Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Krajiny za obzorem  ~  Krajiny za obzorem

Krajiny za obzorem jsou

podnetne pro hru   [ 25 ]  
71%
  71%
mlaceni prazdne slamy   [ 2 ]  
5%
  5%
z ruznych duvodu nechci odpovedet, ale videt vysledek   [ 8 ]  
22%
  22%

Celkem hlasů : 35
zanaar
Zaslal: po listopad 23, 2009 20:40 Citovat
Založen: 30.10.2009 Příspěvky: 16 Bydliště: Morava
Tak podrobně jsem si modul pročetl. Poděkování všem, kteří se na jeho realizaci podíleli. Určitě patří k těm lepším modulům, osobně bych jej hodnotil jako o něco zajímavějším než "Z hlubin zelené a modré" a naopak o trochu zaostávajícím za "Oblohou z listí a drahokamů" (tento modul je asi nedostižný)

Jinak mám pár dotazů

1. Možná jsem moc velký hnidopich ale zajímali by mě (přibližně) počty obyvatel. Například u Dračího království jsou uvedeny velmi dobře. Ale jinde už méně. Např. město Taros má 10 tisíc obyvatel, kolik má ale přibližně celá Doména? Kolik je přibližně Bedružárů v Mahaprhramvaště? Kolik má obyvatel Oyarzin? A jak jsou na tom přibližně národy Tichých vod?
A kolik je asi Vádšruů? Andarů? Atd. (třeba by to stačilo uvádět modulech jen jako poznámky pod čarou nebo v rámci tabulky na přiloženém cd). Já už jsem si počty přibližně určil, ale nechci se Vám plést do "zelí", přeci jen autoři jste vy. Very Happy

2. Když si Khar přišel vyrovnat účty se Zylem co se stalo s jeho nejcennějšími artefakty? Odnesl si Khar meč Dhukh Grlla, Kalich a Arakovu přilbu?

3. Plánujete se podrobněji věnovat (např. v článku nebo dalším modulu) Zylovým elitním gardám nebo Kharovým Zatraceným (např. organizace, výcvik, velitelé, atd...) nebo si to můžeme bez obav zpracovat jako PJ.

4. Ještě by mě zajímal osud pevnosti Labyrint, zdá se mi, že tak jak osadníci postupují na jih a jihovýchod už by mělo dojít k nějakému střetu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zloděj slavoj
Zaslal: út listopad 24, 2009 14:54 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Konečně jsem si nový modul přečetl a velice děkuji všem, kteří se na jeho tvorbě podíleli. Opravdu moc se povedl. Hluboce nad vámi všemi smekám.

Kronika je taky skvost.

S pozdravem Slavoj Hvížďala, řečený Lišák z Radovan

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ermendil
Zaslal: út listopad 24, 2009 17:55 Citovat
Založen: 16.7.2005 Příspěvky: 21
já se na modul pořád ještě těším - naposledy jsem ho kupoval v Arrakisu a bohužel, někde vázne distribuce...nemají ho ani tam,ani v Pardubicích, ba ani v Plzni ve Valhale (teda před týdnem tam ještě nebyl)...což osobně nechápu - takovéto problémy jsem ještě nezažil.

_________________
warrior, your sword's of rusty steel
fallen warrior,before defeat you kneel
weary warrior,your armour shines away
valiant child of war,shine on another day
just one day

DOOMSHINE-thy kingdom come
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bouchi
Zaslal: út listopad 24, 2009 18:49 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Vsem doporucuju - tlacte na knihkupce, at si objednavaji primo od Altaru a nespolehaji se na pomalou a nedostatecne spolehlivou distribuci. (Anebo si objednejte primo v altarim eshopu.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zenir
Zaslal: út listopad 24, 2009 20:06 Citovat
Založen: 28.3.2005 Příspěvky: 9 Bydliště: Údolí hrdinů
ermendil napsal:
já se na modul pořád ještě těším - naposledy jsem ho kupoval v Arrakisu a bohužel, někde vázne distribuce...nemají ho ani tam,ani v Pardubicích, ba ani v Plzni ve Valhale (teda před týdnem tam ještě nebyl)...což osobně nechápu - takovéto problémy jsem ještě nezažil.

Zkus brněnského Černého rytíře. Minulý týden jsem tam nový modul kupoval a výtisků tam měli dost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st listopad 25, 2009 11:15 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
zanaar napsal:
Jinak mám pár dotazů

1. Možná jsem moc velký hnidopich ale zajímali by mě (přibližně) počty obyvatel. Například u Dračího království jsou uvedeny velmi dobře. Ale jinde už méně. Např. město Taros má 10 tisíc obyvatel, kolik má ale přibližně celá Doména? Kolik je přibližně Bedružárů v Mahaprhramvaště? Kolik má obyvatel Oyarzin? A jak jsou na tom přibližně národy Tichých vod?
A kolik je asi Vádšruů? Andarů? Atd. (třeba by to stačilo uvádět modulech jen jako poznámky pod čarou nebo v rámci tabulky na přiloženém cd). Já už jsem si počty přibližně určil, ale nechci se Vám plést do "zelí", přeci jen autoři jste vy. :D


Cela Domena (tedy plane i les) ma dohromady neco pres 60 000 obyvatel, narody typu andarove, vadsrove, oyarzinci, bedruzarove v mahapravaste nejsou prilis lidnate, oyarzincu je asi nejvice, tak 100 000, vadsru a bedruzaru bych tipoval kolem 50 000 a andaru nejmene, tak 20 000
jinak v drzavach zije cca 1 200 000 lidi, z toho asi 600 000 otroku

citace:
2. Když si Khar přišel vyrovnat účty se Zylem co se stalo s jeho nejcennějšími artefakty? Odnesl si Khar meč Dhukh Grlla, Kalich a Arakovu přilbu?


mec Dhuk grella je ztraceny nekde v Tisici jeskynnich, Arakovu prilbu vlastni Agunagh, Kalich sedmi dusi vlastni Tyzag, ktery ho pouziva k piti

citace:
3. Plánujete se podrobněji věnovat (např. v článku nebo dalším modulu) Zylovým elitním gardám nebo Kharovým Zatraceným (např. organizace, výcvik, velitelé, atd...) nebo si to můžeme bez obav zpracovat jako PJ.


nepremysleli jsme o tom, ale diky za tip, treba se toho nekdo chytne. Ale samosebou si to udelej podle sebe, pokud to budes potrebovat

citace:

4. Ještě by mě zajímal osud pevnosti Labyrint, zdá se mi, že tak jak osadníci postupují na jih a jihovýchod už by mělo dojít k nějakému střetu.


hm hm, na tu se nejak zapomelo, to je fakt.

v case temna se pise:
Přesto se ale chystá vojenská výprava na Labyrint. Plánují ji Storabové z Nové Okmirey. Místodržící Vsevolod připravuje vojenskou výpravu, která by pokořila skřetí hrad, uvolnila Storabům bok a otevřela Labyrint a okolní území osadníkům.

a da se cekat, ze se to uz nekdy mezi lety 855-857 skutecne stalo, Storabove Labyrint dobyli a udelali z nej svuj operny bod[/quote]

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zanaar
Zaslal: st listopad 25, 2009 12:04 Citovat
Založen: 30.10.2009 Příspěvky: 16 Bydliště: Morava
Děkuji za odpovědi. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.