Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Vaši oblíbenci

Jakou rasu máte nejradši?

Lidi   [ 15 ]  
27%
  27%
Elfové   [ 12 ]  
22%
  22%
Trpaslíci   [ 6 ]  
11%
  11%
Hobiti   [ 3 ]  
5%
  5%
Orkové   [ 4 ]  
7%
  7%
Krolové   [ 1 ]  
1%
  1%
Hevreni   [ 4 ]  
7%
  7%
Divoši a barbaři   [ 4 ]  
7%
  7%
Jiní   [ 5 ]  
9%
  9%

Celkem hlasů : 54
Toj Akkhari
Zaslal: po květen 15, 2006 19:39 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
to Kibe: Very Happy ...toto by stalo otisknuti do dechu draka

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: po květen 15, 2006 20:35 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Very Happy dík....ale jen jsem psal to, jak to opravdu vidím... Laughing

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kastl
Zaslal: po říjen 05, 2009 11:00 Citovat
Založen: 22.1.2006 Příspěvky: 8 Bydliště: Krásný Dvůr (Tichá)
První Trpaslíci, pak skřítci, orkové, hobiti
Maj skvělí charaktery, a rád slyšík když za ně někdo chce hrát
Lidi mi nevaděj, až na to jak se chovaj povíšeně.
Hevreny vzhledem k situaci moc nedoporučuju, ale jinak dobrý národ.
Elf ..... nikdy .. ten kdo chce hrát za elfa pozná mojí Pj zlobu, ještě jsem nepotkal hráče který by zahrál dobře elfa.
Skřet .. nevím neměl jsem tu možnost, začínáme většinou od 1-5 úrovně, a zatím není mnoho případů kdy se narodil skřet (myslím, že je jen jeden) a začínat u Khara .. no ještě jsem neměl tu možnost

_________________
Jen ten, kdo ví co chce to může od druhého žádat, ale není jisté, že to taky dostane.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: út říjen 06, 2009 8:13 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
A hlavně skřetem se nikdo nerodí,skřetem se až stane působením tvárnosti Wink Ten jediný narozený skřet byla vyjímka,jelikož to bylo znovuzrozená Ugrien Wink

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út říjen 06, 2009 13:13 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kastl napsal:
První Trpaslíci, pak skřítci, orkové, hobiti
Maj skvělí charaktery, a rád slyšík když za ně někdo chce hrát
Lidi mi nevaděj, až na to jak se chovaj povíšeně.
Hevreny vzhledem k situaci moc nedoporučuju, ale jinak dobrý národ.
Elf ..... nikdy .. ten kdo chce hrát za elfa pozná mojí Pj zlobu, ještě jsem nepotkal hráče který by zahrál dobře elfa.
Skřet .. nevím neměl jsem tu možnost, začínáme většinou od 1-5 úrovně, a zatím není mnoho případů kdy se narodil skřet (myslím, že je jen jeden) a začínat u Khara .. no ještě jsem neměl tu možnost

Lidi jsou skvělí ohledně toho, že si z nich můžeš vytvořit úplně cokoliv a nebude se to nijak vymykat.. Trpaslíci, skřítci i hobiti jsou poměrně dost hratelní a hrát za ně je největší zábava.
U elfů s tebou musím plně souhlasit. Už tolik lidí se u mě pokoušelo hrát za elfa, ale vždycky to dopadlo tak, že to byl člověk co má špičatý uši a sám sebe počítal mezi elfy. Crying or Very sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Elwe
Zaslal: st říjen 07, 2009 15:30 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Hlasoval jsem pro barbary. Stalou CP v druzine jsem tvoril jako neco mezi vikingem, keltem a slovanem, protoze me fascinuje kultura pohanskych narodu. Postava je hrda ze neni potomkem arvedanu. Celkove beru trojlistek clovek-barbar-hevren velmi volne podle vloh postav(volchv od barbaru ma vetsinou staty cloveka, nejaci barbari-jezdci z vnitrozemi Lendoru beru jako hevreny atd.).
Jakozto zacatecni potrebuju radu: Jak podle vas hrat elfa?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st říjen 07, 2009 17:09 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
hej, to že tvoje postava je pohan tělem i duší a je hrdá, že není potomkem Arvedanů... to se mi moc líbí Cool

no, a s elfy je potíž Confused já osobně bych musel hrát elfa buď pouštního (tajemnej a hafo chytrej, resp. s mnoha znalostmi Wink ) a nebo nějakýho magora, což je asi většina elfů Smile naštěstí jsem PJ a tohle řešit musim pouze, pokud "hraju" CP - elfa... ty si vždycky vychutnávám, protože každý je jiný, osobitý, ale chovaj se podle určitých standardů. k tomu je dobré prostudovat si Rukověť, protože kromě modulu OzLaD je to nejlepší příručka na elfy. k tomu nějaké ty povídky třeba z Dechu Draka, protože tam se občas nějaký ten elf/elfka objeví a lze se jimi inspirovat.

nebo se zeptejte Kibeho, hraje za jednoho elfa už snad deset let, a myslím si, že ho vyšperkoval natolik, že už se konečně blíží asteronské koncepci elfa Twisted Evil

nakonec bych chtěl dodat, že to záleží pouze na hráči, nikdo mu do toho nesmí kecat a nelze říct, že by jeho postava byla blbě zahraná Smile prostě v rámci možností, že...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.