Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

arten
Zaslal: po červenec 21, 2008 7:49 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
To Čenis: ja som to nemyslel v zlom, bolo by to niečo ako démon kreativity a posadlosti písaním (vysoká theurgia)... Smile

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oggysu
Zaslal: po červenec 21, 2008 19:04 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
arten napsal:
To Čenis: ja som to nemyslel v zlom, bolo by to niečo ako démon kreativity a posadlosti písaním (vysoká theurgia)... Smile

Myslím že to by se teď hodilo celému asterionskému týmu, takže našetři magy a začni zaklínat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: čt srpen 14, 2008 19:14 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Kronika by pořádné zakletí potřebovala.... Twisted Evil

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: pá srpen 15, 2008 8:25 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Silwerik napsal:
Kronika by pořádné zakletí potřebovala.... Twisted Evil

Co chcete radši: aby Čenis dopsal nejdřív kroniku nebo aby dodal svojí část textu do Krajin a uspíšil tím jejich vydání?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordLonger
Zaslal: po září 08, 2008 14:39 Citovat
Založen: 25.12.2007 Příspěvky: 38 Bydliště: Horka
Mám takový menší problém.Stáhl jsem si dobrodružství Bílé útesy,ale nejak k němu postrádám mapy majáku,otevřené jeskyně a jeskyně pirátů.S nakreleslením mapky majáku jsem si poradil,ale s otevřenou jeskyní se dost trápím,protože je dost rozsáhlá a propojená sifony,navíc ještě s jeskyní pirátů,což se bez nákresu dost těžko představuje.
Proto prosím nějakého dobrodince,vlastnícího tyto mapky,jestli by je nemohl zveřejnit,případně mi je třeba poslat.
Předed díky...

_________________
Iluze je konečná. Je jí realita, realita je iluzí a ambivalence je jedinou pravdou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Silwerik
Zaslal: st září 17, 2008 15:31 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
S očekáváním vyhlížím blízké Hrobníky a nedá mi to, abych se nezeptal, co pro nás ještě do konce roku máte. A jak se daří Krajinám?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: čt září 18, 2008 18:10 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Silwerik napsal:
S očekáváním vyhlížím blízké Hrobníky a nedá mi to, abych se nezeptal, co pro nás ještě do konce roku máte. A jak se daří Krajinám?

Budu mluvit za Krajiny: Ano, máme se dobře, díky za optání.
Ne vážně: Většina popisných částí modulu je více méně hotova, zbývá jedna kapitola a nějaké dílčí věci (ty samozřejmě dlužím já sám sobě...). Pracuje se na dobrodružství, stejně jako na mapě a na obrázcích, z nichž je už část hotova. Aplikace na Pluska se taky rýsují, kronika zatím čeká na prvního odvážlivce, co se na ní vrhne. Takže asi tak ;.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út září 23, 2008 16:27 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Aplikace na Pluska je hotová?! A na klasický "jedna šestky" bude taky?

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
oggysu
Zaslal: út září 23, 2008 18:41 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Sadaam napsal:
Aplikace na Pluska je hotová?! A na klasický "jedna šestky" bude taky?

Aplikace je hotová z části, protože já si pořád vymýšlím nové věci, které Nazareii a ostatní svědomitě zkouší aplikovat Smile Pokud vím, na aplikacích na 1.6 se ještě nedělá, ale jistě budou... k tomu by se měl vyjádřit zpíše sám hlavní aplikátor. Doufám ale, že aplikace nejsou tím jediným a nejdůležitějším motivátorem k zakoupení modulu Wink (protože jestli to tak je, tak se přestanem mořit s psaním textů a budem chrlit jen nové aplikace!)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st září 24, 2008 10:40 Citovat
Založen: 17.4.2006 Příspěvky: 63 Bydliště: Praha
Sadaam napsal:
Aplikace na Pluska je hotová?! A na klasický "jedna šestky" bude taky?


Co se tyce aplikaci na 1.6, uz se na nic zacalo pracovat, nicmene, jeste toho moc udelano neni Rolling Eyes
Stale vsak doufam, ze bychom to mohli do rijna stihnout Smile

_________________
Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: st září 24, 2008 14:07 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
my si stejně ty aplikace tak překopem, že je to jedno... ne si dělám srandu Laughing aplikace samozřejmě nejsou to hlavní, ale mám je stejně rád jako třeba bestiáře nebo mapy, který k modulům jsou přiložený... no ostatně se těším na nové mapy, přece jen jsou teď na řadě nejdivočejší místa na Taře!!!!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
tavicz
Zaslal: st říjen 01, 2008 18:39 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Za kvalitní mapy se hodně přimouvám. Byl bych moc rád, kdyby to bylo třeba i několik A2 map (NE jako v OLD). Mapy, zvlášť ty z Krajin mi přijdou hodně užitečné a bylo by moc škoda, kdyby byly nepřehledně zhuštěné nebo černobíle nepřehledné. Klidně si za ně i připlatím. Dokonce myslím, že pro Krajiny jsou mapy hodně klíčové.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: st říjen 01, 2008 21:24 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
tavicz napsal:
Za kvalitní mapy se hodně přimouvám. Byl bych moc rád, kdyby to bylo třeba i několik A2 map (NE jako v OLD). Mapy, zvlášť ty z Krajin mi přijdou hodně užitečné a bylo by moc škoda, kdyby byly nepřehledně zhuštěné nebo černobíle nepřehledné. Klidně si za ně i připlatím. Dokonce myslím, že pro Krajiny jsou mapy hodně klíčové.

Mapa by měla mít klasickou podobu, zedy velikost A2 a neOLDovskou podobu. Pokrývá celou popisovanou oblast, ale zhuštění bych se neobával... zobrazované území je srovnatelné s mapou z PP a ta přehledná myslím byla dost Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: čt říjen 02, 2008 18:17 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Super! Laughing Mapy z Dalav a PP jsou nelepsi. Uzitecne, prehedne a pekne. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st říjen 08, 2008 15:43 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
mám otázku(y) ohledně písma a jazyka Arvedanů. mám pocit, že se to už někdě několikrát omýlalo, ale pořád v tom nemám jasno. tedy:

1. používají lidé ze 4 království stejné nebo odlišné písmo než jaké používali Arvedané?

2. znalost Arvedanštiny - vzhledem k tomu, že se "vrátil" před 850 lety Thalion a spol., museli přinést i Arvedanštinu, tedy se musela nějakým způsobem oživit ("renesance"). nebo ne? Confused

3. a nakonec krapet mimo Arvedanštinu: pokusil se už nějaký vědátor sepsat slovník(y) různých "národních" a "rasových" jazyků???

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 79 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.