Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vojenství a umění  ~  Název pro modul - finále

Jaký název z těchto tří by měl mít modul o vojenství a umění?

Obrazy z války (Rhaey)   [ 22 ]  
30%
  30%
Pro smrt a slávu (Iskar)   [ 45 ]  
63%
  63%
Štětce ve střehu (Anansi)   [ 4 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 71
Kenny
Zaslal: pá duben 02, 2010 17:23 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Vemte to taky trošku z marketingového hlediska, Turguluv odkaz se mi sice taky líbí,ale někomu,kdo nezná podrobněji celý Asterion,tak to nic neřekne. Zato když někdo uvidí něco ve stylu Za smrtí a slávou,tak je tu větší šance,že si to koupí i Asterionem dosud netknutý člověk. Já jsem se dostal k Asterionu tak,že se mi líbil název modulu Nemrtví a světlonoši Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackrose
Zaslal: pá duben 02, 2010 18:38 Citovat
Založen: 1.4.2010 Příspěvky: 7 Bydliště: Poslední les; ve službách Zantura Modrého
Přesně Tejliane. Díky tomu, že už víš, co v tom modulu je(bude), můžeš stejným způsobem rozložit i názvy ve finále. Pokud bys o tom neměl ani páru, nic ti to neřekne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackrose
Zaslal: pá duben 02, 2010 20:45 Citovat
Založen: 1.4.2010 Příspěvky: 7 Bydliště: Poslední les; ve službách Zantura Modrého
Abych se taky vyjádřil:

Štětce ve střehu - Jak už bylo řečeno, v případě modulu poněkud nešikovný název. Spíš jako průvodce pro začínající malíře.
Pro smrt a slávu - Zní to líp, ale je to dost ohrané a hlavně nic neříkající.
Obrazy z války - Přestože také nejde o oslňující titulek, je z nich podle mne nejkonkrétnější (existuje to slovo vůbec? Very Happy).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Temná kápě
Zaslal: pá duben 02, 2010 23:53 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Kenny napsal:
Vemte to taky trošku z marketingového hlediska, Turguluv odkaz se mi sice taky líbí,ale někomu,kdo nezná podrobněji celý Asterion,tak to nic neřekne. Zato když někdo uvidí něco ve stylu Za smrtí a slávou,tak je tu větší šance,že si to koupí i Asterionem dosud netknutý člověk. Já jsem se dostal k Asterionu tak,že se mi líbil název modulu Nemrtví a světlonoši Very Happy

Na Asterionem netknutý lidi sere pes Laughing

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tejlian
Zaslal: so duben 03, 2010 1:35 Citovat
Založen: 31.7.2008 Příspěvky: 27 Bydliště: wutabengo-rodina dubu, pevnost Stromovka v LPS a vlastně celá tara
Khar-Démon napsal:
Kenny napsal:
Vemte to taky trošku z marketingového hlediska, Turguluv odkaz se mi sice taky líbí,ale někomu,kdo nezná podrobněji celý Asterion,tak to nic neřekne. Zato když někdo uvidí něco ve stylu Za smrtí a slávou,tak je tu větší šance,že si to koupí i Asterionem dosud netknutý člověk. Já jsem se dostal k Asterionu tak,že se mi líbil název modulu Nemrtví a světlonoši Very Happy

Na Asterionem netknutý lidi sere pes Laughing


Celí svůj život na asterionu jsem zasvětil boji proti Kharovi a jeho posluhovačům, ale musím uznat že ten arvedan to má v hlavě v pořádku Very Happy

_________________
Dokud to bolí, žiješ!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: so duben 03, 2010 16:19 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
je krásné, jak se dohadujeme kvůli nějakému titulku Laughing ale modleme se k Mirtal a Gorovi, aby to byl další skvělý modul hlavně po té obsahové stránce (poslední moduly mají, myslím, vzestupnou tendeci v kvalitě, tak ať to vydrží...)!!

potom bude jedno, jak se to jmenuje, a také pro marketing to bude důležitější než název (přece si někdo nekupuje knížky jenom kvůlu tomu, jak se jmenují... to je pěkná blbost Twisted Evil )

