Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Krumpáč a motyky: Smrťáček aneb Cesta za smrtí a zase zpátky

Která z postav knihy se vám nejvíc líbila?

Ragli   [ 1 ]  
2%
  2%
Uřvanej chlíst   [ 7 ]  
20%
  20%
Tichý oheň   [ 4 ]  
11%
  11%
Jednooký rum   [ 1 ]  
2%
  2%
Brannon Frugh   [ 2 ]  
5%
  5%
Smrťáček   [ 0 ]  
0%
  0%
Arts   [ 3 ]  
8%
  8%
Vjerka   [ 3 ]  
8%
  8%
Mistr Torb   [ 3 ]  
8%
  8%
Si-fo   [ 5 ]  
14%
  14%
Strašlivý Bongorongo   [ 2 ]  
5%
  5%
Tenkákulkán a jeho ostří hoši   [ 1 ]  
2%
  2%
Pan Urigar   [ 2 ]  
5%
  5%
Malý Popotl   [ 0 ]  
0%
  0%
Slepý šaman Bagma   [ 0 ]  
0%
  0%

Celkem hlasů : 34
Gilgalad
Zaslal: st listopad 12, 2008 12:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Tak dneska tiskárna v Havlíčkově Brodě vyvrhla nějaké to hrobnické náčiní.
Přeji všem čtenářům příjemné počtení, když budete mít chuť, můžeme se vidět na sobotním Miniconu nebo čtvrtek 20.11. při autogramiádě a následném posezení.


Naposledy upravil Gilgalad dne ne prosinec 21, 2008 23:16, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt listopad 20, 2008 14:52 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No tak jsem právě dočetl a jsem naprosto spokojenej Smile Myslím, že ten, kdo nezná asterion, tak by tak spokojený nebyl, ale já jsem nadšen. Tleskám autorovi a moc chválímSmile Výborně čtivá knížka, moc mě zaujala naprosto nádherná obálka a příběh hrobníků nemá chybu. Je podávaný lehce, s humorem a zároveň akčně. A pro mě jako pro PJ je to naprosto skvělá inspirace na nějaký taženíSmile Fakt díky za tenhle asterionský skvost:-)
Ps. Vieenův plecháček? hustýýý Laughing

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: st listopad 26, 2008 10:31 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Kenny napsal:
No tak jsem právě dočetl a jsem naprosto spokojenej Smile Myslím, že ten, kdo nezná asterion, tak by tak spokojený nebyl, ale já jsem nadšen. Tleskám autorovi a moc chválímSmile Výborně čtivá knížka, moc mě zaujala naprosto nádherná obálka a příběh hrobníků nemá chybu. Je podávaný lehce, s humorem a zároveň akčně. A pro mě jako pro PJ je to naprosto skvělá inspirace na nějaký taženíSmile Fakt díky za tenhle asterionský skvost:-)
Ps. Vieenův plecháček? hustýýý Laughing


Díky moc za pochvalu:) Jsem rád, že se líbí.
Kdyby měl někdo z Českých Budějovic a okolí chuť pokecat, budu mít v místní speciálce Na konci vesmíru 19.12. v 16:00 podpisovku.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dileptor
Zaslal: st listopad 26, 2008 10:37 Citovat
Založen: 15.10.2007 Příspěvky: 18
Zdravím,
knihu jsem zatím ještě nedočetl (jestli tohle čtete odpoledne, tak už asi jo Wink ), ale měl bych takový dotaz. Knihu jsem si předobjednal na stránkách nakladatelství a přišla, jak měla. Když jsem dorazil na poštu, tak jsem očekával zboží na dobírku, jak to tak býva obvykle. K mému překvapení po mě nikdo nechtěl ani korunu. Knihu mi prostě dali. Uvnitř obalu jsem spolu s knihou našel i žlutou složenku vypsanou na 170kč a na místě adresáta je pouze razítko s adresou Společenstva J.R.R. Tolkiena a toť vše. Celé mi to připadá zvláštní. Vypadá to skoro, jakoby by platba nebyla povinná Smile . Byl bych rád, kdyby mi někdo potvrdil korektnost této složenky a proč kniha nebyla zaslána normálně na dobírku. Respektuji tvrdou práci všech co se na Asterionu podílí a platbě se samozřejmě vyhnout nechci, byl bych tedy rád, kdyby mi to někdo trochu osvětlil.
Jinak knížka je zatím úžasná. Skvělá práce Wink
S pozdravem,
Dileptor
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: st listopad 26, 2008 13:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Dileptor napsal:
Zdravím,
knihu jsem zatím ještě nedočetl (jestli tohle čtete odpoledne, tak už asi jo Wink ), ale měl bych takový dotaz. Knihu jsem si předobjednal na stránkách nakladatelství a přišla, jak měla. Když jsem dorazil na poštu, tak jsem očekával zboží na dobírku, jak to tak býva obvykle. K mému překvapení po mě nikdo nechtěl ani korunu. Knihu mi prostě dali. Uvnitř obalu jsem spolu s knihou našel i žlutou složenku vypsanou na 170kč a na místě adresáta je pouze razítko s adresou Společenstva J.R.R. Tolkiena a toť vše. Celé mi to připadá zvláštní. Vypadá to skoro, jakoby by platba nebyla povinná Smile . Byl bych rád, kdyby mi někdo potvrdil korektnost této složenky a proč kniha nebyla zaslána normálně na dobírku. Respektuji tvrdou práci všech co se na Asterionu podílí a platbě se samozřejmě vyhnout nechci, byl bych tedy rád, kdyby mi to někdo trochu osvětlil.
Jinak knížka je zatím úžasná. Skvělá práce Wink
S pozdravem,
Dileptor


