Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Dugatan
Zaslal: út červenec 14, 2009 20:43 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Kde všude se dají najít zůstatky korullské říše? Kromě Červeného lesa, Nedostupných hor, Smutného hvozdu, Canthie a Džungle padlých stromů?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: út červenec 14, 2009 20:44 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Jde mi především již o popsanou oblast. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st červenec 15, 2009 13:46 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Dugatan napsal:
Jde mi především již o popsanou oblast. :D


me se z hlavy vybavi predevsim Axara

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dugatan
Zaslal: st červenec 15, 2009 16:37 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Pravda na tu jsem zapomněl. A dají se najít ještě někde jinde?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: st červenec 15, 2009 22:25 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Tuším Džungli padlých stromů...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st červenec 15, 2009 23:10 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Dugatan napsal:
Pravda na tu jsem zapomněl. A dají se najít ještě někde jinde?


no pak urcite i v Risi slepych bohu a taky na dalsich mistech. Rise korullu byla skoro celosvetova, pokud kvuli pribehu ty ruiny nekde potrebujes, klidne je dej kdekoliv na Tare i na Lendoru nebo pod Vnitrni more

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dugatan
Zaslal: so červenec 18, 2009 13:19 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Jak přesně vypadá Kirbegova dračí loď? Kolik jich je? Kde všude působí? Kolik má námořníku? Jak je velká? Bude někdy popsána řečí DRD?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elwe
Zaslal: so červenec 18, 2009 19:44 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Mam dotaz ke skritcimu bojovimu umeni. Jde o to, ze ho chci spristupnit vsem povolani (odstupnovane podle max. stupne mistrovsvi). Dale potrebuju vedet jestli lze system pouzit i pro jina bojova umeni?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: čt červenec 23, 2009 17:25 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Elwe napsal:
Mam dotaz ke skritcimu bojovimu umeni. Jde o to, ze ho chci spristupnit vsem povolani (odstupnovane podle max. stupne mistrovsvi). Dale potrebuju vedet jestli lze system pouzit i pro jina bojova umeni?


K prvnímu bodu: Pokud chceš tuto změnu zavést v rámci pravidel DrD resp. DrD+, bude to velký zásah do rovnováhy, na které jsou tyto systémy opírající se o nadefinovaná povolání založeny. Z tohoto důvodu to moc nedoporučuji.

K druhému bodu: Klidně můžeš podobný systém použít - viz např. systém bodů boje ve starších verzích DrD PPP.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Elwe
Zaslal: pá červenec 24, 2009 7:11 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Takze radsi ne ted jsem to pocital a vyslo mi ze kouzelnik, ktery by se trochu snazil by mel na cca 10urovni(3stupen mistrovstvi) 3utoky za2kola+rychlost= 6utoku za 2kola=3utoky za kolo(+12 k iniciative) stejne jako chodec po pouziti kouzla trojty sek(16uroven)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Temná kápě
Zaslal: so červenec 25, 2009 17:38 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Elwe napsal:
Takze radsi ne ted jsem to pocital a vyslo mi ze kouzelnik, ktery by se trochu snazil by mel na cca 10urovni(3stupen mistrovstvi) 3utoky za2kola+rychlost= 6utoku za 2kola=3utoky za kolo(+12 k iniciative) stejne jako chodec po pouziti kouzla trojty sek(16uroven)

Jestli to berete takhle, tak to si jeden užije víc roleplayingu u hraní Diabla, než při vaší session Laughing

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: so červenec 25, 2009 20:27 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Khar-Démon napsal:
Elwe napsal:
Takze radsi ne ted jsem to pocital a vyslo mi ze kouzelnik, ktery by se trochu snazil by mel na cca 10urovni(3stupen mistrovstvi) 3utoky za2kola+rychlost= 6utoku za 2kola=3utoky za kolo(+12 k iniciative) stejne jako chodec po pouziti kouzla trojty sek(16uroven)

Jestli to berete takhle, tak to si jeden užije víc roleplayingu u hraní Diabla, než při vaší session Laughing


...aneb jak zní heslo hry Munchkin: Vychutnejte si to nejlepší z Role Playing Games bez nervujícího roleplayingu! Very Happy .

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rauksul
Zaslal: ne červenec 26, 2009 20:06 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
citace:
Takze radsi ne ted jsem to pocital a vyslo mi ze kouzelnik, ktery by se trochu snazil by mel na cca 10urovni(3stupen mistrovstvi) 3utoky za2kola+rychlost= 6utoku za 2kola=3utoky za kolo(+12 k iniciative) stejne jako chodec po pouziti kouzla trojty sek(16uroven)


