Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Gilgalad
Zaslal: st listopad 24, 2010 10:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
To zloděj slavoj: Ještě dolaďujeme podrobnosti, ale už je jisté, že Hry s příběhem vyjdou u Mytaga. Tiskárny teď mají plno, takže nejspíš krátce po Vánocích - během ledna. Tento týden bychom mohli vědět víc.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: st prosinec 01, 2010 20:19 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Gilgalad napsal:
To zloděj slavoj: Ještě dolaďujeme podrobnosti, ale už je jisté, že Hry s příběhem vyjdou u Mytaga. Tiskárny teď mají plno, takže nejspíš krátce po Vánocích - během ledna. Tento týden bychom mohli vědět víc.


Tak to se opravdu moc těším.
Chtěl bych s zeptat co právě ještě doplňujete a upravujete na novém modulu Pro smrt a slávu(texty, vnitřní ilustrace, obálka)?
Jsem zvědavý jako želva na jeho obálku. Neplánujete ji ukázat ještě letos na svých stránkách či v časopise Pevnosti?
Ukázky z modulu v Pevnosti mě velice zaujaly a líbili se mi.

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: čt prosinec 02, 2010 6:42 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Dolaďují se jak texty, tak ilustrace. Obálka je téměř hotová a až bude, tak se s ní určitě pochlubíme... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: st prosinec 15, 2010 21:37 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Tak Hry s příběhem: Zločin a trest by měly vyjít na přelomu ledna a února příštího roku.
Dáváme s Mytagem dohromady předběžný ediční plán a dohodli jsme se, že Hry s příběhem budou tvořit samostatnou knižní řadu (za přibližně rok bychom rádi opět navázali souborem příběhů z rozličných českých - a třeba i slovenských RPG světů, tentokrát na téma válečník, bitvy, hrdinství...)

Asterionská řada bude nadále vycházet ve stejném formátu, jaký znáte, prvním titulem u Mytaga bude Zpívající meč: Čajový drak a kočičí démon - vyjít by mohl do letních prázdnin.

Rádi bychom ve druhém pololetí příštího roku zvládli ještě další dvě knihy - Čenis píše příběhy vojáka Brubse (asarijský dobrodruh z Cest snů) a já pracuji na hrobnících.

Tak uvidíme, jestli nám síly a múzy zachovají přízeňSmile

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: pá prosinec 17, 2010 7:14 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Gilgalad: přeji inspiraci! Nějaké knížky od vás mám už přečtené a pokud člověk hraje na Asterionu, vyloženě se to hodí. Smile Další, prosím!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: út prosinec 21, 2010 10:06 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Deli napsal:
Gilgalad: přeji inspiraci! Nějaké knížky od vás mám už přečtené a pokud člověk hraje na Asterionu, vyloženě se to hodí. Smile Další, prosím!


Děkujeme, budeme se snažit:)
Na úvodní stránce jsme přidali předběžný ediční plán nakladatelství Mytago, u kterého nyní bude Asterion komplet vycházet.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: út prosinec 21, 2010 19:30 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Ten nový obrázek v edičním plánu patří k jarnímu modulu? Nenahráli byste ho tam ve větším rozlišení?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út prosinec 21, 2010 23:59 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...taky se připojím k prosbě Smile vypadá moc hezky!!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Cenis
Zaslal: st prosinec 22, 2010 0:39 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerik napsal:
Ten nový obrázek v edičním plánu patří k jarnímu modulu? Nenahráli byste ho tam ve větším rozlišení?


ano je, zobrazuje tzv, Taroskou tapiserii :-)
v lepsim rozliseni jiz brzy

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sadaam
Zaslal: st prosinec 22, 2010 2:54 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...já si říkal, že ty hradby jsou mi nějak povědomé Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gilgalad
Zaslal: st prosinec 22, 2010 13:02 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Tak obrázek od Milana Vavroně si můžete prohlédnout na úvodní stránce. Ještě přibude nadpis a logo, tradiční rámeček zřejmě tentokrát nahradí lem gobelínu:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: čt prosinec 23, 2010 8:06 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Gilgalad napsal:
Tak obrázek od Milana Vavroně si můžete prohlédnout na úvodní stránce. Ještě přibude nadpis a logo, tradiční rámeček zřejmě tentokrát nahradí lem gobelínu:)



