Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Hry s příběhem: Ocel a krev

Cenis
Zaslal: pá prosinec 14, 2012 15:33 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Goryvlad napsal:
Tak dočteno :) Nejvíce se mi líbily povídky Modroočko a Uděl spojenců. Hned jsem měl chuť oprášit starý modul o Tarii. Chtěl jsem se jen zeptat ,ve kterých horách se odehrává povídka Běs ? ( taky moc pěkná )


pokud se nepletu mely by to byt Stitove hory

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cenis
Zaslal: pá prosinec 14, 2012 15:33 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
SILWERIK: dekuju :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RadekK
Zaslal: ne leden 20, 2013 20:53 Citovat
Založen: 20.1.2013 Příspěvky: 3
Tak si tak píšu schéma asterionské povídky, která se mi rodí v makovici, zabrousím na net, abych si něco ověřil a, hle, jsem na Asterion auditoriu. Koukám, koukám a vidím, že se tu diskutuje o Oceli a krvi a dokonce je zmíněna moje povídka Běs. Jak to tak čtu, dějí se dvě věci. Zaprvé se rozplývám blahem (jsem rád, že mi zbyly aspoň ruce, abych mohl nadatlovat tuto reakci) a během toho si nadávám, jak je to možné, že tu nejsem zaregistrovaný a neděkuji všem těm dobrým duším za jejich pozitivní ohlasy.
Takže:
Už jsem zaregistrovaný a DĚKUJI. Myslím to smrtelně vážně (a upřímně, jak by řekl Standa Gross). Ty reakce mě naprosto dostaly.
Jinak mně osobně se nejvíce líbila z celého sborníku povídka Sedm tisíc. Není sice asterionská a vlastně se v ní ani tak moc neděje, ale šel jsem z ní totálně do kolen.
Ještě bych chtěl poprosit všechny čtenáře Ocele a krve o jednu věc. Pokud jste zaregistrovaní na Legii.info (případně na Databázi knih, nebo podobném literárním serveru), zkuste knihu i povídky "ohvězdičkovat" a klidně přidat i nějaký ten komentář. Přijde mi trochu smutné, že má Ocel a krev doteď jen dvě hodnocení a stejně tak jen dvě povídky někdo ohodnotil - Sedm tisíc jsem dal hodnocení já a druhá hodnocená je můj Běs (a až uvidíte kolik hvězdiček má, tak vězte, že to hodnocení opravdu není ode mě). Ať to taky vypadá, že OaK někdo četl Smile.
A pokud jste náhodou četli moji Pevnost zoufalství, přidejte, prosím, hodnocení i k ní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: út únor 26, 2013 11:01 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Tak nám přibyly recenze na tuto sbírku povídek:
(http://www.fantasya.cz/clanek/hry-s-pribehem-ceske-svety-rpg-prinaseji-treskot-ocele-a-potoky-krve)
(http://www.fantasyplanet.cz/clanek/6501-hry-s-pribehem-ocel-a-krev)

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.