Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vojenství a umění  ~  Název pro modul - finále

Jaký název z těchto tří by měl mít modul o vojenství a umění?

Obrazy z války (Rhaey)   [ 22 ]  
30%
  30%
Pro smrt a slávu (Iskar)   [ 45 ]  
63%
  63%
Štětce ve střehu (Anansi)   [ 4 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 71
Gilgalad
Zaslal: čt duben 01, 2010 11:41 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Rádi bychom vám všem poděkovali za spoustu zajímavých nápadů. Návrhů na název nového modulu se sešlo opravdu požehnaně a vybírání nebylo lehké. Nakonec autoři Asterionu mezi sebou v hlasování zvolili tyto tři favority:

Obrazy z války (Rhaey)
Pro smrt a slávu (Iskar)
Štětce ve střehu (Anansi)

V následujících 30.ti dnech můžete v hlasovací anketě rozhodnout, který z názvů bude na obálce modulu o vojenství a umění na Asterionu.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Temná kápě
Zaslal: čt duben 01, 2010 20:15 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Obrazy z války - co na to říct, nuda až to bolí ..

Pro smrt a slávu - ucházející, ale přecejen zní poněkud otřepaně ..

Štětce ve střehu - fajn nápad, jinak vhodný tak pro veselohru, ne pro název modulu ..

Ve finále bych rozhodně čekal lepší kousky... Kde je smysl pro poetiku?
Ať už vyhraje cokoliv, bude to jasně nejslabší název z dosavadních modulů... Razz

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blackrose
Zaslal: čt duben 01, 2010 21:53 Citovat
Založen: 1.4.2010 Příspěvky: 7 Bydliště: Poslední les; ve službách Zantura Modrého
Souhlasím s tím, že z těch nápadů, které zde byly navrhnuty, by se daly vybrat lepší. Ale neříkáš to Khare jen proto, že mezi nimi není tvůj? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: čt duben 01, 2010 22:12 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Musím souhlasit s Démonem. Byl jsem velmi zvědav na výběr tvůrců, ale po pravdě jsem dost zklamám Sad Z tohoto výběru stojí za zmínku opravdu jen Štětce ve střehu, kde je cítit originalita. Pro smrt a slávu je sice hezké, ale přijde mi to jako název pro román nebo povídku. A Obrazy z války...co na to říct...to tam opravdu nebylo nic lepšího? Sad

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackrose
Zaslal: čt duben 01, 2010 22:25 Citovat
Založen: 1.4.2010 Příspěvky: 7 Bydliště: Poslední les; ve službách Zantura Modrého
Kdo ví... Byla tam spousta hezkých názvů, jenže téměř všechny se hodí "jenom" k beletrii.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tejlian
Zaslal: pá duben 02, 2010 0:34 Citovat
Založen: 31.7.2008 Příspěvky: 27 Bydliště: wutabengo-rodina dubu, pevnost Stromovka v LPS a vlastně celá tara
Musím se bohužel přidat. Bylo tam obrovské množství lepších nápadů. Když už se ale do hlasování dostali tyhle, tak Pro smrt a slávu a je asi nejvýstižnější. Jen takoví malí rýpaví návrh, neznělo by líp: "Za smrtí a slávou" aby jsme citovaly krále Theodena?

_________________
Dokud to bolí, žiješ!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá duben 02, 2010 6:26 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
taky jsem poněkud rozčarován... ale nakonec není důležitý tak moc název, jako samotný obsah Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Silwerik
Zaslal: pá duben 02, 2010 7:48 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Je to taková klasika, ale budiž. Je pravda, že ostatní moduly měly originálnější názvy... (parádní OZLD). Škoda, že neprošel REQUIEM, ten by hezky vyjadřoval válku, umění i poslední tematický modul.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Temná kápě
Zaslal: pá duben 02, 2010 12:50 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Blackrose napsal:
Souhlasím s tím, že z těch nápadů, které zde byly navrhnuty, by se daly vybrat lepší. Ale neříkáš to Khare jen proto, že mezi nimi není tvůj? Wink

Že moje návrhy byly nejlepší, to je jednou jistý Cool ale na diskriminaci ze strany Orlích poutníků jsem zvyklej... Spíš se opět ukázalo jak stupidní je demokracie - vláda lůzy a průměrnosti...

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kněžka Ynnar Rút
Zaslal: pá duben 02, 2010 15:53 Citovat
Založen: 9.11.2008 Příspěvky: 8
Taky se bohužel musím přidat Crying or Very sad . Byly tam mnohem lepší názvy, a pro nový modul se tyto vůbec nehodí. Štětce ve střehu je sice pěkný, ale maximálně pro nějakou sbírku poezie, ne pro nový modul. Ostatně velké zklamání Sad Sad. Čekal jsem lepší Evil or Very Mad

_________________
Poddejte se rozkoši a pokušení v náručí mé bohyně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kněžka Ynnar Rút
Zaslal: pá duben 02, 2010 15:58 Citovat
Založen: 9.11.2008 Příspěvky: 8
Mě osobně se nejvíc líbil název Turgulův odkaz Twisted Evil , který vystihuje jak umění, tak válku. Škoda, škoda. Je mi jasné, že se nelze každému zavděčit, ale i tak to mohlo být lepší Evil or Very Mad Embarassed

_________________
Poddejte se rozkoši a pokušení v náručí mé bohyně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá duben 02, 2010 16:05 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
jako, veršíky to jsou krásný... ale je to všechno takové málo asterionské (to, že žádný název nevystihuje zcela "myšlenku" modulu, tolik nevadí... vlastně se to dá posoudit, až ten modul bude hotový) Embarassed

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Blackrose
Zaslal: pá duben 02, 2010 17:05 Citovat
Založen: 1.4.2010 Příspěvky: 7 Bydliště: Poslední les; ve službách Zantura Modrého
Sadaam napsal:
jako, veršíky to jsou krásný... ale je to všechno takové málo asterionské (to, že žádný název nevystihuje zcela "myšlenku" modulu, tolik nevadí... vlastně se to dá posoudit, až ten modul bude hotový) Embarassed


A z názvu "Zlatá pavučina" něco vidět je? Wink
Myslím, že pokud by autoři chtěli něco jako "Válečníci a umělci", tak si to vymyslí sami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tejlian
Zaslal: pá duben 02, 2010 17:12 Citovat
Založen: 31.7.2008 Příspěvky: 27 Bydliště: wutabengo-rodina dubu, pevnost Stromovka v LPS a vlastně celá tara
Blackrose napsal:
Sadaam napsal:
jako, veršíky to jsou krásný... ale je to všechno takové málo asterionské (to, že žádný název nevystihuje zcela "myšlenku" modulu, tolik nevadí... vlastně se to dá posoudit, až ten modul bude hotový) Embarassed


A z názvu "Zlatá pavučina" něco vidět je? Wink
Myslím, že pokud by autoři chtěli něco jako "Válečníci a umělci", tak si to vymyslí sami.


Z názvu "Zlatá pavučina" je toho vidět docela dost.

Zlato - bohatství, obchod Pavučina - intriky, sítě, zločin

Podle mě výstižné

_________________
Dokud to bolí, žiješ!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: pá duben 02, 2010 17:14 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Tejlian napsal:
Musím se bohužel přidat. Bylo tam obrovské množství lepších nápadů. Když už se ale do hlasování dostali tyhle, tak Pro smrt a slávu a je asi nejvýstižnější. Jen takoví malí rýpaví návrh, neznělo by líp: "Za smrtí a slávou" aby jsme citovaly krále Theodena?

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.