Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

oggysu
Zaslal: út prosinec 23, 2008 17:42 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Schleitr napsal:
oggysu napsal:
Schleitr napsal:
Jak to bude s dobrodružstvím v modulu?Klasické jedno velké nebo několik menších jako v ČT(zatím největší oblast jaká byla popsána v jedno modulu...)

Jedno větší, jedno menší. Už takhle je modul největší ze všech, kdyby se tam dávalo ještě adekvátní dobrodružství... to by byla vážně pálka :-O

Kolik stránek?

Čeho? Hlavního textu nebo dobrodružství?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: út prosinec 23, 2008 18:06 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
zloděj slavoj napsal:
oggysu napsal:
Od včerejší noci si můžete na hlavní stránce přečíst čtyři nezkrácené kapitoly z připravovaného modulu Krajiny za obzorem: Stíny jihu. Krom toho, jako malý vánoční bonus, se vám nabízí k prohlédnutí i obálka modulu od Romana Kýbuse. Nechť se Vám zlíbí.



Obálka se vám moc povedla. Ukázky mě zaujali a moc se těším, až ho vydáte. Už se nemůžu dočkat!

Přeji hodně zdaru a ať vás neopouší Mirtal.
Přeji vám všem pěkné vánoční svátky a vše nejlepší v roce 2009.


Slavoj Hvížďala

Obálka se povedla hlavně Romanovi Kýbusovi, ale za nás díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Schleitr
Zaslal: st prosinec 24, 2008 14:10 Citovat
Založen: 29.11.2008 Příspěvky: 6
oggysu napsal:
Schleitr napsal:
oggysu napsal:
Schleitr napsal:
Jak to bude s dobrodružstvím v modulu?Klasické jedno velké nebo několik menších jako v ČT(zatím největší oblast jaká byla popsána v jedno modulu...)

Jedno větší, jedno menší. Už takhle je modul největší ze všech, kdyby se tam dávalo ještě adekvátní dobrodružství... to by byla vážně pálka :-O

Kolik stránek?

Čeho? Hlavního textu nebo dobrodružství?

Obojího.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: st prosinec 24, 2008 14:48 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
to Schleitr: U dobrodružství nevím. Zatím je hotovo jen jedno, druhé se dodělává. Hlavní text má zatím 142 stran, chybí však ještě kapitolka o Bílých horách a pár drobností. Viděl bych to na cca 150 stran hlavního textu. Krom toho ještě kronika a aplikace na CDčku (nebo jinak elektronickou formou). Pamatuju si jak jste proklínali RD, že je moc hubená. A i když myslím zas tak hubená nebyla, tohle by mohlo zpravit chuť.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: pá prosinec 26, 2008 12:50 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Huuf.. to bude pořádná porce. Na druhou stranu toho ještě dost není, takže si asi trochu počkáme Crying or Very sad Je dobře, že Altar znovu rozjel vydávání her na hrdiny - Krajiny, nová Taria a Střepy snů. Pokud se navíc povede vydat dvě knížky, bude to nadmíru úrodný rok Razz A do něj vám všm všechno nejlepší.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: pá prosinec 26, 2008 13:23 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
to Silwerik: No chybí jedno dobrodružství a poslední dílčí kapitolka, to mi zas tak mnoho nepřijde, pravda ještě se musí dodělat kronika a aplikace... stejně je to ale řekl bych celkem dobrá bilance. Mohli jsme vydat Krajiny v menším a méně pracném vydání, ale my jsme se namísto toho rozhodli pořádně si na nich zapracovat a jít více do hloubky (a myslím, že to je to co jste všichni chtěli, ne? Smile ). Celé svátky dělám na prefinálních úpravách celého textu, pokoušíme se to sjednotit, sladit, uhladit a dodělat dílčí změny, ale jinak je text více méně hotov. Ještě se musí doladit věci okolo grafiky a vydání, kterému však doufám nic nezabrání...

PS: Tohle je příspěvek třista třicet tři.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: po prosinec 29, 2008 11:40 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Ahoj včera jsme se dostali k problému kolik by asi tak stálo vyzjistit od našeho mrtvého spoludružníka heslo k jeho kontu v trpasličí bance.

