Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Krajiny za obzorem  ~  Krajiny za obzorem

Krajiny za obzorem jsou

podnetne pro hru   [ 25 ]  
71%
  71%
mlaceni prazdne slamy   [ 2 ]  
5%
  5%
z ruznych duvodu nechci odpovedet, ale videt vysledek   [ 8 ]  
22%
  22%

Celkem hlasů : 35
Cenis
Zaslal: so říjen 10, 2009 1:15 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Dnes byl modul odeslan predobjednavatelum a tedy prosim o podnety, vytky a pripominky ke Krajinam pote, co si je proctete

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
merrill
Zaslal: so říjen 10, 2009 10:00 Citovat
Založen: 10.10.2009 Příspěvky: 3
No jeste me nedosel, ale nemohl jsem si nechat ujit bejt prvni v novem tematu, teda az po ctihodnem Cenisovi. Myslim ze mluvim za vsechny, kdyz reknu ze to bylo dlouhe cekani a posledni dobou jsem koukanim na stranky altaru stravil vic casu, nez cimkoliv jinym. Urcite se Vam ten modul povedl a jestli je alespon z poloviny, tak dobrej jako uvodni kresba, bude to bomba, takze boucham sampajnske za dlouhe cekani a at nam slouzi. (sorry za ten projev, ale z toho cekani me uz trochu hrabalo, tak jsem stastnej, ze me pristi tejden prijde)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: so říjen 10, 2009 11:59 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Doufáme, že se vám to čekání vyplatilo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: so říjen 10, 2009 15:25 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
každý den se dívám do schránky, jesli už tam není oznámení, že modul přišel Very Happy ani nevíte, jak sem na něj natěšenej Embarassed skoro se mi o něm i zdá...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: so říjen 10, 2009 17:38 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak jsem rád,že nejsem jedinej,kdo tak blázní a kdo se tak radoval,když na altaru viděl odesláno Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwe
Zaslal: so říjen 10, 2009 19:51 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Ech skola je zla, mit tak cas na cteni modulu, nejprve prochodim s druzinou stary casti a pak se vrhnem Na krajiny za obzorem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po říjen 12, 2009 14:39 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
my se do těch oblastí dostanem asi za hodně dlouho... ale kdo ví? a navíc máme ještě druhou družinu, která se u Držav nachází docela nedaleko Twisted Evil

no, dneska jsem koukal do schránky a zatim nic Sad doufal sem, že v Altaru využijí nějaký urychlovač poštovních zásilek, třeba nějakej teleport, jakej maj v albirejským podzemí... Evil or Very Mad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: po říjen 12, 2009 17:34 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No já už to čest mám a právě se dostávám do poctivého čtení,tak uvidíme,moje očekávání jsou velkáSmile

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dileptor
Zaslal: po říjen 12, 2009 17:55 Citovat
Založen: 15.10.2007 Příspěvky: 18
Taky jsem se dneska zaradoval, když jsem uviděl modul ležet na stole Very Happy My máme v družině celkem 3 PJ a točíme se. Každý máme příslušnou oblast působení a oblast geografickou. Jám mám například magii a moduly OLD+ZZS a Krajiny za obzorem připadnou jinému PJ, což mu trochu závidím Smile Vypadá to na velmi zajímavý modul.
Jen jednu výtku bych měl. Už jsem se těšil, že předpřipravená dobrodružství budou mít drd+ zpracování a nakonec koukám, že je celé psáno jaxi "bez pravidel". Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: po říjen 12, 2009 22:39 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Sadaam napsal:
my se do těch oblastí dostanem asi za hodně dlouho... ale kdo ví? a navíc máme ještě druhou družinu, která se u Držav nachází docela nedaleko :twisted:

no, dneska jsem koukal do schránky a zatim nic :-( doufal sem, že v Altaru využijí nějaký urychlovač poštovních zásilek, třeba nějakej teleport, jakej maj v albirejským podzemí... :evil:


