Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

tavicz
Zaslal: pá říjen 31, 2008 16:12 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
oggysu napsal:
Teď mě napadá, že bysme sem mohli dát ukázku obálky, co? Razz Nebo nějaký bonusový text a k tomu, obrázky, mapky... he Smile


Jo, jo.. JO Exclamation
Ad rozsah: SUPER! Přesně tak jsem si to představoval. Smile
A už je to potvrzené, že to vyjde až na jaře? Sad Nikde jsem tu zprávu neviděl... A pokud ano, z jakého důvodu? Byl bych moc rád, kdyby to vyšlo na Vánoce, ale pokud ne, počkáme.

Ad mapy: Moc bych se přimlouval za to, kdyby mohla vyjít i elektronická slepá mapa tady na webu nebo na CD.

Ad Vánoce: Pokud nevyjdou Krajiny, nešlo by na Vánoce vydat vyprodané moduly v elektronické podobě, podobně jako Tarii?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá říjen 31, 2008 16:51 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
to Kibe: hadi? jaký hadi?!? o těch nevim... a z jakýho baziliška máš tu trofej, když ste toho posledního odpálili rachejtlí, co?!? Rolling Eyes

ad Krajiny: ukázka v Pevnosti mě nadchla. ale už jsem se několikrát přesvědčil, že očekávat méně je někdy více. tedy: vůbec se na nový modul nětěšim... Mad takže doufám, že až se mi dostane do rukou, budu vrnět blahem Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
oggysu
Zaslal: pá říjen 31, 2008 21:30 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
tavicz napsal:
oggysu napsal:
Teď mě napadá, že bysme sem mohli dát ukázku obálky, co? Razz Nebo nějaký bonusový text a k tomu, obrázky, mapky... he Smile


Jo, jo.. JO Exclamation
Ad rozsah: SUPER! Přesně tak jsem si to představoval. Smile
A už je to potvrzené, že to vyjde až na jaře? Sad Nikde jsem tu zprávu neviděl... A pokud ano, z jakého důvodu? Byl bych moc rád, kdyby to vyšlo na Vánoce, ale pokud ne, počkáme.

Ad mapy: Moc bych se přimlouval za to, kdyby mohla vyjít i elektronická slepá mapa tady na webu nebo na CD.

Ad Vánoce: Pokud nevyjdou Krajiny, nešlo by na Vánoce vydat vyprodané moduly v elektronické podobě, podobně jako Tarii?

Ad spoždění a jarní termín: Vydat se to mělo na Vánoce, ale vzhledem k tomu, že jsme začali na Krajinách pracovat až začátkem letních prázdnin, oznámil nám Bouchi, že se to do Vánoc nestíhá. Asi jsme se měli zeptat na termín dříve, ale to je jedno. Doufám, že to pomůže věci: všecko se zkoriguje, udělají se perfektní korektury, text uzraje a dokončí se to v klidu a ne v pressu. Osobně to klidně odložím na jaro, i když by to možná bylo možné vydat po Novém roce, jen aby jste byli více spokojení. S obsahem, ne termínem Smile Nezlobte se na nás a držte nám palce, zkusím hodit na web nějaké další náhlody/hledy, abyste se víc těšili, míň zuřili a ujasnili si, jestli to bude lepší, nebo horší Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: pá říjen 31, 2008 21:34 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Sadaam napsal:
to Kibe: hadi? jaký hadi?!? o těch nevim... a z jakýho baziliška máš tu trofej, když ste toho posledního odpálili rachejtlí, co?!? Rolling Eyes

ad Krajiny: ukázka v Pevnosti mě nadchla. ale už jsem se několikrát přesvědčil, že očekávat méně je někdy více. tedy: vůbec se na nový modul nětěšim... Mad takže doufám, že až se mi dostane do rukou, budu vrnět blahem Wink

No doufám, že vrnět budeš Very Happy Myslím že autoři se možná těší i víc než vy Smile Minimálně stejně. S těmi ukazkami si mě překvapil, já něvěděl co tam dát... no ještě něco snad dáme na web.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: so listopad 01, 2008 9:12 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
to oggysu:
Nejlepší termín by byl Pragacon, ale je to na vás a na Bouchim. Podle všeho to bude paráda, modul je evidentně v dobrých rukách Very Happy Ukázky uvítám taky, jen prosím alespoň náhled nové mapy...

Čekají nás ještě Hrobníci! Předem díky Gilgaladovi za první delší román. Nevím, jestli máte předběžné plány na příští rok, ale počítá se v nich taky s Cestami snů? To je pro mě druhá očekávaná lahůdka..

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so listopad 01, 2008 11:57 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Silwerik napsal:
to oggysu:
Nejlepší termín by byl Pragacon, ale je to na vás a na Bouchim. Podle všeho to bude paráda, modul je evidentně v dobrých rukách Very Happy Ukázky uvítám taky, jen prosím alespoň náhled nové mapy...

Čekají nás ještě Hrobníci! Předem díky Gilgaladovi za první delší román. Nevím, jestli máte předběžné plány na příští rok, ale počítá se v nich taky s Cestami snů? To je pro mě druhá očekávaná lahůdka..