Co myslíte brát to jako jeden den práce theurga popř to něčim znásobit.
Nebo zjistit jen za protislužbu. Vlastně je to jen otázka jak se nekromant za tyto úkony platí.

Nebo že by už účet někdo vybral? Smile

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: po prosinec 29, 2008 11:51 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Určitě bych to jako PJ viděl na dobrou příležitost k novému dobrodružství. Takže určitě úkol.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kain
Zaslal: út prosinec 30, 2008 20:41 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Kdo je autorem těch ukázek z nového modulu?

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: út prosinec 30, 2008 20:47 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Kain napsal:
Kdo je autorem těch ukázek z nového modulu?

Jak kterých Smile Já sem je vybral, Gil je dal na net... ale tohle asi nemyslíš, že? Smile
Hevrenský šaman je z kapitoly Hevreni od Gilgalada, Pány v pustině jsou z kapitoly o Planině kamenů od Zdeňka Beneše, Zyl Červený je z kapitoly Střecha Tary od Čenise a poslední Sarvaspátí je z kapitoly Kharovy Državy ode mne. Je to to, na co ses ptal?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kain
Zaslal: út prosinec 30, 2008 22:27 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
oggysu napsal:
Jak kterých Smile Já sem je vybral, Gil je dal na net... ale tohle asi nemyslíš, že? Smile
Hevrenský šaman je z kapitoly Hevreni od Gilgalada, Pány v pustině jsou z kapitoly o Planině kamenů od Zdeňka Beneše, Zyl Červený je z kapitoly Střecha Tary od Čenise a poslední Sarvaspátí je z kapitoly Kharovy Državy ode mne. Je to to, na co ses ptal?
Díky moc, je to přesně ono. Ptám se čistě ze zvědavosti - abych věděl, kteří autoři mi vyhovujíSmile Při čtení modulů mi totiž některé pasáže sedí výrazně více než jiné, což je pochopitelné, protože každý autor má trochu jiný styl...

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: út prosinec 30, 2008 22:30 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Kain napsal:
oggysu napsal:
Jak kterých Smile Já sem je vybral, Gil je dal na net... ale tohle asi nemyslíš, že? Smile
Hevrenský šaman je z kapitoly Hevreni od Gilgalada, Pány v pustině jsou z kapitoly o Planině kamenů od Zdeňka Beneše, Zyl Červený je z kapitoly Střecha Tary od Čenise a poslední Sarvaspátí je z kapitoly Kharovy Državy ode mne. Je to to, na co ses ptal?
Díky moc, je to přesně ono. Ptám se čistě ze zvědavosti - abych věděl, kteří autoři mi vyhovujíSmile Při čtení modulů mi totiž některé pasáže sedí výrazně více než jiné, což je pochopitelné, protože každý autor má trochu jiný styl...

Aha, víc se radši neptám :-X
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: ne únor 01, 2009 12:43 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Mam pár dotazů.: Jaké jsou šlechtické tituly v Plaveně? A má Mořské císařství nějaké rytířské řády nebo organizace? Nemyslím psioniky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne únor 01, 2009 15:47 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Dugatan napsal:
Mam pár dotazů.: Jaké jsou šlechtické tituly v Plaveně? A má Mořské císařství nějaké rytířské řády nebo organizace? Nemyslím psioniky.


zatim neni presne vymysleno, ale popsano bude v Krajinach 2. kazdopadne to je v plavene rozhodne jine nez ve 4K, slechta je tam vojenska, spise udelna nez dedicna, spojena s funkcemi. dustojnik = slechtic, a dustojnikem muze byt kazdy. je tam i par starych rodu - vetvi rodu cisarskeho nebo jeho pribuznych, kteri zastavaji ty nejvyssi fuknce ve sprave statu ale ty jsou zase mimo armadu.
neco jako rytiri a rytirske rady rozhodne ne

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LordLonger
Zaslal: ne únor 08, 2009 13:07 Citovat
Založen: 25.12.2007 Příspěvky: 38 Bydliště: Horka
Chtěl bych se zeptat,jestli je nějaká možnost přidat některé z mých výtvorů do sekce Vaše tvorba?Mám pár obrázků,o které bych se chtěl podělit...předem thx za answer...

_________________
Iluze je konečná. Je jí realita, realita je iluzí a ambivalence je jedinou pravdou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 84 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.