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anansi
Zaslal: po duben 05, 2010 14:25 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Cítím zklamání z nepochopení plného významu mého názvu. Už jsem zde četl několik proseb např. o rozšíření skřítčích bojových umění. Myslel jsem, že by se mohlo objevit i umění využívající meč Pan, protože jinak, tedy jestli se nepletu Very Happy , musí být skřítek neozbrojený, aby své umění mohl použít. A zde by mohla a nebo spíš měla být důležitá kaligrafie.Stejně jako ve východních šermířských stylech.
Pokud jde přímo o ten název štětce ve střehu, tak tam mi šlo o zdůraznění toho, že k obojímu je potřebná stejná zručnost, vedení i postřeh a kolikrát dokáže obraz zranit víc než meč.Což platí i o básni atp. jde jen o to kdo oním nástrojem vládne.Bohužel komplexní pojednání do jaké až hloubky jde tento název pochopit by bylo příliš dlouhé.
A abych řekl pravdu čekal jsem, že do finále se dostanou lepší názva než tam jsou.
A teď poznámka ke Kharovi.První část tvé poznámky k mému názvu se mi líbí, ale ta druhá zvedla hladinu adrenalinu v mé krvi a asi budu nucen persekuovat tvůj Gluteus Maximus. A vzhledem k mnoha mým přednostem, jsem si docela jistý, že bys to nerozchodil. Jenom v jednom místě je zádrhel, porád se skováváš. Ale počkej já jednou najdu kouzlo, jak se dostat na Asterion a přivedu si posily. Ty čtyři lidi mi proti těm pár troubům, které máš, budou bohatě stačit.Muheheh Twisted Evil A abych ti usnadnil naše hledání budu si říkat markýz A. deCarabas, a se mnou přijde Čaroděj Silwerik, Upír (šermíř/nekromant/theurg/mág) Sallazar, Fidel a zlodějka Erunis. Rozluč se se všema úrovněma (a to i s vnějším svetem),protože přijde totální výmaz tvé osoby. Twisted Evil Laughing Mad

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kain
Zaslal: út duben 06, 2010 19:41 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Blackrose napsal:
Abych se taky vyjádřil:
Pro smrt a slávu - Zní to líp, ale je to dost ohrané a hlavně nic neříkající.
Mně to naopak přijde všeříkající.

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deshi
Zaslal: st duben 07, 2010 8:12 Citovat
Založen: 20.3.2010 Příspěvky: 20
Málo čtete Vergilia, bohové (totiž) rozhodli jinak. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Blackrose
Zaslal: st duben 07, 2010 11:50 Citovat
Založen: 1.4.2010 Příspěvky: 7 Bydliště: Poslední les; ve službách Zantura Modrého
Kain napsal:
Blackrose napsal:
Abych se taky vyjádřil:
Pro smrt a slávu - Zní to líp, ale je to dost ohrané a hlavně nic neříkající.
Mně to naopak přijde všeříkající.


No vždyť to jsem pochopitelně myslel - pod ten název se dá kromě vojenství a umění ukrýt téměř všechno...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iskar
Zaslal: čt duben 08, 2010 23:27 Citovat
Založen: 30.3.2010 Příspěvky: 60
Dobrý večer všetkým,

na žiadosť Gilgalada, zakladateľa tohto fóra, zverejňujem prepis našich súkromných správ.

Od: Iskar
Zaslal: pá duben 02, 2010 0:12
Předmět: Názov pre modul - finále

Dobrý deň prajem,

ďakujem za prejavenú dôveru, som rád, že jeden z mojich návrhov postúpil do finále.

Som relatívne novým účastníkom fóra a zatiaľ som sa nijako výraznejšie nezapájal do diskusií ani do hlasovania. Môj návrh sa páčil mnohým ľuďom, ktorí by ho radi podporili, ale nikto z nich ešte nie je zaregistrovaný na tejto stránke. Preto si dovolím položiť jednu zásadnú otázku, ktorá sa nenachádza vo FAQ: existujú pri hlasovaní nejaké obmedzenia pre čerstvo registrovaných užívateľov? Predpokladám, že z technického hľadiska by to nemal byť problém, ale nerád by som vyvolal rozruch len kvôli tomu, že sa vo fóre zrazu objaví viacero nových prispievateľov, ktorí zahlasujú za názov "Pro smrt a slávu" a potom sa dlhodobo odmlčia... Z tohto dôvodu sa mi zdalo vhodné obrátiť sa priamo na Vás ako zadávateľa témy a nechať si vysvetliť pravidlá hry, aby hlasovanie prebiehalo v duchu fair play.

Ďakujem za odpoveď a zostávam s pozdravom.

Iskar



Od: Gilgalad
Zaslal: čt duben 08, 2010 14:34
Předmět: Re: Názov pre modul - finále

Dobrý den,

teprve teď se dostávám k Vaší zprávě.
Právo hlasovat v anketě má každý registrovaný uživatel. Rádi bychom, aby hlasovali především čtenáři a hráči Asterionu - ti, kterých se tento svět nejvíce týká.
Samozřejmě nemůžeme ovlivnit, pokud se domluvíte se svými přáteli a známými, aby se registrovali a aby pro Vás hlasovali. Tady už záleží na svědomí a etice každého účastníka.
Tato anketa není žádná hra, ale výběr názvu pro modul. Chtěli jsme tímto dát prostor lidem, kteří mají k Asterionu vztah, znají ho a záleží jim na tomto světě. Ne, aby hlasovali z "pouhé" sympatie k soutěžícímu.
Všimli jsme si nenadálého nárůstu nových uživatelů (osobně jsem při zadávání ankety doufal, že k něčemu podobnému nedojde) a nechali jsme prověřit administrátora fóra jejich IP adresy.
Pokud by šlo o fiktivní uživatele, jedná se samozřejmě o podvod a museli bychom anketu anulovat.
Doufám, že o podvod nejde. Férové by bylo uvést do diskuze, jak se věci mají - aby příp. i ostatní účastníci mohli zareagovat.

