pojem (u nás v Jeseníku je zima i v dubnu Very Happy)) V tomto ohledu ti doporučuji sledovat ediční plán Mytaga, popř. naše stránky a FB, jakmile budeme znát termín vydání, tak bude zvěřejněn.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: pá leden 10, 2014 13:36 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Deli napsal:
Proč se Amirský Tetragon jmenuje tak, jak se jmenuje? Jaké čtyři strany (vrcholy) ho tvoří? Ta smybolika by mě docela zajímala. Nějak jsem to nikde nenašel. :-/


Název organizace nemá žádný hlubší význam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: út leden 14, 2014 10:23 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Tak jsem dnes koukl na stánky Mytagu byl jsem nadšený:
Shocked
Ediční plán na rok 2014
Sedmý živel
Jeden z nejoblíbenějších modulů k Asterionu – Nemrtví a světlonoši – je již dlouho vyprodán a mnozí prahli po jeho reedici...


Slza pro dračího pána
(Hanina Veselá)

Telepatka Magnólie pracuje pro nebezpečného muže a její svět je plný intrik a krvavých překvapení. Na lodi Dráče připluje do rodné Plaveny s úkolem získat vzácný minerál od svého někdejšího mistra, arcimága Zvina. Ten však sleduje vlastní cíle a žádný prostředek k jejich dosažení mu není cizí. Atraktivní zrzka se bude muset hodně ohánět, aby z námořního dobrodružství vyvázla se zdravou kůží.

Marellion
(Jan C. Galeta, Zbyněk Kučera Holub, Radovan Kolbaba, Hanina Veselá)

Město, v jehož zdech se skrývají netušené poklady, nebo jedno z největších pohřebišť na světě? Obojím je Marellion. Jeho sláva dávno vyhasla, skvostné stavby pohltil les a ulicemi se plouží oživlé mrtvoly původních obyvatel. Ve čtyřech samostatných příbězích se dobrodruzi pustí do odhalování jeho tajů. Ať už je tam zavede náhoda, zisk, nebo osud, rozhodně to nebudou mít lehké. Marellion nevydá žádné ze svých tajemství lacino!

Zpívající meč: Zlatá maska
(Zbyněk Kučera Holub)
Z hlubin pod Skřítčími vrchy a Khelegovými horami přichází strašlivý nepřítel, armáda starých trpaslíků vedená tajemnou Zlatou maskou. Mocní vládci Podzemní říše vstupují na povrch Asterionu, dobývají a zotročují. Budoucnost skřítků je nejistá a jejich císař potřebuje pomoc. A tak se kat Kočka a jeho přátelé vydávají vstříc novým dobrodružstvím...
Příběh navazuje na knihu Zpívající meč: Čajový drak a kočičí démon a kromě starých známých hrdinů se objevují i zbrusu noví. Po Zlaté masce bude následovat třetí kniha Zpívajícího meče: Dobyvatelé Zurku.

Stíny Erinu: Žraločí příliv
(Jan C. Galeta)
Erin, klenot Tary, zářící mezi modrými hlubinami moře a zelenými hlubinami džungle jako zlaté slunce, láká mnohé síly, které se chtějí na jeho bohatství přiživit. Bude na Vločce a jejích spojencích, aby se těmto silám postavili – ať už na rozhoupaných palubách válečných lodí, ve stínech erinské noci nebo přímo v uličkách a průplavech města na ostrovech. Příběh bude navazovat na Šíp v zádech a po něm bude následovat ještě třetí kniha Stínů Erinu.

Zlatavé odlesky stínů
(Jan Galeta)

Další z příběhů asasínky Vločky – tentokráte ze samých počátků její kariéry, kdy se jako mladá a ne úplně zkušená zlodějka vydávala do nočních stínů Erinu pouze pro zábavu – anebo jako v tomto případě pro pomstu. Píchat to vosího hnízda se ale nevplácí, zvlášť když nevíte, kdo v něm žije!

Hry s příběhem: Volání divočiny
Již třetí antologie povídek inspirovaných herními prostředími z her na hrdiny (RPG) přinese příběhy o hraničářích, lovcích a stopařích, druidech a šamanech, o tajemných silách přírody, nástrahách divočiny a jejích divokých a nespoutaných obyvatelích. A těšit se můžete na prostředí několika nových světů!

Pokud by to všechno letos opravdu vyšlo, tak bych byl šťasný jak blecha.

Pokud se nepletu, tak to je největší počet knih, které mají vyjít v jednom roce. Alespoň já to tak chápu.