Přeposílám odpověď od nakladatele:)

"Tento způsob dodání je daleko levnější než dobírka.
U jedné knihy bychom nemohli hradit poštovné za adresáta, kdyby se posílala na dobírku.
Prodejní cena je o 20 Kč levnější, aby měl příjemce z čeho hradit poštovné na složenku.
(Mezitím bohužel vylezlo na 35 Kč, ale tolik už hradit schopni nejsme.)
Razítko Společenstva je tam čistě proto, poněvadž se vejde do formuláře složenky.
Razítko Strak je moc veliké.
Důležitá je adresa.

Složenka je zcela korektní a peníze se dostanou do rukou nakladatele, až budou zaplaceny...

S přátelským pozdravem
Michael Bronec"

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st listopad 26, 2008 18:03 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Takto to praktikují už ve více e-shopech s knihami, např. knikhupectví Hledající mi taky poslalo knížku bez dobírky a uvnitř zásilky byla přiložená složenka. Ještěže jsou ti lidé poctiví a složenky platí, jinak by asi tahle e-shop služba skončila... a na "kameňáky" spoleh není. Dneska jsem vyhlížel Krumpáče v Černým jednorožci a ještě je nemaj.

Přesto já už je mám Cool a jsou úžasný. Včera jsem si ještě před spaním (v půl čtvrtý ráno) četl jednu kapitolu. Doufám, že můj bujarý smích neprobudil spolubydlící. A taky se omlouvám všem spolucestujícím ve vlaku z pondělí v 18:43 z Turnova do Prahy, pokud někomu vadil můj chechot. Holt si s Hrobníkama užívám spoustu legrace... Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Bohdan
Zaslal: čt listopad 27, 2008 10:51 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Opravdu jsem se při čtení pobavil, největší zachvát mě chytil u upíra když si vzal klobouk s krempou Very Happy.

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: pá listopad 28, 2008 19:42 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Také jsem dočetl (nadvakrát-musel jsem do školy), náramně jsem se bavil a víc jak 95% času jsem byl duchem na Asterionu...Smile
A jak jsme se v hospodě bavili o čitelnosti neasteriňáky, tak tuto knížku bych četl rád i jako pouhý fantasák(pokud bych se k ní dostal) Wink

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blaza
Zaslal: čt prosinec 04, 2008 20:26 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
docetl jsem hrobniky a opravdu moc super. Je tam i dost veci ,ktere me prekvapili. Ale asi je pravdou ,ze nejake zlo muze byt i zasde dobro. Moc fajn, nedelat neco jenom cernobile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: čt prosinec 11, 2008 14:08 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
vlastne jsem se jeste nepochlubilm ze uz jsem pany krumpace a motyky uz taky docetl, davno... nedalo mi to a posledni stranky jsem docital brzo rano, nebo pozde rano?! zaver byl tak napinavej, ze mi to nedalo spat!!!
tesim se na dalsi hrobnicka dobrodruzstvi, pokud nejaka budou... a zajimalo by me jak to bude dal se Smrtackem. S takovejma kmotrama a dedou z nej nevyroste ledajaky tuctovy mimco Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gilgalad
Zaslal: čt prosinec 11, 2008 19:44 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Jsem rád, že se vám hrobníci líbí. Vyřídím starým pánům, ať ještě nedávají motyky do starého železa:)
Vyrazili jsme s klukama na cesty, tak tady posílají pozdrav od indiánů ze Seattlu:)



_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: čt prosinec 18, 2008 11:07 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
19.12. v 16 hodin proběhne v českobudějovickém knihkupectví Na konci vesmíru autogramiáda knihy Krumpáč a motyky. Všichni jste srdečně zváni.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: so prosinec 20, 2008 6:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Na včerejší podpisovku v Českých Budějovicích dorazili i dva z hrobníků. Schválně, jestli poznáte, kteří to jsou:)
http://asterionrpg.cz/index.php?id=49

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: ne prosinec 21, 2008 9:28 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Smrťáček byl snad zatím nejpovedenějším asterionským dílkem. Gilgaladovy úžasné nápady jsou nezapomenutelné (Hospa, Chlíst, opice, Urigar...). Moc jsem se bavil a knížku můžu těm, kteří ji ještě nečetli, jen doporučit! Doufám že nastavenou laťku udrží i Město přízraků..

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: ne prosinec 21, 2008 16:36 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Knížka se mi moc líbila, přečetl jsem jí už dvakrát. A zajímalo by mě, co vlastně byla hospa? A v jaký druh hada se měnil šaman Bagma? Mimochodem mě se Bagma líbil ze všech postav nejvíc ale v hlasování není.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.