Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Gilgalad
Zaslal: út červen 21, 2011 20:17 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
zloděj slavoj napsal:
Můžete prosím sem dát obálku knihy Zpívající meč: Čajový drak a kočičí démon až bude hotova. Moc díky. Ilustrace z knihy se mi líbí.
Zatím se asi ještě nevím, kdy tato kniha výjde? Hodně zdaru.


Slavoj: určitě sem obálku dáme, před víkendem mi Roman Kýbus psal, že ji má rozpracovanou.
Termín vydání souvisí s dokončením obálky:) Jinak je vše nachystáno k tisku. Jak budu vědět víc, hodím to sem.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aloone
Zaslal: út červenec 12, 2011 16:36 Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 32
Přeju pěkný podvečer.

Měl bych velký zájem o některé vydání asterionu, například o Oblohu z listý a drahokamů. Je vůbec ještě nějaká šance dostat do rukou tyto staré moduly? Nějaké dotisknutí?

Děkuji za odpověd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: st červenec 13, 2011 19:48 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Aloone napsal:
Přeju pěkný podvečer.

Měl bych velký zájem o některé vydání asterionu, například o Oblohu z listý a drahokamů. Je vůbec ještě nějaká šance dostat do rukou tyto staré moduly? Nějaké dotisknutí?

Děkuji za odpověd.


Altar měl k mání ještě několik kusů Vzestupu temných bohů.
O dotisky stojíme, měly by obsahovat aplikace na Drd II. Rýsují se Nemrtví a světlonoši - je to zatím v jednání.
_________________

Do dokončení obálky ke Zpívajícímu meči ještě pořád něco chybí, Roman vábí múzy.
Oproti tomu ke sborníku Hry s příběhem: Ocel a krev, který chystáme na příští rok, obrázek na obálku už máme:)

http://romankybus.cz/images/fp.html

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: pá červenec 15, 2011 18:38 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Zdarvím, v článku o pivu přibyly dvě zajímavé myšlenkové bytosti. Rád bych je někdy použil do svých dobrodružství. Budete je aplikovat na DRD+ a klasické DRD?
Jestli tomu dobře rozumím, budete dělat i aplikace na DRD II? Pokud ano, budete je umisťovat na web? Nebo si musím koupit všechny moduly znovu? Very Happy
Diky za odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so červenec 16, 2011 8:56 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Věřím, že pokud hezky poprosíme našeho aplikátora, milerád s aplikacemi na loboga a drubana pomůžeWink Co se aplikací na DrD2 týče, o jejich výsledné podobě se v současnosti bavíme... a myslím, že minimálně některá odhalení by mohla být pro vás velmi překvapiváSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aloone
Zaslal: po červenec 18, 2011 21:27 Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 32
Ahoj lidi,

měl bych jeden dotaz ohledně drd+ a kněze. Zná kněz skrytost svých vlastních pocitů? Aniž by si házel nějaké hody či tak něco? Jedná se především o úžívání schopnosti Trans, u které kněz pohybuje svýma citama.

Díky za odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: po červenec 18, 2011 21:51 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Odkázal bych tě spíš na autory DrD+, protože tohle určitě nespadá pod kompetence Asterionu. Jediný problém je, že z pluskových tvůrců už asi nikdo aktivní není...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aloone
Zaslal: po červenec 18, 2011 22:06 Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 32
Chápu no, jenže nevím kam bych to jinam napsal. Doufal jsem, že někdo mě tu poradí kdo s tím má zkušenosti : )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: po červenec 18, 2011 22:43 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
pluska jsem nehrál 2 roky minimálně, ale tuším, že skrytost pocitů nezná kněz buď přesně a jen tuší, nebo je zná a nebo k tomu je použitelná vlastnost trans... Jedna z těhlech možností, projdi pravidla jeslti o tom není zmínka, případně se koukni na Lopuch.cz tam bejvalo nějaké forum na dotazy apodobně a jinak nenajdeš li nic, řiď se vlastním uvážením a rozumem, to jest nejlepší =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Shark
Zaslal: út červenec 19, 2011 6:29 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Aloone napsal:
Ahoj lidi,

měl bych jeden dotaz ohledně drd+ a kněze. Zná kněz skrytost svých vlastních pocitů? Aniž by si házel nějaké hody či tak něco? Jedná se především o úžívání schopnosti Trans, u které kněz pohybuje svýma citama.

