Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Knihy

Jaký je váš oblíbený autor?

A. Sapkowski   [ 30 ]  
34%
  34%
J.R.R. Tolkien   [ 28 ]  
32%
  32%
S.R. Green   [ 0 ]  
0%
  0%
T. Pratchett   [ 18 ]  
20%
  20%
Jiný...   [ 10 ]  
11%
  11%

Celkem hlasů : 86
Tenaka-Chan
Zaslal: st prosinec 03, 2003 17:50 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Kdo mi poví co je to ten nekroskop. Kolik to má dílů, kdo to napsal, kolik to stojí, kde se to dá sehnat jestli vůbec?????????
PS: Doufám že to není moc úchylný.....(myslím tu knížku)

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Galahad
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 7:16 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 56 Bydliště: Toho času Minkor
No aspoň v hrubom. Nekroskop je kniha o človeku, ktorý dokáže zachytiť myšlienky mŕtvych ľudí (na rozdiel od nekromanta s ním mŕtvi komunikujú dobrovoľne, ba až radostne Very Happy ). No a tento pán od nich získa mnoho vedomostí, ktoré využíva pri svojej práci v špeciálnom oddelení britskej tajnej služby atď.... vampyry v ruskej tajnej službe, studená vojna, cesty v astrálnom priestore, oživení mŕtvi, cesty časom, rumunské hrady, nové pohľady na vampyrov ako na parazitov, skvelá atmosféra...
Nie úchylné to nie je, je to fakt dobré. Dielov to má dosť. Ak chceš, pošlem ti prvý mailom, ak dáš nejakú adresu (má asi 800kilov). Neboj, je v češtine.

_________________
Váš problém - moja príležitosť.
-Galahad, erinský lovec odmien-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Pastel
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 10:09 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Ad Nekroskop: Ja som čítal len prvé dve, ale boli dobré. Čo sa mi nepáčilo, že sa z neho postupne stával superhrdina so superschopnosťami (a to nemám príliš v láske) ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 18:27 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Galahad napsal:
No aspoň v hrubom. Nekroskop je kniha o človeku, ktorý dokáže zachytiť myšlienky mŕtvych ľudí (na rozdiel od nekromanta s ním mŕtvi komunikujú dobrovoľne, ba až radostne Very Happy ). No a tento pán od nich získa mnoho vedomostí, ktoré využíva pri svojej práci v špeciálnom oddelení britskej tajnej služby atď.... vampyry v ruskej tajnej službe, studená vojna, cesty v astrálnom priestore, oživení mŕtvi, cesty časom, rumunské hrady, nové pohľady na vampyrov ako na parazitov, skvelá atmosféra...
Nie úchylné to nie je, je to fakt dobré. Dielov to má dosť. Ak chceš, pošlem ti prvý mailom, ak dáš nejakú adresu (má asi 800kilov). Neboj, je v češtine.


Já si to rád přečtu. E-mail andraschko@volny.cz. Prosím, označ to jako Nekroskop.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 18:56 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Pastel napsal:
Ad Nekroskop: Ja som čítal len prvé dve, ale boli dobré. Čo sa mi nepáčilo, že sa z neho postupne stával superhrdina so superschopnosťami (a to nemám príliš v láske) ...

Když budeš číst dál, tak přijde zvrat.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Galahad
Zaslal: pá prosinec 05, 2003 12:28 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 56 Bydliště: Toho času Minkor
To Yb: OK, máš to tam.Možno aj dva razy. Prvý raz to vyzeralo ne neúspech, tak som to preposlal.
S tým zvratom je to pravda. Ani ja nemám rád superhrdinov. Možno odboťčím ale pre toto sa mi páči J.Kulhánek (teda jeho knihy nie on osobne Very Happy ). Má v knihe superhrdinu, ktorý celý čas dostáva poriadne na prdel. Tak to má byť.

_________________
Váš problém - moja príležitosť.
-Galahad, erinský lovec odmien-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yb
Zaslal: ne prosinec 07, 2003 23:48 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Galahad napsal:
To Yb: OK, máš to tam.Možno aj dva razy. Prvý raz to vyzeralo ne neúspech, tak som to preposlal.
S tým zvratom je to pravda. Ani ja nemám rád superhrdinov. Možno odboťčím ale pre toto sa mi páči J.Kulhánek (teda jeho knihy nie on osobne Very Happy ). Má v knihe superhrdinu, ktorý celý čas dostáva poriadne na prdel. Tak to má byť.


Děkuji moc, snad si najdu co nejdřív čas si to přečíst.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Xaltotun
Zaslal: po prosinec 08, 2003 11:34 Citovat
Založen: 28.9.2003 Příspěvky: 33
hoďte mi to někdo pls na satanel@seznam.cz, popis zněl zajímavě Smile

_________________
Veni, vidi, morty......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar
Zaslal: po prosinec 08, 2003 13:29 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Pce (Zatim na cestach)
Please ten Nekroskop "sharp-boss@seznam.cz"... Razz Ten popis je fakt zajímavej...
Já teďka čtu Noční Hlídku od Terryho (Pratchett pro neznalé NEZNABOHY a KACÍŘE Twisted Evil Twisted Evil ) Celkem záplava... Elánius se vrátil do minulosti... Wink

_________________
Sme přece lidé, můžeme se v klidu a míru domluvit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 08, 2003 16:19 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Musím přiznat, že jsem žádnou knihu z těch, co jste tady jmenovali nečetl. A z vašeho popisu vyplívá pouze jedna věc, okamžitě vybrat úspory a zaútočit na knihkupectví !!!!! Twisted Evil
Ještě bych se chtěl zeptat, jestli by se nějaká z těchto knih dala sehnat v knihovně, a kde by se daly ty ostatní koupit ??

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesty Hraničářů
Zaslal: po prosinec 08, 2003 17:36 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Cože Ragnare ty máš Noční hlídku?????? I ty Briute. Xillos říkal že ji budu mít hned po něm Twisted Evil

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tenaka-Chan
Zaslal: po prosinec 08, 2003 18:47 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
mě taky jednu na Tenaka@seznam.cz

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: po prosinec 08, 2003 23:30 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Sem s tím!!! Laughing krvavadyka@seznam.cz (já vim jaksi mi ten lupič vlezl do hlavy no... Laughing )

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Galahad
Zaslal: út prosinec 09, 2003 7:05 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 56 Bydliště: Toho času Minkor
Máte to tam páni. Ozaj, keď sme spri Pratchettovi, zistil som, že sa okrem nádherných českých prekladov vyplatí čítať aj originály. Až po rokoch som vyhnal chrobáka z hlavy a pochopil,prečo Mrakoplaš nosí na klobúku MÁK. V češtine to dávalo zmysel ale v origináli WIZZARD mi to unikalo. A TP je na mená pedant. Mrakoš robil v knižnici, písať by teda mal vedieť. A potom mi to dobilo. Ale v angličtine. He is not able to spell (kúzliť). He is not able to spell even the word wizard (tentoraz ako hláskovať - nádherná slovná hračka). Ak to uý dávno viete, sorry ale ja som z toho strašne vytešený.

_________________
Váš problém - moja príležitosť.
-Galahad, erinský lovec odmien-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tenaka-Chan
Zaslal: út prosinec 09, 2003 12:49 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Jo jo Mrakoplaš je extratřída a strašně se divím, že mi PJ nedovolil hrát Mrakoplaše a už vůbec mi nedovolil hrát Barbara Cohena (a já pořád nevím proč, vždit jsou oba úplně neškkodní)
Jinak dík za ten Nekroskkop!!!!!

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.