Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Gilgalad
Zaslal: út říjen 12, 2010 14:52 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
To zloděj slavoj: Nemohu slíbit, jestli se to podaří do konce roku - Roman Kýbus teď zrovna začíná malovat obálku a obrázky, může se to protáhnout (resp. sazba a tiskárna nemusí stíhat).
Jak bude něco k nahlédnutí, hodím to na stránky:) Sám se moc těším - to, jakým způsobem Roman umí zachytit "mé sny", je pro mě vždycky ta největší odměna:) Někdy mám pocit, že vlastně píšu jenom proto, abych pak mohl vidět Romanovy obrázky:))

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: út říjen 12, 2010 18:02 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
To zloděj slavoj: Nemohu slíbit, jestli se to podaří do konce roku - Roman Kýbus teď zrovna začíná malovat obálku a obrázky, může se to protáhnout (resp. sazba a tiskárna nemusí stíhat).
Jak bude něco k nahlédnutí, hodím to na stránky:) Sám se moc těším - to, jakým způsobem Roman umí zachytit "mé sny", je pro mě vždycky ta největší odměna:) Někdy mám pocit, že vlastně píšu jenom proto, abych pak mohl vidět Romanovy obrázky:))

Co se dá dělat, ale já věřím na zázraky. Smile
Pan Roman Kýbus je opravdu pan umělec. Taky je jeden z vyvolených a oblíbenců Mirtal. Ale bez skvělého textu by radost z obrázků byla poloviční.
Obojí jako celek to je teprve zážitek. Hluboce smekám.

Taky bych chtěl poděkovat všem, cose podíleli na vzniku ASTERIONU. Velice ste můj život obohatili a já jsem vám velice vděčný.
Kéž za vámi vždy stojí celá SEDMNÁCKA a TEMNÁ DESÍTKA VÁM JDE Z CESTY.

Práce pofesionála se nezapře. Jak říká strýček Fido: Stačí se podívat na práci kata. Představa, že vám má bát sťata hlava a kat se už na po 8 nemůže pořádně trefit, je dost hrozná představa. To si tu hlavu raději useknete sami. Twisted Evil

S mnoha pozdravy Slavoj Hvížďala, LIŠÁK Z RADOVAN

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po říjen 25, 2010 13:58 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Nejsem si jistý,jestli se to už někdy neřešilo,ale kdo jsou ,,neviditelní poutníci" o kterých je zmínka v kronice v modulu ZHZM?Dělám si teďka pořádek v modulech a článcích a o nich snad už poté jindy zmínka neníSmile

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: út říjen 26, 2010 22:54 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Kenny napsal:
Nejsem si jistý,jestli se to už někdy neřešilo,ale kdo jsou ,,neviditelní poutníci" o kterých je zmínka v kronice v modulu ZHZM?Dělám si teďka pořádek v modulech a článcích a o nich snad už poté jindy zmínka neníSmile

- mám stejný problém, taky jsem si tím jistou dobu lámal hlavu, než jsem to z ní vypustil. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne listopad 07, 2010 14:53 Citovat
Založen: 17.4.2006 Příspěvky: 63 Bydliště: Praha
Ke starsim dotazum ohledne kockovitych selem na Asterionu:

Levhart (viz Leopard aplikace CT)

Totem pro hranicare (DrD+)

Bonusy: +1 + PX Rch, +2 + PX Nebezpecnost

Utok ze zalohy: Pokud utocis na soupere ze zalohy, ziskas bonus +3 k ZZ.



Puma (DrD 1.6)
Zivotaschop.: 6
Útocné císlo: (+2 + 3) = 5 (drápy) +
(+2 + 4/+4) = 6/+4 (tlama)
Obranné císlo: (+4 + 2) = 6
Odolnost: 11
Velikost: B
Bojovnost: 6
Zranitelnost: zvíře
Pohyblivost: 16/šelma
Vytrvalost: 9/šelma
Inteligence: 1
Poklady: nic
Zku?enost: 350

Puma (DrD+)
Vlastnosti: +3/+9/−10/−7/−7/+5
Odolnost: +4
Výdrž: +0
Rychlost: +7*
Smysly: −2/+1/+6/+5/+3
BČ: +8
ÚČ: +5
OČ: +6
Ochrana: 0
Zranění: 5 S drápy a zuby
Velikost: +0
Rozměry: 0,6 m / 1,5 m

Totem pro hranicare (DrD+)

Bonusy: +1 + PX Rch, +2 + PX Krasa

Skokan: Pri hodu na skok do dalky ci do vysky ziskas bonus +3.


Gepard (DrD 1.6)
Zivotaschop.: 5
Útocné císlo: (+1 + 3) = 4 (drápy) +
(+1 + 4/+3) = 5/+3 (tlama)
Obranné císlo: (+4 + 1) = 5
Odolnost: 8
Velikost: B
Bojovnost: 6
Zranitelnost: zvíře
Pohyblivost: 20/šelma
Vytrvalost: 7/šelma
Inteligence: 1
Poklady: nic
Zku?enost: 200

Gepard (DrD+)
Vlastnosti: +1/+8/−10/−7/−8/+4
Odolnost: +2
Výdrž: -1
Rychlost: +9*
Smysly: −1/+1/+5/+6/+3
BČ: +7
ÚČ: +5
OČ: +6
Ochrana: 0
Zranění: 5 S drápy a zuby
Velikost: +0
Rozměry: 0,7 m / 1,3 m

Totem pro hranicare (viz RD)

Bonusy: +1 + PX Rch, +2 + PX Krása

Sprinter: Při výpočtu pohybové rychlosti při sprintu si
počítáš bonus +41 místo +36.