Díky za odpověď.


Zkus se zeptat zde: http://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?f=238&t=6661
Je tu i odkaz na starší diskuse z Lopuchu, tam se odpovědi dočkáš asi nejsnáze.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aloone
Zaslal: út červenec 19, 2011 12:19 Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 32
Všem díky za rady : ) už jsem to snad vyřešil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aloone
Zaslal: út srpen 02, 2011 22:20 Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 32
Ahoj lidi,

potřeboval bych radu, jak řešíte přestupy na lvly v drd + a na asterionu. Provádí vaši hráči nějaké cvičení jako v pravidlech 1.x? : )

Díky za odpovědi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: st srpen 03, 2011 14:16 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Ahoj, Hele, vezmi si to takhle... jsou věci, které se dají naučit a jsou věci které se naučit nedají...

Třeba kouzla... u kouzleníků a theurgů je to celkem jasné... může se jim zvýšit magenergie, nebrat staty, zvýšit level přítelíčka.... ale pokud seobu netahají grimoár kouzel, musí hold dojít do nějaké univerzity a tam si kouzla nastudovat...

Podobně to bude asi u bojovníka... pokud neřekne "tak, viděl sem tu a tu fintu a budu si ji zkoušet, tejden zůstanu v týhle vesnici a támhle na tom kopci každý ráno budu cvičit fintu"

takový hraničář to má snazší, ten se učí v přírodě kde většinou přebejvá a zloděj... město...

Prostě doporučuju udělat tak trochu ten přestup "postupný" úměrně k tomu, jaké schopnosti a dovednosti se hráči chtějí naučit... užij dohody s hráčema... určitě se doohdnete na tom, co se dá naučit bez výcviku, co ne... případně se dohodněte i na tom, zda-li nějakou dovednost hráč používal během hry.. pokud ano, taktéž může mít právo si ji zlepšit...

Případně pokud byly několik dní u lesních elfů, mohou si bez "výcviku" přihodit jazky-elfština a tak dál =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Aloone
Zaslal: st srpen 03, 2011 16:43 Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 32
Jo díky, přesně takovou představu o tom mám. Teďka ještě přesvědčit hráče, že fakt není normální, aby se automaticky ocitli na nové úrovní s novýma dovednostma a skillama : ))

Dále bych chtěl poprosit někoho, kdo si dal práci s vytvořením kalendáře na asterion, s rozdílama mezi lendorem a tarou. Tudíž obrácenej kalendář. Pokud by se tu někdo takovej našel a měl nějakou aplikaci na to, ozvěte se mě prosím. Hodně by jste mě tím usnadnili práci.

A ještě jedna věc, chtěl bych se nějak dostat k rozšířením asterionu, která už nejsou v prodeji. Například nemrtví, písky, obloha atd. Pokud by někdo kdo už nějak aktivně nehraje a nepotřebuje je k dispozici plnou verzi nějakého takového rozšíření a prodal by ho, ozvě te se mě v soukromé zprávě.

Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: st srpen 03, 2011 18:03 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Kalendář mám jenom takový no... homemade z roku cca 2002, kerslenej na čtvrtku, vybarvovanej pastelkama... ale asi by se to nějak dalo udělat... jen jsem tam zapomněl dát 10 svátků... které se nepočítají do celkových měsíců.... dneska to nesthám možná zítra bych to mohl hodit pod scan...

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 101 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.