Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Dugatan
Zaslal: ne listopad 29, 2009 15:07 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Šlo by umístit ty myšlenkové bytosti na web? A jaké vyvolávací pocity mají lahirové a pojídač magie?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seth
Zaslal: ne listopad 29, 2009 17:25 Citovat
Založen: 2.8.2009 Příspěvky: 24
Už jsou tu, ve verzi na webu už jsou vyvolávací emoce lahira a pojídače uvedeny. Taky tu někde jsou stručně popsány postavy, s nimiž družina na Gameconu hrála.

_________________
Quaere et invenies
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dugatan
Zaslal: st prosinec 02, 2009 16:08 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Skvěle. Moc děkuji. Už se těším až nová MB použiji. A na kolikátých úrovních měli hráči postavy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seth
Zaslal: st prosinec 02, 2009 17:48 Citovat
Založen: 2.8.2009 Příspěvky: 24
Tuším, že 10-12...

_________________
Quaere et invenies
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dugatan
Zaslal: st prosinec 30, 2009 9:03 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Dnes rano jsem si přečetl v nové Pevnosti povidku od Tichošlápka Duch svobody. Povídka je moc pěkná ale smutná. A zarověň bych se chtěl zeptat na prérijní lišku. Lišky je psovovitá šelma a ty nechal Khar nemilosrdně vyhubit nebo už se to má všechno jinak a pár jedincu přežilo a množilo se do dnešních dnů? Skalni lev žije i v Divoké pláni a nebo šlo o jedince který se tam nějak zatoulal? Dočkame se članku o Eld. katech který se už chvilku slibuje? Neberte mě prosím za nějakeho šťouru jen mě to zajímá. Doufam že se dočkam odpovědi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: pá leden 01, 2010 19:13 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Dugatan napsal:
Dnes rano jsem si přečetl v nové Pevnosti povidku od Tichošlápka Duch svobody. Povídka je moc pěkná ale smutná. A zarověň bych se chtěl zeptat na prérijní lišku. Lišky je psovovitá šelma a ty nechal Khar nemilosrdně vyhubit nebo už se to má všechno jinak a pár jedincu přežilo a množilo se do dnešních dnů? Skalni lev žije i v Divoké pláni a nebo šlo o jedince který se tam nějak zatoulal? Dočkame se članku o Eld. katech který se už chvilku slibuje? Neberte mě prosím za nějakeho šťouru jen mě to zajímá. Doufam že se dočkam odpovědi.


cekal jsem jestli se pozorni ctenari ozvou :-)

Ticholspek je tak trochu "externi" autor (aspon zatim), a tak zminil v povidce lisku, neveda o osudu psovitych selem na Tare. Kdyz na ni pri korekcich narazil, dloho jsem vahal, jak to tehdy bylo s tim Kharem a psy. Cetl jsem znova prislusnou pasaz v hlavnim modulu, kde se mmj pise: Na celém známém území Tary se nenachází volně žijící psovitá šelma... (Khar nechal) zastřelit každého vlka, psa, šakala či hyennu."

nu a rekl jsem si

a) lisky v tom vyctu nejsou
b) medvedi na Tare ziji, a vpodstate jsou to taky psovite selmy (ja vim, maji vlastni celed medvedoviti, jenze copak na Asterionu pouzivaji pozemske prirodovedne kategorie? pochybuju
c) Divoka plan v dobe psani Hlavniho modulu nepatrila mezi "znama uzemi" a nepatri mezi ne uplne ani v dobe Krajin
d) vyhubit vsechny selmy jednoho druhu, to musel byt fakt heroicky vykon
e) puvodni autori si tuhle "blbinu" (jak sami kdysi priznali) vymysleli proto, aby Asterion necim ozvlastnili

takze podtrzeno a secteno, Khar nechal vyhubit vlky, psy, šakaly a hyenny a ja se rozhodl tento vycet brat jako definitivni a nechat lisky zit :-)

pokud jde o skalni lvy, tak ano, par jich asi zije i na vychodni strane Divoke plane

Nu a Eldebransti kati - pocitam s nimi tento rok v pevnosti, jen je Gil musi napsat

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bohdan
Zaslal: so leden 02, 2010 23:01 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Takže už i na Taře můžou dávat lišky dobrou noc Smile
Aspon ty králiky v místních lesích nemusejí lovit jen medvědi a intawy

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: ne leden 03, 2010 12:24 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Článek o katech mi pořád leží rozepsaný v počítači, nějak ho zkusím v dohledné době dopsat a dát sem na web.
Poslední dobou moc nestíhám - piluju text Cest snů a pracuju na dalších čtyřech projektech:)
Ale nebudu se na to vymlouvat:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: po leden 18, 2010 14:08 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Povedlo se mi ukecat hrobníka Ragliho a tady si můžete přečíst něco z jeho zápisků O Cechu Eldebranských katů Smile

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwe
Zaslal: po leden 18, 2010 20:21 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Ty psovity selmy mi prisli divny. Vetsinou se zapomenu a pouziju je...
Proste je beru jako logicky potvory(sila zvyku). Jinak si to oduvodnuju tak, ze v Cervenem lese urcite nejaci vlci zbyli a nyni se po malych smeckach siri do Dalav
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: út leden 19, 2010 7:36 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Chtěl bych se prosím zeptat jak to vypadá s knihymi: Zpívající meč: Čajový drak a kočičí démon a Cesty snů? Kdy tak asi výjdou?
Díky

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: út leden 19, 2010 10:35 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Moc hezký článek o katech. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út leden 19, 2010 13:02 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
zloděj slavoj napsal:
Chtěl bych se prosím zeptat jak to vypadá s knihymi: Zpívající meč: Čajový drak a kočičí démon a Cesty snů? Kdy tak asi výjdou?
Díky


finalni verze Cest snu bude dnes odeslana vydavateli, a pokud vse dopadne jak ma, v nasledujich mesicich se knihy dockame

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sadaam
Zaslal: út leden 19, 2010 15:03 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
takže měl Ragli v závěru pojednání o Katech pravdu Wink juj, už se těšim!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gilgalad
Zaslal: út leden 19, 2010 19:22 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Ptal jsem se nakladatele, na kdy obě knihy vidí a tady je jeho odpověď:
Určitě letos! Smile

- první budou Cesty snů, k těm už chybí jenom mapa. V březnové Pevnosti by měly být ukázky ze tří kapitol.
Zpívající meč vyjde nejspíš několik měsíců po nich, chybí ještě obrázky. Pak už záleží jenom na nakladateli.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 88 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.