a nechces to radeji vyresit nejakymi jednoduchymi (vzhledem k tomu že kouzelnik je kouzelník a ne mistr bojových umeni;) ) fintami beze zbrane, s holemi atp. ? neco jako misto casu na studium dvou kouzel dosteneš nějakou jednodušší fintu jako kop do obličeje, úder rozzuřeného rosomáka, úder tygříím spárem, let modrého kolibříka, úhyb zmije... prostě nějaký lehčí finty ne ve stylu trojnásobné zranění/rozsekaní všech soupeřů okolo ale něco spíš pro efekt (přemety, salta, kopy, drobný bodus k obraně) ? ono někdy, pokud tedy neřežete armády fanatiků co nikdy neustupujou a nevzdávají se, tohle bohatě stači...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Elwe
Zaslal: po červenec 27, 2009 8:01 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Kouzelnik pochazi pochazi ze Storabska a pozdeji bude mag=>nauci se do 20urovne cca 30kouzel misto nejakych 75(ci kolik tam je stejne neni mozne vyuzit vsechny) a bude mit stupen mistrovstvi max. 4. Jde spis o efekt, protoze jeden z rysu postavy je bojovnost(neco jako ten asarijec z dobrodruzstvi v FA)
A proc neudelat z hracu bijce? Za jakykoliv predmet, neobvyklou schopnost ci neco takoveho musi udelat pro danou frakci nejaky ukol(bojove umeni=>ukol pro skritky, sart nekolik ukolu pro subotamy, ramawi si i elf musi zaslouzit nekolika ukolama atd)
k tomu rpg:hrac pri vyprave na vlkodlaky vykouril vsechen vlci mor, protoze to byl hroznej hulic a dosel tabak mu tabak. ten sami hrac pri evakuaci vesnice kradl ponika, protoze tvrdil ze je kleptoman a ponik je lacina tretka(jinak postava brala temer cokoliv blzkaveho) sice s ostatnimi hraci to je horsi, ale jeden hraje poprve a druhy jde do 7 tridy a hral parkrat(vzdy max 3uroven)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glasy
Zaslal: pá červenec 31, 2009 7:48 Citovat
Založen: 2.11.2007 Příspěvky: 12 Bydliště: Barbarské pobřeží
Elwe napsal:
Kouzelnik pochazi pochazi ze Storabska a pozdeji bude mag=>nauci se do 20urovne cca 30kouzel misto nejakych 75(ci kolik tam je stejne neni mozne vyuzit vsechny) a bude mit stupen mistrovstvi max. 4. Jde spis o efekt, protoze jeden z rysu postavy je bojovnost(neco jako ten asarijec z dobrodruzstvi v FA)
A proc neudelat z hracu bijce? Za jakykoliv predmet, neobvyklou schopnost ci neco takoveho musi udelat pro danou frakci nejaky ukol(bojove umeni=>ukol pro skritky, sart nekolik ukolu pro subotamy, ramawi si i elf musi zaslouzit nekolika ukolama atd)
k tomu rpg:hrac pri vyprave na vlkodlaky vykouril vsechen vlci mor, protoze to byl hroznej hulic a dosel tabak mu tabak. ten sami hrac pri evakuaci vesnice kradl ponika, protoze tvrdil ze je kleptoman a ponik je lacina tretka(jinak postava brala temer cokoliv blzkaveho) sice s ostatnimi hraci to je horsi, ale jeden hraje poprve a druhy jde do 7 tridy a hral parkrat(vzdy max 3uroven)


Berto taky z pohledu hratelnosti. Pokud tvůj Mág bude bojovat rukama tak nemůže kouzlit(resp. bojovat mentálním soubojem,a jiném mágovské specialiti) a pokud bude na takto "vysoké" úrovni tak už své ruce téměř nepotřebuje...
Proč neudělat z hráčů bijce??? protože život není jednoduchej a když ti hráči budou o 6.úrovně zbíjet draky na potkání tak je to za chvilku nebude bavit a hra celkově ztratí smysl. a i když jsou to nezkušení hráči tak(tím líp) znich můžeš udělat opravdové profíky,jen ať si zvyknou na tvrdou hru ať u toho přemýšlí...Vím to já začínal taky kolem 6.třídy na Pravidlech verze 1,1 a 1,2...Elf kouzeník s plátovou zbrojí a arsenálem pomalu jak bitevní křížník( Laughing Laughing ,tak vypadaly naše začátky,je to už pěkná řádka let:D ). Pokud jim to chceš dát jako odměnu za nějaký úkol, závisí to pouze na tobě, ale musíš to upravit tak aby si z Mága neudělat Bruse Lee se schopnostmi Mága...

naše parta zkoušela i kombinovat povolání resp. přibírat od 16.úrovně ještě jedno k hlavnímu.(Hraničář/alchimista, nebo Kouzelník/zloděj)nikdy to opravdu nefungovalo a dělalo to pěknej mrdník.

Asariec v dobrodružství FA je Cizí postava a ty jsou vždycky trošku odlišní od vašich postav.Já taky vždy CPčků přidával schonosti ale jen pro to aby to bylo pro hráče zajímavjejší a ne tak snadný

_________________
Nechci dosáhnout nesmrtelnosti svým dílem, ale tím, že nezemřu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 86 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.