No my sice v Altaru žádný urychlovač pčenosu nemáme, ale na druhou stranu jsme pracovali i v sobotu a snažili se duručit vám Krajiny co nejdříve :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
merrill
Zaslal: út říjen 13, 2009 8:31 Citovat
Založen: 10.10.2009 Příspěvky: 3
Ne pravidla jsou dány na tom CD a taky kronika a to je teda uzasna, hlavne invaze temnych trpasliku do obnoveneho zlateho cisarstvi a boje Wu Senga se Zin Zarem to je jak z nejakyho filmu, jen me stve ze je kronika prerusena v tom nejlepsim, 9000 poustnich elfu pluje nekam dostat proroctvi, nebo mu zabranit kdo vi, je to mazec, uz mam prectenou i zhruba tretinu modulu a opravdu moc se povedl, jen bych se rad zeptal, nechapu na te mape jak je tam vyznacena skreti domena a ostatni kharovy zeme ne, jestli je to nejak napul nezavisli, nebo je to jako obrana linie a taky bych se rad zeptal, jaka je hustota obyvatel krajiny kamenu a rudych poli, ze na mape to vypada, ze pouze kolmar a cca dve mesta tam jen fungujou a zbytek krajiny je neobydlena nehostina krajina.......jo jinak fakt goog prace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út říjen 13, 2009 9:09 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
dneska mi to musí přijít, nebo zažaluju českou poštu za zdržování důležitých zásilek!!! (nebylo by to poprvý Evil or Very Mad )... a když tady čtu ty "spoilery", cvokatim z toho ještě víc Embarassed

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Cenis
Zaslal: út říjen 13, 2009 13:00 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
merrill napsal:
Ne pravidla jsou dány na tom CD a taky kronika a to je teda uzasna, hlavne invaze temnych trpasliku do obnoveneho zlateho cisarstvi a boje Wu Senga se Zin Zarem to je jak z nejakyho filmu, jen me stve ze je kronika prerusena v tom nejlepsim, 9000 poustnich elfu pluje nekam dostat proroctvi, nebo mu zabranit kdo vi, je to mazec, uz mam prectenou i zhruba tretinu modulu a opravdu moc se povedl, jen bych se rad zeptal, nechapu na te mape jak je tam vyznacena skreti domena a ostatni kharovy zeme ne, jestli je to nejak napul nezavisli, nebo je to jako obrana linie a taky bych se rad zeptal, jaka je hustota obyvatel krajiny kamenu a rudych poli, ze na mape to vypada, ze pouze kolmar a cca dve mesta tam jen fungujou a zbytek krajiny je neobydlena nehostina krajina.......jo jinak fakt goog prace


diky za pochvalu autoru, ale prosim nespojlovat dej kroniky :-)
skreti domena je vyznacena proto, ze jinde ma Kharova rise jasne dane hranicemi pasmy hor, toky rek nebo kraji lesu, ale hranice mezi Tarosem a skreti domenou vede lesem a ne po vyznacnem geografickem predelu a proto je vyznacena

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zloděj slavoj
Zaslal: út říjen 13, 2009 14:39 Citovat
Založen: 3.4.2008 Příspěvky: 78 Bydliště: Brno
Plánujete dát nový modul už tento týden do distribuce (např brněnská prodejna Arrakis)? Prosím, prosím.

S pozdravem Slavoj Hvížďala

_________________
Je několik způsobů, jak stáhnout krysu z kůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: út říjen 13, 2009 15:44 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
zloděj slavoj napsal:
Plánujete dát nový modul už tento týden do distribuce (např brněnská prodejna Arrakis)?
Do Arrakisu nedodavame primo a nevime, od ktereho subdodavatele nase tituly bere, takze to nezalezi na nas.
Kazdopadne se s rozesilanim obchodnikum tento tyden zacne, to ano.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.