Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Za závojem stínů  ~  Dobrodružství Tajemství dubu

miloslav.zaoral
Zaslal: ne únor 17, 2013 13:06 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Hráli jste ukázkové dobrodružství z modulu Za závojem stínů Tajemství dubu? Podělte se s námi o zážitky ze hry.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andriz
Zaslal: út únor 19, 2013 16:15 Citovat
Založen: 23.6.2010 Příspěvky: 10
Hráli jsme ho už před pořádnou dobou. A od té doby hráči nechtějí o detektivním dobrodružství už ani slyšet. Nebyli schopni se dopídit kdo je vrahem a popravdě, ani já, jakožto PJ bych v jejich situaci nevěděl jak postupovat. Přišlo mi, že tam bylo příliš málo stop k odhalení pachatele. A celkově se po celou dobu nic moc zajímavého nedělo. Proto toto dobrodružství já hodnotím jako jedno z nejslabších.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: út únor 19, 2013 17:06 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Ono s detektivními případy je trochu problém. Hráče (alespoň ty naše) to taky moc nebaví a hlavně pro mě jako PJ je to velký problém vymyslet, připravit atd. Oni jsou nakonec šťastní za rubárnu, tak proč si dělat vrásky. Myslim, že Tajemství dubu a stejně tak Potřeba boha by se spíš hodily jako povídky.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út únor 19, 2013 21:02 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Tajemstvi dubu jako povidka je v prvnich Hrach s pribehem (ale to jiste kazdy vi Wink )!!

U nas detektivky taky moc nejedou, musim pak pouzivat "pomocna" CP a pro hrace uz to neni takova vyzva... ale v tomhle dobrodruzstvi se prihodila jedna humorna prihoda Smile tedy alespon pro me, jako PJ...

...hrac chodce si odvedl stranou synatora pana tvrze, byl totiz podezrely (uz jen kvuli svemu arogantnimu chovani, to nase druzina - a hlavne onen chodec - nesnaseji) a zkusil na nej kouzlo Zrcadlo vzpominek (nebo neco takoveho)... chudak ten to psychicky neustal a zhroutil se!! Zrovna ve chvili, kdyz se objevili purkrabi s velitelem straze (hodil jsem si na to, takze to nebylo naschval, prestoze mi to hrac nemuze doted odpustit...), takze chodec skoncil v zalari Twisted Evil a jelikoz byla druzina v oficialnim povereni ve vysetrovani od Tarkily, tu samotnou to diskreditovalo... do toho konspirace KNS a ostatnich, nakonec musela vzit Tarkila nohy na ramena i s druidem (taky se stal podezrelym)... no proste obrovsky zmatek a zmar, uz ani nevim, jak to presne probihalo dal... nakonec to rozhodly dva bozi soudy - souboje (pan tvrze vs. purkrabi a Goruv knez vs. nas sermir - budouci Goruv laik a jiz v te dobe Rytir 9 hvezd), ktere dopadly spravedlive a vsichni mohli jit ve zdravi domu (krome agentu KNS, ti chcipli... elfak "nahodou" spadnul do studny na nadvori...) Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: út únor 19, 2013 21:13 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jo a "Potreba boha" je take literarne zpracovana jako v podstate report z hry (nebo jak to nazvat) od druziny "Asterionsti poutnici" (odkaz na jejich stranky je snad i v odkazech)

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: út únor 19, 2013 23:24 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Tak to se omlouvám. Hry s příběhem nemám. Nechce se mi kupovat celou knihu, když tam nejsou všechny povídky asterionské.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st únor 20, 2013 14:08 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...doporucuji si ji aspon pujcit v knihovne, pokud ji tam maji, ty asterionske povidky stoji za precteni a i vetsina tech neasterionskych Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: st únor 20, 2013 14:09 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...kazdopadne Tajemstvi dubu je jako povidka snad lepsi, nez to dobrodruzstvi (ale asi to zalezi na tom, jak se povede zahrat)

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.