Tak ať se daří.
Very Happy

Přemýšlel jsem, jak jsem se vlastně dostal k Asterionu. Porve jsem viděl modul Dálavy. Ten jsem si zakoupil, protože jsem byl zvědavý, o co jde. Zaujalo mě to a tak jsem si zakoupil hlavní modul. Nakonec jsem tomu to skvěle vytvořenému světu propadl a mám to štěstí, že vlastním všechny zatím vydané moduly. Vydávané knihy tento svět úžasně dokreslují a doplňují.

A jak jste se dostali k Asterionu vy?

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goryvlad
Zaslal: út leden 14, 2014 21:33 Citovat
Založen: 4.10.2011 Příspěvky: 27 Bydliště: Ostrava/Seliak
Já jsem začínal na světech jako je Tarie a před tím Dvanáct sošek Almiru. Asterion byl tenkrát další v řadě. Tenkrát mě nenapadlo, že se tak úžasně rozroste, a vydrží nám tak dlouho Smile

_________________
Ave,imperator,morituri te salutant!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fergo Fergusson
Zaslal: čt leden 16, 2014 13:21 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Já začal hrát Dračí doupě a brzy na to jsem úplnou náhodou objevil tehdy nové Z hlubin zelené a modré. Tehdy jsme žádný svět neměli a kžadý vymýšlel alternativní svět pro svou jeskyni. Tak mě napadlo, že mít jeden svět, ve kterém budeme hrát by byol docela fajn. Modul jsem koupil. Po přečtení mě došlo, že je bez hlavního modulu úplně nehratelný a tak jsem koupil i ten. Hlavní modul se nám celkem líbil, takže ostatní spoluhráči koupili nebo i jinak sehnali ostatní moduly a přešli jsme naplno na Asterion. Především ve Východní a pak Západní dálvavě, což byli moduly o dost lépe hratelnější než Z Hlubin zelené a modré. Od té doby jsme už na Asterionu zústali a kvalita našich jeskyní o hodně stoupla.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: čt leden 16, 2014 15:46 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Jak jsem začínal já? Na to si vzpomínám přesně. Psal se rok 2004, konkrétně Vánoce. Protože mamka věděla, že s klukama hrajeme dračí doupě, dala mi pod stromeček hlavní modul a pár dalších. Do té doby jsem znal jen Tarii, Asterion ne. Zažral jsem se do něj a po několika sezeních se má družina přenesla rituálním kouzlem do Asterionu. Hrálo se především v okolí Albirea, později Erinu. Dnes už se scházíme velmi zřídka, ale rád bych je ještě přesunul do Rilondu a Derteonu.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: ne únor 23, 2014 9:16 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Tentokrát se vyhnu tradiční otázce na SŽ, ale půjdu dál Wink .

Na facebooku jsem si přečetl o zahájení prací na modulu Krajiny za obzorem II. Je ještě brzo, ale zajímalo by mě, jakou koncepci jste zvolili? Tak trochu předpokládám, že tento modul bude poslední a uzavře hlavní dějovou linii Asterionu po Konečnou bitvu. A jeho jádrem budou oblasti Východu a Končiny. Uvažujete zařadit také Říši Slepých bohů?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: po březen 03, 2014 18:27 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Silwerik napsal:
Tentokrát se vyhnu tradiční otázce na SŽ, ale půjdu dál Wink .

Na facebooku jsem si přečetl o zahájení prací na modulu Krajiny za obzorem II. Je ještě brzo, ale zajímalo by mě, jakou koncepci jste zvolili? Tak trochu předpokládám, že tento modul bude poslední a uzavře hlavní dějovou linii Asterionu po Konečnou bitvu. A jeho jádrem budou oblasti Východu a Končiny. Uvažujete zařadit také Říši Slepých bohů?


O konceptu a kronice ještě chvíli pomlčíme - vše se může změnit, jelikož tento modul vzniká pomaličku už několik let. Co zatím můžeme prozradit je oblast zájmu - tedy Končina, Úžiny Tary, Východ (oblasti velkých hvozdů, Země šelem, Arvea). Říši slepých bohů jsme vyčlenili malý prostor v Sedmém živlu a detailnější popis zatím neplánujeme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: pá březen 14, 2014 9:19 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
O konceptu a kronice ještě chvíli pomlčíme - vše se může změnit, jelikož tento modul vzniká pomaličku už několik let. Co zatím můžeme prozradit je oblast zájmu - tedy Končina, Úžiny Tary, Východ (oblasti velkých hvozdů, Země šelem, Arvea). Říši slepých bohů jsme vyčlenili malý prostor v Sedmém živlu a detailnější popis zatím neplánujeme.[/quote]

Tak to vypadá hodně zajímavě.

Asi ještě není známo, kdy vyjde Sedmí živel?

Něco nového o vydání knih (Marellion)?

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 112 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.