Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Theurgie, aneb kterak udělat s theurgií díru do světa......

Myslíte si, že je theurgie zajímavá

Ano   [ 48 ]  
94%
  94%
Ne   [ 3 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 51
Lord Astaron
Zaslal: po listopad 24, 2003 19:32 Citovat
Založen: 23.11.2003 Příspěvky: 17 Bydliště: Nehvizdy ( poblíž Prahy )
Chcete se dozvědět, či naopak se se všemi podělit o své zkušenosti v Theurgii. Theurgii je přece krásná věda, sic skoro stracená, ale pořád se s ní dá udělat díra do světa. Nevěříte, tak se podívejet na Pelse.... . Sice špatně skončil, ale jakou měl slávu ???? Velikou... .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terecius
Zaslal: ne prosinec 07, 2003 9:35 Citovat
Založen: 12.11.2003 Příspěvky: 13
Theurgie je věda s velkou mocí bohužel vetšina Arvedanských poznatků je dnes ztracena, nebo se válí někde v ruinách kdysi slavných měst jako je Derteon a čeká na objevení. A nebo je má Khar démon ve svých pokladnících,ale taky se válejí ve veřejných knihovnách a nikdo nevý k čemu slouží kromně několika alchimistů, kteří se je snaží získat.Některé již byli objeveny a prozkoumány alchimisty jako Pels. (Ať je mu lehká zem.)

Uvidíme jak to bude v budoucnosti.

_________________
Zkáza Asterionu je nevyhnutelná!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne prosinec 07, 2003 17:56 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, ale pokud byste oběvil něco na způsob Arvedanské knihovny o theurgii, tak ...... prostě bomba Wink !

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne prosinec 07, 2003 18:46 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
A co teprve pokladnice vědomostí v Zurku.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mtwango
Zaslal: po prosinec 08, 2003 8:47 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
Terecius napsal:
Některé již byli objeveny a prozkoumány alchimisty jako Pels. (Ať je mu lehká zem.)

No jo ale proč Pels takhle skončil? Nemohla za to právě theurgie? Podle mě to může být i dost nebezpečná věda. Jistě dá se s ní vykonat mnoho užitečného ale je to velké riziko.

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Pastel
Zaslal: po prosinec 08, 2003 9:15 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Každý, kto vie niečo, čo nik iný, mlčí ako ryba. Prečo by prezrádzal niečo, čo mu dáva nad inými moc ?
Ale mám celkom rád napr. Gorsana, to je veľmi cieľavedomý theurg ... Smile
Okrem toho, ja som rád, že veľa vecí bolo zabudnutých. Predstavte si, že by na svete existovalo príliš veľa Tienových dýk ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 08, 2003 9:46 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hmm, a co vědomosti v Derteonu, či v podzemí Tarosu. Kde jsou podle vás ukryty největší vědomosti Arvedanů ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: po prosinec 08, 2003 9:59 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Hmm, a co vědomosti v Derteonu, či v podzemí Tarosu. Kde jsou podle vás ukryty největší vědomosti Arvedanů ?

Podľa mňa sú najpravdepodobnejšie miesta Derteon, Silviand a Axara. Každé z týchto miest je/bolo až príliš dobre zabezpečené ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 08, 2003 10:06 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Tam se musím dostat. Kdyby se mi to povedlo, tak ........

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lewyrr Walhal
Zaslal: po prosinec 08, 2003 19:05 Citovat
Založen: 10.11.2003 Příspěvky: 2
Ještě než se to někomu povede, měl by se svobodně rozhodnout na jakou stranu se po svém, jistě dobře utajeném, objevu přikloní!
Pro svobodu všech hrdinů-objevitelů a potažno hráčů by bylo lepší, aby arvedanské umění bylo navěky zahaleno rouškou neznáma! Střípky v podobě dosud nastíněných arvedanských artefaktů bohatě vychylují misky vah dobra a zla ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 09, 2003 9:59 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To jako PJ vím taky, a jako hráč též. Jenže moje postava je kapku prašťená a kvůli theurgii by udělala (skoro) cokoliv !!! Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: út prosinec 09, 2003 14:26 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
To jako PJ vím taky, a jako hráč též. Jenže moje postava je kapku prašťená a kvůli theurgii by udělala (skoro) cokoliv !!! Wink

Nie si náhodou nasledovník Šina ? Máš skvelé predpoklady ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 09, 2003 15:19 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Ne, ne. Já ctím Sirril, což se vlastně dá říct o celé naší družině. Hmm není podivné, že by třeba trpaslík, skřítek, skřítka a elfka ctili Sirril. Mně to je divný, ale je to tak od tý doby, jak mi "uklouzl" ten zázrak s hypnozou. Wink
P.S: Já...... ?, já nic, já muzikant. Wink Wink Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lewyrr Walhal
Zaslal: út prosinec 09, 2003 21:58 Citovat
Založen: 10.11.2003 Příspěvky: 2
Co by Tě jako chorobně zvídavého nadšence pro therurgii nejvíce brzdilo v odkrývání dosud neobjeveného. Tvá postava by mohla být můrou pro PJ. Je fakt, že larva řeší mnohé, ale měl jsem tu čest, kdy jsem kvalitního PJ jako hráče poctil nelibou larví zkušeností a při hře se pak tvářil opravdu hodně znechuceně ... patálie však byla na světě, hodně nepěkný příklad pro ostaní hráče, to vám teda řeknu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 10, 2003 10:44 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Nic !!!!! Protože pak bych zase hrál za bratra onoho nešťastníka, atd... až bych vyvraždil celou jejich rodinu. Já teda, ne ale PJ a takový PJ by byl na prd, kdyby mi vraždil postavy. Krom toho jsou u nás tři PJ a já jsem jeden z nich, a dalo by se říci, že ten hlavní, a pokud by mě hodně naštvali, tak bych mohl být zlí ! Twisted Evil ! Twisted Evil !
P.S: Třeba kdyby prohrávali v boji se skřetama, poslal bych jim na pomoc kněze Temné kápě a pár KNS he, he, he a pomsta by byla sladká ! Twisted Evil !

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.