Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vojenství a umění  ~  Předběžná diskuse

Gilgalad
Zaslal: st září 29, 2010 9:24 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Deli napsal:
A měl bych jeden dotaz. Mám nakoupeny nějaká ty knížky z prostředí Asterionu a jednu zrovna rozečtenou a chtěl bych případně poděkovat autorům. Kam, aby se to k nim doneslo? Very Happy


To my děkujeme:) Člověku udělá radost, když ví, že dělá radost:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: pá říjen 01, 2010 16:22 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Hlavní problém přispívání do Pevností apod. je v tom, že už dosud bylo poměrně obtížné Pevnost nějak "zaplácnout", protože všichni prostě nemáme dost času (respektive ho nechceme obětovat zase celý Asterionu). A teď hodláme vlastně ještě zvýšit aktivitu (s tím weben např.), takže toho budeme mít ještě více.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: st říjen 06, 2010 11:53 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Z jednání o podobě modulu vzešla, pro mnohé z vás, dobrá zpráva - dobrodružství vyjde v tištěné podobě a bude přímo součásti modulu, jak tomu bylo v ZZS.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: st říjen 06, 2010 12:40 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Tak to je opravdu velice dobrá zpráva. Nebyla by v zásobě ještě jedna určitá- že nový modul přece jen vyjde před vánocema? Asi ne co.
Sad)
A teď vážně: Na nový modul se moc těším. Ukázky v Pevnosti mě pěkně navnadili. Dál pilně pracujte jako mravenečkové, ať se mi fanoušci máme na co těšit. Smile Jo srandičky to je moje.

Pohled do křišťálové koule:
Myslíte, že ještě ke konci roku 2011 vyjde modul Krajiny za obzorem II. a nebo to pokládáte za nerealistické? Jo věštění, to minikdy nešlo.

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Temná kápě
Zaslal: pá prosinec 24, 2010 0:22 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
"Nerad to říkám, ale" ilustrace titulní strany modulu vypadá PECKOVĚ! Cool
Slušná kompenzace za ten suchej název... Twisted Evil

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zanaar
Zaslal: pá prosinec 31, 2010 17:23 Citovat
Založen: 30.10.2009 Příspěvky: 16 Bydliště: Morava
Zdravím,

už jsem se na to jednou ptal v diskuzi ke Krajinám za obzorem...

Chtěl bych vědět, jestli v modulu Pro smrt a slávu bude zpracována Zylova elitní garda a Kharovi Zatracení? Já už jsem si je sice zpracoval, ale přeci jen mi to nedá a rád bych věděl jestli se můžu na ně těšit v modulu. Question

Jinak obálka k modulu vypadá luxusně Razz Ale ti jezdci na Modrých vlcích nejsou skřeti že Rolling Eyes

Pak jsem se chtěl zeptat k Asterionu obecně. Neplánujete založit "fanshop"? Kde by se prodávaly originální předměty ze světa Asterionu. Třeba taková Rumova Bolístka (plácačka) na rum by mohla být hitem příštích Vánoc. Very Happy Nebo sběratelské figurky drakolidí a různých postav Asterionu (Alwarin, Hrobníci atd...). Nevím kolik má Asterion díky modulům fanoušků, ale díky knížkám jich podle mě dost přibylo. Půjčil jsem je kamarádovi a ten z nich byl nadšen (a to předtím nevěděl co je to Dračí doupě a Asterion).

Na závěr přeji všem do Nového roku zdraví a úspěch. Autorům pak zvláště plodný rok a ať vydavatelé poslouchají a bez řečí vydávají.


P.S. Ještě bych měl prosbu, nešlo by dříve informovat o dobrodružstvích, která vyjdou v pevnosti? Poslední avizo se tu tuším objevilo na začátku prosince a to už mi říjnovou pevnost vyprodali. Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: po leden 03, 2011 12:15 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Zatracení se v modulu objeví, ovšem Zylova elitní garda nikoliv. Co se týče fanshopu - dobrý podnět k zamyšlení, nicméně nad figurkama uvažuje již delší dobu Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: út leden 18, 2011 12:06 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Tak já mám menší dotaz, někde jsem četl, dotaz na autory, jeslti bude zpracováno ve VU povolání rytíře/paladina...
Chtěl jsem se zeptat, zda-li něco takového plánujete či vůbec... pokud ano, chtěl jsem jen nabídnout pomoc. Je to asi 3 roky co jsem se pokoušel sestavit vlastního rytíře, nedodělal jsem ho... To ale přesto nevadí, protože i tak bych mohl předložit své nápady autorům, kteří by si z nich mohli odebrat tolik inspirace kolik by chtěli...

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
miloslav.zaoral
Zaslal: út leden 18, 2011 12:27 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Povolání rytíř pro DrD 1.6 zpracován nebude, ale pokud k tomu něco máš, tak pošli a pokud to bude dobré, mohli bychom to umístit např.na stránky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: út leden 18, 2011 12:32 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Tak rád pošlu, na mail? Zatím to opravdu není hotové, ale do 6. úrovně to jakž takž slušně funguje, i když tma je pár věcí, které jsou někomu přijdou přesílené a někomu ne (mě) protože například na váhu se moc nehraje, tak tam má rytíř velký bonusy...

Tak mi kopni svůj mail prosím, a já ti to obratem pošlu.

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: út leden 18, 2011 14:27 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...vzhledem k tomu, že hodně CP na Asterionu je popsáno jako rytíř (resp. bojovník (rytíř)), tohle povolání by stálo za to rozepsat Wink sám jsem to zkoušel, ale nikdy mi výsledek zcela nevyhovoval, tak snad by "oficiální" model dopadl lépe (jako např. u lovců přízraků, ti vyšli skvěle!!) Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
speedy
Zaslal: so březen 12, 2011 17:49 Citovat
Založen: 31.3.2010 Příspěvky: 24
Můžu se zeptat, jestli už se ví, kdy asi tak VaU vyjde???

_________________
Životnost celé mé říše záleží na jediné řece, to pomyšlení mi někdy nedá spát.
Zurkhen Černý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: so březen 12, 2011 20:10 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
modul by měl vyjít v dubnu - uděláme pro to maximum, aby tomu tak bylo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: čt květen 05, 2011 18:06 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
S určitostí oznamujeme, že modul Pro smrt s slávu, vyjde ve druhé polovině tohoto roku. Přesný termín ještě stanoven není. Za zdržení se ještě jednou velice omlouváme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: út únor 19, 2013 11:44 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Chtěl jsem se zeptat, vyjde někdy na webu dobrodružství, které k tomuto modulu mělo být? Díky

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.