Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Aloone
Zaslal: st srpen 03, 2011 18:31 Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 32
To by bylo hodně fajn : ) budu Ti zavázán človíčku : )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: čt srpen 04, 2011 10:10 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Hodil jsem to do scanu... něco tam vidět je... můžeš na to kouknout, můžeš to upravit, můžeš s tím dělat co chceš... uprostřed každého kolečka byl takový cvoček kterým se přidělala ručička ukazující na aktuální čas.

Prostě na typu papírových dětských hodin...

Eh.. zapomněl bych.. takže mi dej mail a já ti to tam šoupnu aby ses podíval jak to vypadá, jeslti ti to pomůže... jenom sem si všiml, že to nakonec vypadá spíš jako Lendorský kalendář.... ale ta kto by se dalo asi předělat...

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Silwerik
Zaslal: čt srpen 04, 2011 16:44 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Takový už tradiční dotaz: jak to vypadá s asterionskou knižní řadou? Teď, když jsou moduly opravdu v Krajinách za obzorem, budou knížky obzvlášť vítané. Nemyslím jenom Meč, taky zda je reálné stihnout do konce roku i Čenisův Šíp v zádech a nové Hrobníky.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: čt srpen 04, 2011 17:18 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Silwerik napsal:
Takový už tradiční dotaz: jak to vypadá s asterionskou knižní řadou? Teď, když jsou moduly opravdu v Krajinách za obzorem, budou knížky obzvlášť vítané. Nemyslím jenom Meč, taky zda je reálné stihnout do konce roku i Čenisův Šíp v zádech a nové Hrobníky.


Brzy tu možná uveřejníme nové informace, co se chystá. Ale radši už nechceme nic slibovat, dokud nebudeme mít jistotu:) Mohu jen prozradit, že přes léto nezahálíme.
Zpívající meč visí na obálce, která stále není - sešlo se víc nepříznivých okolností, přesto věřím, že kniha brzy vyjde.
Čenis dopisuje závěr Šípu v zádech, u Hrobníků zbývá také dopsat poslední závěrečnou část. Pak to bude zase o ilustracích, obálkách...Smile
Mohlo by se to do Vánoc všechno zvládnout (i s něčím navícWink
Jak bude něco jistého, hodíme to sem na web.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aloone
Zaslal: út srpen 23, 2011 10:48 Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 32
Tak ještě jednou, opravdu tu není nikdo kdo by prodal kompletní moduly, Písky proroctví, Obloha z listí a drahokamů nebo třeba z hlubin zelené a modré?

Díky za odpovědi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: út září 13, 2011 6:32 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Zdravím.
Nakonec tedy ilustraci obálky Zpívající meč: Čajový drak a kočičí démon nebude kreslit Roman Kýbus, ale Jana "Merlkira" Pospíšil ? To je dobře, že teď budete mít dva malíře ilustrací obálek.Snad bude mít dost inspirace a brzo se mu ji podaří nakreslit. Moc se na tuto knihu těším. Přeju mu hodně zdaru.
A kdo bude prosím kreslit obálku pro knihu Šípu v zádech? Snad se v příštím roce podaří vydat nově přepracovaný modul Nemrtví a světlonoši. Vlastním sice předchozí verzi, ale tuto novou bych si určitě zakoupil.

Hodně zdaru a inspirace.

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: út září 13, 2011 9:32 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
zloděj slavoj napsal:
Zdravím.
Nakonec tedy ilustraci obálky Zpívající meč: Čajový drak a kočičí démon nebude kreslit Roman Kýbus, ale Jana "Merlkira" Pospíšil ? To je dobře, že teď budete mít dva malíře ilustrací obálek.Snad bude mít dost inspirace a brzo se mu ji podaří nakreslit. Moc se na tuto knihu těším. Přeju mu hodně zdaru.
A kdo bude prosím kreslit obálku pro knihu Šípu v zádech? Snad se v příštím roce podaří vydat nově přepracovaný modul Nemrtví a světlonoši. Vlastním sice předchozí verzi, ale tuto novou bych si určitě zakoupil.

Hodně zdaru a inspirace.


Dohodl jsem se s Janem Pospíšilem, že nakreslí obálku ke Zpívajícímu meči a bude také ilustrovat Hrobníky.
Vnitřní obrázky Šípu v zádech kreslí Tomáš "Zelgaris" Zahradníček a obálku český kreslíř žijící v Austrálii, jehož jméno teď nevímSmile

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iskar
Zaslal: čt září 22, 2011 8:00 Citovat
Založen: 30.3.2010 Příspěvky: 60
Zdravím,