Obálka nového modulu vypadá velice pěkně.Netradiční pojetí motivu vojenského a uměleckého. Říkal jsem si, kde jsou ty umělci, ale Cenis mi to osvětlil-Taroská tapiserie. Nenamaloval tento obraz náhodou TURGUL HNĚDÝ? Shocked

Tak to se opravdu příští rok máme na co těšit: 4 knihy a nový modul to bude Asterionský rok. Very Happy Díky, díky. Už se nemůžu dočkat. Very Happy

Přeji všem fanouškům sci-fi a fantasy klidné,veselé a spokojené vánoční svátky a hodně zdaru v roce 2011.
Tvůrcům Asterionu navíc přeji spoustu nových fanoušků. Taky aby se jejich díla dobře prodávala a aby je jejich práce pořád tak bavila.
Kéž nad vámi neustále bdí Mirtal a inspiruje vás.

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwe
Zaslal: čt prosinec 30, 2010 22:51 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Narazil jsem na menší problém, ale nevím do jakého fora to umístit. Jde o povahu alchymistické magenergie - představuju si ji podle toho, jak vypadal zdroj; destilací netopýřích křídel vznikne magický prášek, který může být součástí lektvaru, rozmíchán do střelného prachu v rachejtly atd. Stejně tak třeba destilací kapaliny další kapalina (ale o hustotě rtuti). Nicméně jsem narazil na přesun magenergie do vazebního krystalu atd. Připomíná tedy magenergie původní substanci nebo vypadá spíše jako vzpomínky ve Harry Potterovi?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery
Zaslal: pá prosinec 31, 2010 7:15 Citovat
Založen: 11.11.2009 Příspěvky: 73
Já mám také dotaz. Kde se vzalo trpasličí město Kargat? Přiznám se, že jsem zatím ve Stínech Jihu na začátku, takže možná to tam je. Ale v tom případě kam se poděl Gweg? To bylo třetí město na mapě Dálav.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: pá prosinec 31, 2010 11:05 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Fery napsal:
Já mám také dotaz. Kde se vzalo trpasličí město Kargat? Přiznám se, že jsem zatím ve Stínech Jihu na začátku, takže možná to tam je. Ale v tom případě kam se poděl Gweg? To bylo třetí město na mapě Dálav.


Gweg neni mesto, ale řeka - zmíněná pouze v HM. v části Nové moře: "Byly potopeny dvě pirátské lodě na moři a tři další zničeny i se základnou v ústí řeky Gwegu, asi šedesát kilometrů jižně od trpasličího města Kraz."

Kargat je nové měsro stavěné od roku 848 poblíž Zelezných dolů, zmínka o výstavbě je v kronice PP: "• Trpaslíci založí své třetí sídliště v Zelanských vrších, Kargat, asi sto padesát kilometrů jižně od Kwesaru"

popsán je v Čase temna:"N.14.4 Kargat
Nejmladším trpasličím městem v Zelanských vrších je Kargat, založený teprve roku 848. Oproti Krazu a Kwesaru leží více na jih, ve středních Zelanských vrších, tedy na hranici hevrenského území. Trpaslíci doufají, že v blízkosti Železných dolů také naleznou lintir a hlavně zde budují město, aby si zajistili své pozice při dobývání jižních Zelanských vrchů na hevrenech.
Kargat obývají trpaslíci klanu Ebeldů a králem hory je Thuruar, který podepsal s almendorským králem Waldenem smlouvu o spojenectví proti hevrenům, za což almendorské lodě na Taru dopravují ebeldské trpaslíky z jejich původních sídlišť v Obřích horách.
Kargat zatím není nic víc než věnec povrchových opevnění, masivní brána, zdobená výjevem Berembringu, sídelního města trpaslíků na Lendoru, a jedno jediné dokončené patro. Zatím je spíše pevností a kasárnami než městem, stálých obyvatel je zde jen devět stovek a jsou to většinou stavitelé, zedníci a dělníci. Kromě toho je ale město vždy plné vojáků bojujících s hevreny a slouží i jako hlavní trpasličí špitál."

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 93 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.