_________________
Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: po listopad 08, 2010 10:27 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Deli napsal:
Kenny napsal:
Nejsem si jistý,jestli se to už někdy neřešilo,ale kdo jsou ,,neviditelní poutníci" o kterých je zmínka v kronice v modulu ZHZM?Dělám si teďka pořádek v modulech a článcích a o nich snad už poté jindy zmínka není:)

- mám stejný problém, taky jsem si tím jistou dobu lámal hlavu, než jsem to z ní vypustil. :-D



Vypada to, ze ani nikdo ze soucasnych autoru nema tucha, o co jde. A ti neaktivni si to uz nejspise nepamatuji, takze nema cenu se jich ptat. Proto je to sance pro PJ vymyslet si pod tim cokoliv :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: po listopad 08, 2010 11:17 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Kenny a Čenis: náhodou tucha mámSmile Ale nevím, zda to sem dávat - je to přece jen informace vhodná pro vypravěče a gamemastera.
Naznačím, že to souvisí s Drikem a jeho královstvím v Jižním hvozdu - zbytek nechť si domyslí PJ;)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po listopad 08, 2010 13:41 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To jsem taky tipoval,že to bude mít něco společného s Jižním hvozdem,když třeba Drik rád používá neviditelné špehy Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: út listopad 09, 2010 13:57 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Mnohokrát děkuji Nazareiovi za kočkovité šelmy. Konečně jsem se dočkal. Very Happy Udělalo mi to obrovskou radost. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: st listopad 10, 2010 7:31 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Ještě se asi neví, kdy přesněji výjde Hry s příběhem: Zločin a trest?

Když tedy se plánuje útlum článků ze světa Asterionu pro časopis pevnost, znamenáto, že na vašich stránkách přibude kolonka povídky, kam je budete každý druhý měsíc uveřejňovat? Týká se to i dobrodružství? To zmizí z pevnosti i část zvaná Dech draka?
S tím ústupem z pevnosti je to škoda, ale chápu, že máte i jiné a mnohdy důležitější aktivity. Sad Co se dá dělat.

Díky

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: st listopad 10, 2010 7:52 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Ne, Dech draka z Pevnosti nezmizí. To jen my budeme svoje úsilí více směřovat na web. DD využijeme pro reklamní kampaň chystaných modulů...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: st listopad 10, 2010 13:15 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
To zloděj slavoj: Hry s příběhem a vůbec celá asterionská řada pravděpodobně doznají ještě jedné změny. Budeme možná rekordamani - během jednoho roku vystřídáme tři nakladatele:)
Jednáme s Mytagem, že bychom u nich sjednotili herní i knižní řadu. Dokonce se rýsuje možnost obnovení projektu gamebooků, Mytago je ochotné jít i do dalších zajímavých projektů.
Ještě nevíme, nakolik se to projeví v příp. termínu vydání jednotlivých titulů. Nejsme profi obchodníci, Asterionem se neživíme, tak podle svých možností hledáme způsob, jak Asterion "zabezpečit" na delší dobu.
Prožíváme teď docela bouřlivé období, ale uděláme maximum, aby Hry vyšly co nejdříve.
Platí, že jakmile budeme vědět více, dáme to sem na web:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: st listopad 10, 2010 13:51 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Gilgalad napsal:
To zloděj slavoj: Hry s příběhem a vůbec celá asterionská řada pravděpodobně doznají ještě jedné změny. Budeme možná rekordamani - během jednoho roku vystřídáme tři nakladatele:)
Jednáme s Mytagem, že bychom u nich sjednotili herní i knižní řadu. Dokonce se rýsuje možnost obnovení projektu gamebooků, Mytago je ochotné jít i do dalších zajímavých projektů.
Ještě nevíme, nakolik se to projeví v příp. termínu vydání jednotlivých titulů. Nejsme profi obchodníci, Asterionem se neživíme, tak podle svých možností hledáme způsob, jak Asterion "zabezpečit" na delší dobu.
Prožíváme teď docela bouřlivé období, ale uděláme maximum, aby Hry vyšly co nejdříve.
Platí, že jakmile budeme vědět více, dáme to sem na web:)


To miloslav.zaoral, Gilgalad moc děkuji za nové informace. Jenom jsme byl zvědavý.

To jednání s Mytagem má logiku, jen by byla škoda, kdyby kniha Hry s příběhem vyšla až v příštím roce. Nevim jak ostatní, ale já se na ni velice těším. Držím palce, aby vám to vše vyšlo.
Hodně štěstí.
Very Happy

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: ne listopad 21, 2010 0:06 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
perilonská ostří - možná už to tady někde je, ale nemůžu to dohledat - počítají se mezi "mečové" zbraně (kvůli šermířským zvl. schopnostem, vícenásobným útokům atd...)?? dík Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
zloděj slavoj
Zaslal: st listopad 24, 2010 7:25 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Všiml jsem si, že na stránkách Zoner Press už zmizela ikonka Asterion. Že by byla dohoda s Mytágem ohledně vydávání knih ASTERIONSKÉ ŘADY na spadnutí? To by bylo dobře. Snad se vám podaří dohodnout vše, co máte v úmyslu.
Zajímalo by mě, zda se ještě v nové pevnosti 1/2011, která má vyjít 29.12. 2010, budou nějaké články a povídka z Asterionu. Nebo už platí to, že se soustředíte na své stránky? Bylo by pěkné, kdyby jste v příštím roce opět uspořádali nějaké setkání s fanoušky?
Pro Sadaama: Pokud si vzpomínám dobře, tak jo. Ale ještě se raději po tom podívám do modulů.

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 92 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.