v module Falešná apokalypsa bola zverejnená Manakarova interpretácia časti Proroctva púštnych elfov pod názvom Pět ran krvavých. Okrem iného sa v nej nachádza aj zmienka o bitke, v ktorej by sa mali objaviť dva zo stratených mečov Ner-Tiriani. Mohol by Manakar (alebo niekto z autorov Asterionu) prezradiť, ktoré by to mali byť? Predpokladám, že jedným z nich bude pravdepodobne Dhukh Grrelov meč (i keď to nie je celkom isté, keďže po páde Zyla sa stratil niekde v Tisícich jaskyniach), ale zatiaľ sa mi o tom nepodarilo zistiť nič viac... Vopred ďakujem za pomoc pri pátraní, pretože osud týchto mečov ma mimoriadne zaujíma a nezdá sa mi pravdepodobné, že by legendárna zbraň, ktorú naposledy vlastnil červený drakočlovek, zostala len tak niekde bez úžitku ležať. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: čt září 22, 2011 20:43 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Myslím, že na tuhle otázku ti nejlépe odpoví asi Oggysu =) tak doufej, že se sem brzy přihlásí a odepíše =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
oggysu
Zaslal: pá září 23, 2011 11:55 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Ahoj, tak popravdě musím tenhle horký brambor přehodit zase dál, protože o Ner-Tiriani v Tisíci jeskyních psal Čenis, a popravdě si takhle z hlavy ani nevzpomínám, jestli se o někde zmiňují ty další. Ale vzhledem k tomu, že Agunágh se v bitvě u Tarosu objeví (mám za to, tohle opravdu není moje parketa...), a tak je možné, že právě on bude meč mít. Víc snad brzy někdo jiný, nebo já po dohledání potřebných informací.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iskar
Zaslal: pá září 23, 2011 13:26 Citovat
Založen: 30.3.2010 Příspěvky: 60
Vďaka za pohotové odpovede. Verím, že táto téma nezapadne prachom a časom sa k nej vyjadrí aj Čenis alebo niekto iný z kompetentných. Smile

Viem, že Agunágh získal od Zyla Arakovu striebornú prilbu, nie však jeho meč. tak som zvedavý, či sa mu ešte niekedy v budúcnosti dostane do rúk. Ktovie, možno sa Dhukh Grrelov meč už nikdy nenájde a v bitke pri Tarose sa objavia dva úplne iné Ner-Tiriani...

Keď sa vrátime k osudom Piatich nerozlučných, zistíme, že Mtwangov meč sa rozlomil pod nohami obrov a jeho časti boli zadupané hlboko do zeme, Ner-Tiriani pohana Dnaaja strávil dračí oheň, Astaronov meč rozpustila dračia krv, Oristov meč explodoval po zrážke s ohnivým štítom a Dhukh Grrelov meč sa podarilo zachrániť aj napriek tomu, že horel v mohyle z mŕtvych tiel po Bitke piatich mečov. I keď legenda bola v niektorých ohľadoch nepresná, zdá sa, že okrem Dhukh Grrelovho meča by bolo najjednoduchšie "vrátiť do hry" Mtwangov meč - stačí si spomenúť trebárs na Pána Prsteňov a na meč Andúril, ktorý bol vykovaný z úlomkov Narsilu...

Nechcem však predbiehať ani vytvárať konšpiračné teórie. Chápem, že prítomnosť dvoch Ner-Tiriani v bitke pri Tarose bola zatiaľ načrtnutá len v hrubých rysoch a ich príbeh ešte nemusí byť celkom dopracovaný. Potešilo by ma však, keby mi niekto z autorov mohol potvrdiť aspoň to, či Dhukh Grrelov meč bude jedným z nich.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: pá září 23, 2011 21:23 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Dnaajuv meč určitě také přežil, protože Dnaaj přece vůbec nezemřel a dožil spokojeně mezi svými kmeny Smile viz Stíny jihu Smile

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iskar
Zaslal: so září 24, 2011 7:45 Citovat
Založen: 30.3.2010 Příspěvky: 60
Áno, to je jedna z tých nepresností, ktoré boli spomenuté v mojom predchádzajúcom príspevku. Preto som aj napísal Dnaajovo meno s dvoma "a" a nie s jedným, ako bolo uvedené v legende. Wink Je však trochu zvláštne, že o Dnaajovom meči sa Stíny jihu vôbec nezmieňujú, hoci išlo o vzácny artefakt, ktorého osud by rozhodne nemal zostať neznámy (a to aj vtedy, ak by sa niekam stratil, podobne ako Dhukh Grrelov meč).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: so září 24, 2011 10:06 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
No, já myslím že sem tam nějaká nepřesnost je a všichni to vědí, nebudeme si nic zapírat. Ale uvědomte si, že když se píše nějaký modul, tak se musí myslet na 10 modulů, které byly vydány předtím => obsah informací vepsaný na víc jak 1000 stránek A4. To prostě jedna hlava neuhlídá. Navíc autoři se obměňují, čili ten co prve psal třeba o mečích, už v týmu není, a třebas ani nepředal info dál... Takže, né že by sme v tom měli bordel, ALE sem tam nějaká nepřesnost unikne. Myslím, že není proto potřeba v těch detailních nepřesnostech tolik rýpat Rolling Eyes

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Iskar
Zaslal: so září 24, 2011 12:55 Citovat
Založen: 30.3.2010 Příspěvky: 60
Ja v tom nevidím problém, práve naopak, páči sa mi to. Dodatočné informácie k legendám nevnímam ako odstraňovanie nepresností, ale ako dopĺňanie kamienkov do mozaiky. Keď napríklad vyšlo najavo, že Narian nebola pri Veľkom zemetrasení spálená bleskom, ale zahynula v dôsledku čerpania magickej energie zo seba samej, bolo to ako nečakané odhalenie malého tajomstva, ktoré bolo dovtedy len naznačené... To isté platí aj o príbehu o Piatich nerozlučných. Neprekáža mi, že v niektorých bodoch sa rozchádza so skutočnosťou (to je predsa pre legendy typické) a vôbec nemám v úmysle spochybňovať prácu autorov, len ma zaujíma, ako to bolo naozaj s jednotlivými Ner-Tiriani.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 102 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.