S pozdravem

Zbyněk K. Holub



Veci sa majú tak, že Dračí doupě hrávam už jedenásty rok, robil som PJ niekoľkým družinám a za ten čas som spoznal mnoho ľudí, ktorí majú radi moju prácu a držia mi palce. O tejto súťaži som sa dozvedel tesne pred jej uzávierkou a veľmi ma potešilo, že môj návrh sa dostal až do finále, preto považujem za prirodzené, že som o tom informoval aj svojich známych. Ďakujem všetkým, ktorí súhlasili s mojím nápadom a boli ochotní za neho hlasovať. Vážim si to a potvrdzujem, že nepotrebujem hlasy fiktívnych užívateľov z nepravých IP adries. Za seba môžem povedať, že nevidím žiaden dôvod na spochybňovanie výsledkov tejto ankety, konečné rozhodnutie však nechávam na tvorcoch Asterionu. Verím, že pri hlasovaní nedošlo k žiadnemu porušeniu pravidiel a súťaž bude pokračovať aj naďalej, bez ohľadu na to, kto v nej nakoniec vyhrá.

S pozdravom

Iskar
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Temná kápě
Zaslal: ne duben 18, 2010 21:03 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
ad Sadaam:
Máš recht, že pro užitnou hodnotu je podstatnej obsah, ale jinak je to jako bys tvrdil, že jediný na čem záleží je intelekt a "charisma" neni k ničemu. To je naivní názor. Zdá se, že nejsem jedinej kdo si to myslí, ačkoliv mám pocit, že kdybych sám nepozvednul korouhev odporu, ostatní nespokojenci by jen mlčeli a šoupali nohama... Konformismus je největší ubohost, říkám Já!

ad Anansi:
Leda ve snu, zemskej červe!

ad deshi:
Ať chcípnou bohové s takovým vkusem! Vergilius byl přizdisráč Twisted Evil

ad Iskar:
Tvůj návrh sice považuju za nejmíň nevhodnej z těch tří (jakkoli jsou všechny špatný), ale že se zaregistrovalo takový množství uživatelů jen kvůli hlasování je podle mě nepřípustný... Pochybuju, že maj vůbec nějakej vztah k Asterionu. A nevěřim ani tomu, že se počet hlasujících uživatelů rovná počtu skutečných osob (tj. mulťáctví)... Je to k zblití.


S pohrdáním

Khar

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
deshi
Zaslal: po duben 19, 2010 11:20 Citovat
Založen: 20.3.2010 Příspěvky: 20
To, že si autoři vybrali tři názvy pro nový modul a nechali nám o něm hlasovat je jejich právo. Kdyby to neudělali a rovnou rozhodli, tak nemáme o čem diskutovat, takže nějaké "přizdisráčovství a pokažený vkus" není na místě.

To, že si někdo "přivede kamarády", aby jeho název vyhrál, to je podle mého osobní věc každého, protože se pak musí vypořádat s tím, že ho jiní nařknou z nefér hry. Ale proč to vlastně všechno je. Kvůli jednomu výtisku? Nebo snad kvůli tomu, aby dotyčný mohl říkat, že "ten název je můj"? Nepodstatné odměny, takže tohle mě netrápí.

A ten modul si stejně koupím, ať se bude jmenovat, jak bude. Jestli zvolený způsob pojmenování přinese autorům větší prodejnost, to už si musí vyhodnotit a posoudit sami. Já se těším na obsah.

Tož asi tolik z mojí strany, mám pocit, že to tady bere někdo moc osobně s tím novým názvem. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Temná kápě
Zaslal: po duben 19, 2010 19:42 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Nic nechápeš. Já to dělám pro potěšení ze sladkého nepřátelství a antagonismu. Mimo to, jsem si chtěl osvěžit starý časy, kdy jsem sjednotil pohany proti svinským arvedanům Cool

Kdo dostane odměnu mě vůbec netrápí a věřim, že i většina ostatních se navrhování názvu zúčastnila z lepšího důvodu... Dosud byly názvy modulů vynikající. Asi proto to zklamání.

Však až se s klukama od Asterionu příště uvidim, tak jim za to plivnu do číše...
(Ušetřen zůstane pouze Lamius, kterej by měl mít na svědomí skvoucí armády Držav). Laughing

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: út duben 20, 2010 6:24 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No jo,staré časy,to nás tady už moc nepamatuje Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.