Mapa se ještě dolaďuje. Myslím, že víš, o které oblasti se jedná, tak si můžeš mapu zatím představit, ne? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: ne listopad 02, 2008 11:43 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
To Silwerik: Díky, snad se bude líbit:) Kniha vyjde tuto středu, křest by měl být pravděpodobně v pražském Krakatitu 20.11., ještě to upřesníme na webu.
V prvním čtvrtletí příštího roku je plánováno Město přízraků. Už se jen dolaďují texty a Roman Kýbus začíná pracovat na obálce a vnitřních ilustracích.
Cesty snů by měly přijít poté - máme k nim už hotovou nádhernou obálku, ale zatím ji ještě necháme chvíli ležet v šuplíku:) Je to pro mě a Čenise docela srdcová záležitost, současná verze se po třech letech od té první dost liší - nezůstal kámen na kameni. Několikero přepisování nám hodně dalo - někdy to bylo úmorné, ale člověka to naučí pracovat s příběhem a textem:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: út listopad 04, 2008 10:12 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Tak v tiskárně prý mají nějaké potíže a Krumpáče vyjdou až příští středu - 12.11.
Hrobničina holt nejni žádná lehká facha:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordLonger
Zaslal: út listopad 04, 2008 11:27 Citovat
Založen: 25.12.2007 Příspěvky: 38 Bydliště: Horka
Prý vina není na jejich straně,ale selhala dodávka papíru z Polska...že by nějaká sabotáž?

_________________
Iluze je konečná. Je jí realita, realita je iluzí a ambivalence je jedinou pravdou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: st listopad 05, 2008 16:57 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
a proč nepoužijou českej papír, hmm???!!!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gilgalad
Zaslal: st listopad 05, 2008 18:52 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Sadaam napsal:
a proč nepoužijou českej papír, hmm???!!!


Možná chtějí šetřit naše lesy:)
Před týdnem jsem byl pár dní v Polsku. Potkal jsem tam draka i trpaslíky, ale papír nikde:)
S kamarádem jsme se zašli podívat do solných dolů ve Wielicze, nedaleko Krakowa. Je to hotová Morie - napadlo mne, jestli tam pan Tolkien někdy nebyl nebo o nich neslyšel. Nějak takhle by mohla vypadat trpasličí říšeSmile

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: pá listopad 07, 2008 14:40 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
A nestretol si v tých temných doloch napr. Čenisa? Inak si totiž neviem vysvetliť, prečo napriek svojím sľubom od júna neposunul kroniku. Ak si ho tam stretol dúfam, že si ho vyviedol na svetlo božie, pripútal k počítaču, kde už v hlbinách internetu doluje nápady na ďalší vývoj v LPS...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oggysu
Zaslal: so listopad 08, 2008 10:21 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
arten napsal:
A nestretol si v tých temných doloch napr. Čenisa? Inak si totiž neviem vysvetliť, prečo napriek svojím sľubom od júna neposunul kroniku. Ak si ho tam stretol dúfam, že si ho vyviedol na svetlo božie, pripútal k počítaču, kde už v hlbinách internetu doluje nápady na ďalší vývoj v LPS...

Čenis pracoval na novém modulu na kapitolách Taros a Střecha Tary, jestli se to dá počítat jako omluva...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eyron161
Zaslal: ne listopad 09, 2008 10:40 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Jsem rád, že se Krajiny začínají rýsovat v jasnějších obrysech, po ukázkách v Pevnosti se těším ještě víc. Mám takový možná divný dotaz. Na staré, původní mapě Dálav (je i na CD k ZZS) je kousek pod Krazem označena řeka Gweg. Je v něčem důležitá, když všechny ostatní řeky jsou tam nepojmenované? Píše se o ní někde něco?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gilgalad
Zaslal: ne listopad 09, 2008 11:34 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
To Arten: Čenise jsem si nevšiml, možná se vydával za jednoho z trpaslíkůSmile
Naposledy jsem ho viděl na oppidu Závist, kde jsme bloudili skoro do tmy... Tak snad našel cestu domů a neposedl ho duch nějakého keltského válečníka:)
Tuto sobotu bychom se měli vidět na Knížkonu při křtu hrobníků, tak mu Kroniku připomenu;) Trochu za tu prodlevu mohu i já, protože ho neustále nutím do finišování Cest snůSmile

To Eyron: Myslím, že ta řeka nemá větší význam oproti jiným. Našel jsem k ní akorát toto (možná kvůli této události se dostala do podkladů pro mapu):
V Novém moři je velmi málo ostrovů, piráti si tedy budují své základny v ústí menších řek nebo u pobřeží Jantarových stepí. Vyjíždějí na Nové moře a často se vracejí s tučnou kořistí. Nejvíce jejich nájezdy trpí obchodní lodě vyjíždějící z Rilondu. Guvernér Západní dálavy, jíž je Rilond centrem, proto zbudoval zvláštní flotilu lodí, která má bojovat s piráty. Ještě neuběhl ani rok od založení flotily a už se objevily první výsledky. Byly potopeny dvě pirátské lodě na moři a tři další zničeny i se základnou v ústí řeky Gwegu, asi šedesát kilometrů jižně od trpasličího města Kraz.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 81 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.