Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Městské stráže

Kenwick
Zaslal: po květen 03, 2010 10:22 Citovat
Založen: 3.5.2010 Příspěvky: 2
Ahoj.Je v nějakém modulu či někde jinde rozepsána výzbroj městských stráží na Taře?Popř.i něco o jejím fungování,stavech vojáků v jednotlivých městech apod?
Čím vybavujete stráže vy?

+asi jsem ztratil CD od Času temna, dá se někde stáhnout?

Za všechny odpovědi díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwe
Zaslal: po květen 03, 2010 14:44 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
jestli de o aplikace tak na webu asterionu
Straze? u nekterych mest je napsana posadka fungujici zaroven jako poradkova slozka. Vyzbroj je slozitejsi...
Napr v Erinu pouzivam cca 5-8 clene gardy, vyzbroj kord/rapir, velitel lehci brneni(prosivanice)
Albireo podobne velke oddily zbrane spis kratky nebo siroky mec, brneni jako v Erinu, v oddilu nekolik strelcu(kuse, luky)
Mensi mesta beru podle "divokosti" okolni krajiny, cim divocejsi tim vybavenjsi, ale spis stylem kozena zbroj, luk a sekera/mec/kopi/vidle ne zadny drahy dlouhy mece nebo rapiry a hodne obyvatel neco se zbranema neco umi...
V klidnejsich krajich byvaji sidla vetsinou domobrana-obusky apd. sem tam nejaky vyslouzili dobrodruh co muze obcas zasahnout.
U nekterych mest sou rytiri, ty si vybav podle sebe Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenwick
Zaslal: po květen 03, 2010 15:00 Citovat
Založen: 3.5.2010 Příspěvky: 2
Supr, díky moc.

Myslel jsem CD o kterém jsem se dočetl že mělo být přiloženo v krabici, ale už je to tak 3 roky co jsem jí dostal tak ani nevím jestli tam bylo.Měly by tam myslím být i mapy a elektronická verze Dálav.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy
Zaslal: pá červenec 29, 2011 16:32 Citovat
Založen: 31.3.2010 Příspěvky: 24
Já ve všem (dračák, hry...) favorizuji stráže v celotělových kroužkových zbrojích, železných kloboucích a varkoči, s Halapartnou a širokým mečem - tak u mně vypadají strážní a vojáci Almendoru. Danérie má spíš normanský typ (kónická přilba, velký štít, kopí, kroužková zbroj). Keledor styl španělských conquistadorů.
Ale nic neobstojí proti rytířské jízdě francouzského typu, mé nejoblíbenější vojenské jednotce v historii! Kéž by angličanům napráskali častěji.

_________________
Životnost celé mé říše záleží na jediné řece, to pomyšlení mi někdy nedá spát.
Zurkhen Černý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.